0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (1,122 puan) tarafından
Kızlar hastne çantası hazrldm ebeye bir tulum citcitli müslim battaniye bez koydum paketledim. Artı 4 takım daha bebek için zıbın 20 adet bez mini boy 30ml alistrma suluk koydum dedim nolur nolmaz emzik koydum fzladan battaniye koydum pişik kremi temzleme mendili alt açma ağız mendili. Kendim için bi tane pijama takimi 1 tane lohusa takimi emzirme sudyeni lansinoh krem göğüs pedi depend kilot bez lohusa pedi göğüs pompası bir havlu el havlusu çorap iç çamaşırı dha almadım onlri alıp koyacm aklma gelen bunlar kızlar ne eksik ne fzla soylermsnz. 2.ci doğumum ama unutmusum ilkde ne koyup ne koymadigimi  Doğumum nisan sonu mayıs başı. 

5 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından
Hersey var doğumuna da daha varmış olmayanlarda aklına gelir zamanla 

Bebegin yüzüne aticagin bi tulbente al bence belli olmuyor hastane çıkışı toz toprak yüzüne atarsın 
(1,122 puan) tarafından
Vlla cnm benm hamilelkler çok şknti geciyo o yüzden biran önce doğmak istyorm:) sağol cnm teskkur edrm :)
(1,122 puan) tarafından
Göğüs pompasida koydum cnm
(316 puan) tarafından
Herseyin tamam tek sancin eksik :)
(1,122 puan) tarafından
Aynn cnm oda son ayda inşllah oda olursa tammdr hayrlisyla sağlıkla gelsn :)
(316 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç brsey hazırlamadıö ben 3 5 bez bir ki kıyafet
(1,122 puan) tarafından
Vlla cnm artk yapamiyacm diye hazirlamak istedim cnku agirlasyorm bugün bile hazrlrkn mahvoldum belim agrsindn
0 oy
tarafından
Ketıl içecekler bardak da eklenebilir. Ama çoğu odada ketıl var artık 
(1,122 puan) tarafından
Aynn cnm aklmda var gerek yok ona karton bardak çatal tabak koyarm
0 oy
(87 puan) tarafından
Benimde Nisan sonu doğum bende bişey sormak istyrm. Bu ebeye vereceğin yulumun içine çıtçıtlı badi altında iç pijama vercenmi. Bacakları sadece tulumdami kalacak bebek usumezmi bende çanta hazırladım dün gece aklıma takildi
(1,071 puan) tarafından
Çıtçıtlı body ve tulum sadece canm hastane ortamı sıcak olur.
(101 puan) tarafından
Sapka çorap eldıven var mı
(1,071 puan) tarafından
Tulumun takımı vardır şapka eldiven tulum dite
(101 puan) tarafından
Ok benim bebeğe daha ameliyathanede şapkayı takmışlardı doğar doğmaz ilk temizliği yapılınca kafadan üşürmüş yenidoğan öyle demişlerdi
(87 puan) tarafından
Tmmdir teşekkürler
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Bebegi koydukları yer icin temiz bi yastik kilifi alabilirsin. Sezaryen olunca depent yaraya gekir diye nirmal pet taktirmislardi pet de koy bence

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 103 göst.
0 oy
1 cevap 147 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...