0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba alt komşumun 2.5 yaşında oğlu var benim oğlum da 13 aylık biliyorsunuz sürekli alıştı annesi bu aralar hep yukarı bana yolluyor yada kendisi çıkıp geliyor mevzu gelmesi değil aslında çocuğumu çok dövüyor geçen gün itti oglum kafasını mutfak dolabına vurdu sanırım dudağını ısırdı düşerken dudağı patladı bugün benim temizlik günüm dip bucak yine yolladı oğlum kapıya dayanmıştı balkonun kapıyı aniden bir açtı oğlum yere yapıştı çok ağladı halbuki mutfak dolabına ittiğini bazen denizi uyutcam diye almıyorum geri yolluyorum ama anlamıyor dovdugunu sürekli zarar verdigini söylediğim halde yine yolluyor anlamıyor kalbini kırmak istemiyorum napabilirim bir akıl verin çocuk hala burda benim bir ton işim var ama oğlum korkudan kucagimdan inmiyor 

45 Cevaplar

+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Bence komşun anneliğini sorgulasın, sanki çok büyük bir çocukmuş gibi başından atıp başkasına gönderiyor.. 
tarafından
Aynn ben bırakamam ya gorumceme bile yollamiyirum
-Reklam-
+1 oy
(65 puan) tarafından
Ben olsam evime sokmam. Hastayım halsizim deyip geri yollarım her seferinde. Çok düşüncesiz bir kadın annesi başından savsın diye sana yolluyor. Çekmek zorunda değilsin 
tarafından
Öyle valla
(1,048 puan) tarafından
Demek ki sizin koruyup kollicanizdan ac birakmicanizdan emin ki gonderiyo gelincede yorulur uyuturum düşüncesinde olabilir ama ne olursa olsun cok yakin akrabada olsa tek gondermemli bu donemede kimseye güven olmuyo çocukları da korumak bize annelere düşüyo bazen esim markete bez almaya gitmesi gerekiyo birikte gidelil diyo oğlum uyurken kaynanam evdeyken gidiyoruz ama hic icimden gelmiyo bırakıp gitmek azcik hava alim esimle yuriyim diye gidiyorum
+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Kırmak istemiyorum demişsiniz . Siizn çocuğunuz o çocuğun farkında olmadan itmesi sonucu büyük bir hasar alabilir. Sorun sizde değil o da 2.5 yaşında küçük naasil başka bir yere ebeveyni olmadan yollayabilir insan hayret ediyor. Lütfen gidip söyleyin yollamasin o çocuk bile sizin evde düşse bişey olsa siz meshulsuniz.
tarafından
Öyle de bir kaç kez geri çevirdm anlamıyor
0 oy
(700 puan) tarafından
Allah korusun canm bisi fln olur cocuk bilmez bos bırakma çocukları 
tarafından
Bırakamıyorum ki aniden yapıyor
0 oy
tarafından
Kapiyi acma evde yokmus gibi yap bnce
tarafından
Biliyor evde olduğumu çünkü çocuğu toplayınca arıyor geldi mi diye
tarafından
Valla acma bsvr telefonuda acma
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Git annesine de yollama çocuğu anlat eşim kızdı ikisini birden devamlı gözetleyemiyorum. Zarar veriyorlar de. Sorumsuz anne babalara sinir oluyorum.
tarafından
Kırmak istemiyorum yoksa söylerim
(1,964 puan) tarafından
Kırılacak birşey yok bu durumda senin çocuğun kafası kası gözü kırılsa daha mı iyi digeride bebek anlamaz annesinin başında durması gerekir.
tarafından
Öyle zaten
(1,048 puan) tarafından
Orasi oyle ama bisey olsa Allah korusun daha mi iyi söyleyin ne olcak ki kotu bisey yanlış bisry degil sonuçta çocuğunuz soz konusu
0 oy
tarafından
Kapıyı aç eşinin ewde oldugu nu söyle müsait değiliz de bu ne rahatlık ya valla millet çocuğunu bırakcak yer arıyor
tarafından
Öyle bende bunaldim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Canım geri yollasana işim var çocuğu dövüyo kucağımdan inmiyo iş yapamıyorum  de bu ne rahatlık ya
tarafından
Bide işini bitirmiş beni arıyor daha işin bitmedi mi diye
(3,282 puan) tarafından
Yolla çocuğu yapamadım durmuyorlar de
0 oy
tarafından
Başkasını kırmak istemediğin için oğlum bu durumdan etkilenmeye devam ediyor çocuğun psikoloji bozulacak bi düşün bakalım hangisi daha önemli.
tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
kırılacak bir durum yok. yetişemiyorum ikisine birden diyeceksin annesine. kabul etmeyeceksin. ayrıca senin evinde çocuk düşer eder sorumluluğunu neden alıyorsun ki? boşver kırılırsa da kırılsın.
tarafından
Kız sorumluluk almak değil çıkıp geliyor
tarafından
tamam yolla işte annesine de söyle ben sorumluluğu almak istemiyorum ayrıca yetişemiyorum diye.
tarafından
Tamam canım öyle yapacağım bidahakine
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Annesine söyle sürekli gönderme diye 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bence komşuna güzel bir dille canım iyi tamam oğlanı yolluyorsun bakarım bakma da problem yok ama senin ki benim oğlanı çok dövüyor bilmiyor oda çocuk. Bu sefer eşim oğlumu görünce bu çocuğu kim dövdü sen mi bişey yaptın falan diyor evde huzurmuz kalmıyor yollama artık de.
tarafından
Diyeceğim artık
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Hayır milletteki cesarete bak daha iki buçuk yaşındaki çocuğu nasıl komşuya gönderiyorsun bişey olsa birde sizi kabahatli çıkarırlar canım taviz verme benimkide bebek ben ikisini gözetleyemiyorum de bir mecburiyetin yok.
tarafından
Demek sorun değil kırılır diye
(7,618 puan) tarafından
Valla benim bir komşum iki kızı var benimde bir kızım bunlar bir geldi baktım alışkanlık ettiler bi kere daha bi kete daha birde nasıl kızlar sağı solu karıştıran cinsten baktım bunlar her akşam karı koca baş başa oturmak için kızları bize yollamaya başlafılar ben bir önlerini kestim ben çalışan insanım akşam ayagımı uzatıp dinlenmek istiyorum kızım desen okula gidiyor dersleri oluyor aaaa beni enayi yerine mi koyarsınız astım suratımı koydum tavrımı dahada göndetemediler o kırılmasın bu gücenmesin diye diye kendimi yıpratamam ben.
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Valla eve alma canım kimsenin kahrını çekmek zorunda değilsin gerekirse kadınla arana mesafe koy o ne öyle benim çocuğuma birşey yapıcak mahvederim annesi anlamıycak deli olurum 
tarafından
Diyorum zaten kendi anlar belki diye yaptıklarını ama anlamıyor
(1,028 puan) tarafından
Boşver kapıyı açma çocuğuda en uzak odaya götür sesi bile gitmesin zaten belli saatlerde getiriyordur anlarsın kapıyı çalınca açma geri çevir ne güzel kadına bak ya rahat etsin diye sana yolluyor ne fenalar valla
0 oy
(4,254 puan) tarafından
Basina is gelir Allah korusun alma bence Uygun dille anlat baskasinin cocugu hesap veremezsin sonra
tarafından
Kız hesap vermeyi bırak benim çocuğuma bişey olsa onlar nasıl hesap verecek
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kalbini kırmayı düşünmeyin çocuğunuzu Allah esirgesin. Mesafe koyun açık açık söyleyin çok dövüyor gönderme diye
0 oy
tarafından
Kırmak istememesi mi var canım söyliceksin açıkça iki bebeğe birden bakamıyorum de 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kırılırsa kırılsın benim çoçuğumdan değerlimi abimin oğlunu komşusunun oğlu sandığa koymuş içeri bi girdim kapatıyo tepemden aşağı kaynar su döküldü kızdım yolladım   yengem o gun bugundur eve almaz soyle bidsha yollama diye rahatlığa alışmış o 
0 oy
tarafından
Yahu yolla gitsin ne demek kalp kırmak istemiyorum çocuğuna zarar veriyor canım küsen küssün bırak
0 oy
(489 puan) tarafından
Senin evin kreş mi qcma kapıyı ona cocgunu dövüyor bide 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,118 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 408 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul2528 (450 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 645 göst.