0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Dün bi post açmıştım ailemde kalmakla ilgili bende hoyle postlar açacağım hiç aklıma gelmezdi ama sizden de fikir almak istiyorum yoksa kafayı yiycem arkadaşlar. Şimdi eşim yömiyeye çalışıyordu daha sonra bıraktı babama çalışmaya başladı yömiyeye ama babam içiyor sürekli günde 5 6 şişe eşimde asla sevmez eğer baba içmezsen ben senin şoförlüğünü yaparım dedi çünkü arabada çok pis kokuyo hemde rızk acısından dedi babam tamam diyip kabul etti ve 1  gün içmedi 2 gün içmeye başladı eşimde ben yapamam dedi ben sana içmezsen yaparım dedim dedi son kez düşün öyle dedi babamda ben içerim bırakırsan bırak işte eşim bıraktı.

İp burda koptu annemde eşime cephe almaya başladı birden bire elin adamı yine babanla 5 6 ay çalıştı bıraktı sen 2 günde babana kazık attın dedi tepemin tasını artırmayın dedi bundan sonra beni bulursunuz dedi öyle eski ben yok dedi ha sen ha babanın işi dedi zaten sen yata yata yüzün gözün şişmiş birden bire trip kin atmaya başladın dedi ki ama eşim sesini bile çıkarmadı öylece sustu yine saygısını bozmadı zaten 3 senden beride asla saygısını bozmadı o konuda eşimin yanındayım. Sen aç kalırsın dedi yani daha daha neler neler şimdi yarın bizde gidicez banada kızıyor laflariyla koşmaktan beter ediyor artık anlarsınız ya 5 ay durdunuz şimdimi duramiyorsunuz dedi evde hicbiseyiniz yok ne yiyeceksiniz dedi artık cidden çok zoruma gidiyor rabbim kimseyi muhtaç etmesin şu mübarek günlerde cidden çok zor eşimin ezilmesinede üzülüyorum 5aydan beri daha çok şey varda uzun oldu hakkınızı helâl edin artık içimi biraz olsun dökmek istedim eşimde anlatamıyorum bunları dahada bozulacak araları arabozucu olmak istemiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
5 ay çok uzun bi süre herkesin bi düzeni var ve sanırım ailen artık istemiyo
(350 puan) tarafından
Istemedikleri belli zaten eşimde babamla çalışmayınca tam ip koptu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al esını cık gıt kuru ekmek ye ac kal ama anneyım dıye gecınen o sozde anneye ne kendını ne esını ezdir
(350 puan) tarafından
Ezdirmicem zaten eşim bu zamana kadar hiç bi saygısızlık yapmadı bi babamın işine gitmedi diye nankör oldu pis damat oldu
0 oy
(223 puan) tarafından
Rest cek ailene madem koçanı istemiyosa seni ve torunlarını da görmesinler ağırlığını koymazsam daha coookk ezerler
(350 puan) tarafından
Eşim de öyle dedi zaten ben bu zamana kaçta saygımi bozmadım ama bi bozarsam senide çoğucu da göremezler dedi
(223 puan) tarafından
Valla sonuna kadar haklı eşin yani
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Eşin güzel bir dille içmezsen diye belirtmiş baban sonuna kadar haksız. Aynı evde kalma konusunda benim annemler de evlenince bir hafta kalmaya neyse ama 5 ay kalsam burun kıvrırlar
(350 puan) tarafından
Güzel bi dille söyledi rica ediyorum dedi sadece.annemde sen paranı al çık dedi ne karışıyorsun içkisine  dedi
0 oy
tarafından
Al eşini çık git gerekirse eşin iş bulana kadar sen çalış  kuru ekmek ye soran olursa et yiyorum de ama asla eşi i virkama
(350 puan) tarafından
Cidden hep içime atıyorum kuzum 21 yaşındayım ama gel bana sor çok samimilik ıyi değil ben biliyorum
0 oy
(817 puan) tarafından
Çok büyük ayıp yani onlar nasıl laflar öyle ya kaynana bana dese ben asla susmazdım annem de eşime söylese eşim sussa ben yine susmazdım sinir krizi geçirirdim valla düşmüşüz gelmişiz insanın anneside vuruyorsa el napmaz
(350 puan) tarafından
Dedim ya kuzum allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin kendi ailene bile cidden çok zor
