0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (1,730 puan) tarafından
Canlar  bu sene iyi hazırlanıp kazanacagima çok güveniyordum hatta dershaneye bile yazilacaktim takı gebe kaldığımı öğrenene kadar şans eserimi desem kaza mi desem bilemedim şans o ki bebisimin doğum zamanı tam sınav ayına denk geliyor ne yapayım kızlar bir akıl verin :( 

7 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Kız kimse yok mu ? :( 
-Reklam-
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Aynısı başıma geldi. O heyecanla gidip kaydimi sildirdim. Neden sildirdiysem ya. Giderdim aslında. 
(1,730 puan) tarafından
Yaa :( tabi yavrum sağlıkla hayırla uzun ömürlü dogsunda
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende hamileliğimin sonuna yakın girdim Kpssye canım hamileligin verdiği yorgunlukla pek kaldıramadım. Öğretmenim  tüm gün sinavdaydim soruları bile okuyamadım biryerden sonra baş ağrısı falanda başladı. Sağım solum uyuştu. İstersen dene şansını en fazla sınav ücretin yanar.
0 oy
(119 puan) tarafından
Bende sınıf öğretmenliği mezunuyum bu sene çok ümitliydim fakat bende gebe kaldım sınav zamanına denk geliyor gitmicem Antalya çok sıcak oluyor zaten dayanamam 
(1,730 puan) tarafından
Ki birlikte çalışalım ders :)) ümitsizliğe kapılma
(119 puan) tarafından
Canım çalışırım çalışmakta sıkıntı yok motivasyonum vardı ama giremiyorum maalesef
(1,730 puan) tarafından
Niye giremiyorsun
(119 puan) tarafından
Doğum denk geliyor canım
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Sen yine çaliş bebek belki sınava  denk gelmez
0 oy
tarafından
Bende valla 8 aylık hamileyken girdim kpssye 
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben bu sene ders çalışmak için işten çıktım bu yıl mutlaka olacak dedim ki sürpriz hamile olduğumu öğrendim ve doğum sınavdan 10 gün kadar önce olacak. Gebelik beni zorluyor eskisi kadar çalışamıyorum bir de oğlum var ama yine de bırakmadım 1 saat de olsa bakmaya çalışıyorum siz de bırakmayın burası Türkiye hiç belli olmaz bir anda fazla atama olur gidersiniz. 

Daha önceki yıllarda hep pes ettim girmedim şansıma o yıl 67 alanlar atandı bu bana ders oldu lohusa da olsam giricem bu yıl o sınava 
(1,730 puan) tarafından
Canım ben önlisans
(589 puan) tarafından
Senin ders sayın az vaktinde daha çok bize göre kesinlikle yapabilirsin çocuk doğmadan bu işi bitir mezun olalı 10 yıl oldu hep erteledim bahane buldum ne oldu zaman ilerliyor tek çocukuyken ya da yeni evliyken hep bahaneler buldum kendime ozaman daha kolaymış her yıl ömründen gidiyor unutma canım ve sakın erteleme.
(1,730 puan) tarafından
Aynen haklısın canım :) iyi ki yazmissin
(589 puan) tarafından
Canım çok sıkıntılar yaşadım özelde çok çektim neler yaşadım hala aklıma geldikçe ağlıyorum o yüzden böyle desteğe ihtiyacı olanlar görünce yazıyorum Allah yardımcımız olsun inşallah atanırız
(1,730 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 188 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,511 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 343 göst.

384,741 soru

11,508,643 cevap

35,165 kullanıcı

...