+1 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar yardımcı olurmusunuz koltuk takımı alcam da yda köşe koltuk takımı nelere dikkat etmeliyim

17 Cevaplar

+1 oy
(7,673 puan) tarafından
Bence oturma yeri 2 minder seklinde değil de bütün olsun. Benim ortası ayrık çok pişmanım hem cok toz giriyor hem de yipraniyor
tarafından
Yeni koltuk takımı alırsam özellikle bu kısmına dikkat  edecem ama :)
(7,673 puan) tarafından
Tecrübeyle öğreniyoruz anca :D
tarafından
Tabi canm. :D burayı bilseydim o zamanlar sorardik biz de :D
(1,786 puan) tarafından
Aynen ya millet uyanık bakınca anlıyo biz illa paramızla bi rezil olcaz önce,sonrakilere Allah kerim :)
tarafından
Hahahaha dimi öyle valla . Ev alsam satacam bunları valla bıktım bı daha da bu şekil almm
-Reklam-
+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Tay tüyü kumaş güzel cnmm leke tutmuyor silinebilir olmalı yani
0 oy
tarafından
Sağlamlığına ⚡⚡⚡⚡
(1,186 puan) tarafından
O ztn başta dikkat etcm :)
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Ayaklari yüksek olsun  temizlik yaparken cekmek zorunda kalma. 
tarafından
Ay benim ki yüksek yine de çekiyorum valla :/ çünkü açık olunca yarım yamalak temizleniyor. Birde alta çok pislik doluyor ya. Oğlum zaten Allah versin her gün koltukların altına oyuncaklarını atıyor
(13,833 puan) tarafından
Benim salondakiler yüksek hic cekmeden temizliyorum. Oturma odam yere yakin sürekli cekmek zor oluyor. Salonu 10 dakikada hallediyorum Oturma odasindan yarim saatte cikamiyorum.
tarafından
Anladım canım Allah kolaylık versin
(395 puan) tarafından
Ayy hayalmeyal  oglum demesen yorumu ben yazdim zannetcektim benim koltuklarin altida yuksek ama kizim hep oyuncaklarini atiyo ve genelde koltugu cekerek temizliyorum
tarafından
@trb annelerin kaderi hep aynı bacım. Şaşırmıyorum artık :)
0 oy
(456 puan) tarafından
Leke tutmayan kumaş olmasına 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Leke tutmayan kumaş 

Yerden yüksek olmasına 
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Zımba olmayisina dikkat et potluk yapiyor zimbalar gevsiyor
(1,186 puan) tarafından
Zımba nerelere yaplyo
(5,955 puan) tarafından
Kumasi zimbaliyor mobilyaya canim gorumcem 13 yil bellona da calisdi  evlenirken ben koltuk takimi begendim dedi zimbali alma zamanla potluk yapar alirken sor zimalimi diye
0 oy
(119,231 puan) tarafından
kaliteye        
0 oy
(223 puan) tarafından
Sağlam olsun kir tutmayan renk olsun göstermeyen. 
(1,186 puan) tarafından
Açık gri düşünüyorum
0 oy
tarafından
ic tahtasinin firinlanmis olmasina, cunku evimi tahta kurdu basti bu yuzden.. ayrica bence sirt kisminin yuksekligine yaslanirken boyun destek alamiyo, sertligine zamanla yumusuyor gibi
0 oy
(211 puan) tarafından
Tabıkı silinebilir kumas olmasına ayak boyuna konforuna bıde koyu renk tozlanıyo lacivert gıbı toxlanıyo derken tozu gösteriyor yoksa hepsi tozlanıyo :) 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Yerden yüksek olsun altını temizlersin bide alttaki ayakları fazla ve sağlam olsun eltim sekiz ay önce beraber aldık ikimiz onunkinin ayakları içeri girdi hemen 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla ne kadar pahalı o kadar iyi bacı. Marka önemli cidden. Doğtaş tan al bütçen uygunsa 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Sağlam olsun kolay silinsin leke tutmasın mümkünse yatak olsun ve altını kullanabilirsin bisiler koymak için birde yerden yüksek olursa temizlik kolay olur hepsini bı arada bulursan güzel olur bide uyguna bulursan daha güzel olur şimdiden güle güle kullan:)
0 oy
(1,786 puan) tarafından
1 Altına süpürge vileda girebilsin 2 iskeleti sağlam olsun açıp kapatırken çat diye kırılabiliyo yeniler 3 silinebilen nubuk vs kumaşı olsun 4 açık renkler güzeldir ama risklidir temiz tutabileceksen al 5 oturduğun kısım dar olmasın popişiniz rahat etsin 6 Sırt yastığı çok şişik olmasın rahat olmuyor dar geliyor yine 
0 oy
(320 puan) tarafından
süngerin kaç dansite olduğunu sorarım oturunca rahatlığına bakarım kumaşın kalitesi kullanışına ve en önemlisi nerden aldığıma 
0 oy
(398 puan) tarafından
Çelik kasa ve süngerin kalitesi bide silinebilir kumaş olması

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
18 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde sponsorhaber (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 65 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 164 göst.
15 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...