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Canım eşini ezdirme bizde çalışamayız içilen yerde o paranın bereketi olmuyor zaten alkol haram ve bunu normallestiremeyiz Müslüman olarak babamızda olsa bu yüzden eşin haklı kimse kimsenin sarhoşluğunu çekmek zorunda değil para için bile olsa ailenin laflarına gelince 1 dk tahammül etmezdim soğan yerdim ekmek yerdim bu laflara susmazdım al eşinide evinize gidin Allah kimseye muhtaç etmesin 
(350 puan) tarafından
Ne güzel konuştun aynı eşim gibi canım benim eşim ben senin babanın ayyaşlıgını çekmek zorunda değil işde dedi yapamadılar gitti eve bugün ama eşim şimdi kötü oldu bianda nankör oldu iş bilmeyen oldu bizi doyuramayanoldu tamam benim annem babam ama oda çoğumun babası evin beyi direği bişey dedittiremem çünkü o aileme karşı asla saygısını bozmadı nedilerse  yaptı
(1,831 puan) tarafından
Helal olsun adama yine saygısını korumuş bi empati kurarsan canım şuan o adamın nasıl hissettiğini anlarsın ailenle ilişkini kesme arkanda her zaman bir ailen oldugunu bilsin ne olur ne olmaz ama eşinide ezdirme ayıp yaptıkları başka bir iş illaki bulur inşallah az olsada öz olur haramın bulamadığı yerde bereket olur inşallah canını sıkma
0 oy
(576 puan) tarafından
Yanlarında duruyosunuz diye eşinizi içgüveysi gibi görmüşler. Sizi küçümsüyolar.  Biz ne dersek o havasındalar. Sizin adınıza üzüldüm açıkçası. Muhtaç olduğunuz kişiler senin annen baban ve onların bu tavırları çok incitici çok ayıp yapmışlar
(350 puan) tarafından
İncitici işte kuzum allah kimseye muhtaç etmesin eşimde en kısa sürede iş bulur
0 oy
tarafından
Cocugun yoksa git eşimle birlikte iş ara çalış dünde demiştim seni cok iyi anlıyorum burda yazmak istemedim ama bende cok şey yaşadım cok üzüldüm kırıldm anneme ama şuan kendi evimde kendi hayatımı yaşıyorum şükürler olsn
(350 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var kuzum yoksa asla durmam çalışırım ama işte kış heryer kapalı eşimde o yuzden iş bulmakta zorlanıyor ama marttan sonra işler başlıyor artık cidden ıyi veya kötü olsun annem babamsa oda benim çocuğumun babası kocam yani
tarafından
Şuan annemlerdeym kocam almaya gelcek eşim geç haber verdi diye annemin suratını görmen lazım bian önce evime uçmak istiyorm uzun bi sürede gelmem heralde neden erken söylemiyo diyo bilmem ne seni ne lsrmiyi anlıyorm bilsen 4 ay kaldım annemde evliyken o zamanları hiç unutamıyorum cok aglıyodm dediklerine
(350 puan) tarafından
Bende ağlamak istiyorum niye ağlıyorsun diye dahada üstüme geliyorlar yani eşim yapmayabilir bu n9rmal bişey annem babanız size çok şey yaptı yardım etti diyor bizde yardım ettik bi cumhuriyet 3 seyrek verdik haberin yok diyemiyorum işte ama eşim diycek zor durduruyorum
0 oy
tarafından
Canım büyük konuşmak istemiyorum ama aynı şey benim başıma gelse aç kalma pahasına dahi her şeyini toplar evime giderim ailemde olsa eşimi o şekilde ezemez yani müsaade etmem zaten eşimde öyle bir şey duysa bişey demez ama gönül çok koyar bir daha gitmek istemez haklı olarak
(350 puan) tarafından
Gönül koydu zaten eşim ağzını açmazda bi babamla iş yapmadı diye böyle oldu nediyim ki daha anlatamadığım o kadar varki şu iki üç gün içinde
tarafından
Canım boşver o zaman ayrıl onlardan açlık ölecek haliniz yok 2 kişi geçinmek daha kolay 4 kişiye göre

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
24 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 442 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 285 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 397 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu

379,367 soru

11,356,029 cevap

34,832 kullanıcı