0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
İlk gebeliğim yarın sabahtsj yatış yapicam tahlil sonuçlarına göre Sezeryana giricem çok korkuyorum strese girdim baya dualarınızı eksik etmeyin lütfen bide normalde gaz problemim var inada stres yapıyorum var mı tavsiyeleriniz nelerdir

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'ım yar ve yardımcın olsun ❤️
(2,572 puan) tarafından
Yürü Esma admine gidiyoz ajsjsjs
tarafından
Admin de snaa kim olduğumu diyecekti işi de yok :) isjsjs
tarafından
Kız dur önce sanaaneeelaaa ya soyliyek belki adminlik kalmadan söyler sjjs
tarafından
Ya söylerse
(119,226 puan) tarafından
puhahahahah
-Reklam-
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Sağlıkla kucağına alırsın inşAllah

(20 puan) tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(788 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canim amaliyat a girerken hiç korkma Allah'ın izniyle birşey hisset miyorsun sonrası biraz agirili oluyor ağrı kesici falan veriyorlar canım 
(20 puan) tarafından
Amin canım inşallah kolay geçer inşallah iyileşirim
(788 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim kimseyi darda koymasın
0 oy
(846 puan) tarafından
Ayyy Allah yardımcın olsun inşallah sağ salim al kucağına. Bende haftaya giricem bende heyecanlıyım 
(20 puan) tarafından
Rabbim herkesin bebisini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum darısı başımıza
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun canim sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
(20 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağol
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Hiç korkma sakın kal sen ne olduğunu anlamadan bı bakmışsın bebeğin doğmuş. Doğumdan sonra bol bol yürümeye bak canım hayırlı olsun şimdiden
0 oy
(551 puan) tarafından
Inşallah sağlıcakla kucağına alırsın canım 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ah canim icini ferah tut. Saglicakla kucaginiza alin bebeginizi insallah 
0 oy
(192 puan) tarafından
Seni ilk yürümeye kaldırcaklar ya sonra hep yürü yoksa gazın çıkmaz yatma sürekli eşinin koluna gir tur at ben öyle yaptım 
(20 puan) tarafından
Ayy inşallah yaa
(192 puan) tarafından
Korkma bebeğini görünce hepsi geçiçek zaten cnm :)
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insalah.Yarin post açarsın artık bebiş geldi diye ajajs
(20 puan) tarafından
Amiin inşallah kuzum
0 oy
tarafından
Allah'ım ikinizi de sağlıkla kurtarsın inşallah
(20 puan) tarafından
İnşallah canım amiin
0 oy
(142 puan) tarafından
geçen cuma bende oldum canim çok rahat gecti hiç korkma emin ol düşündüğümüz gibi degil gaz icin önceden cok şeftali suyu iç bide belden hic tavsiye etmiyorum tamamen oyu cok rahat bas agrisi bel ağrısı derdi yok saglikla all kucagina inşllah
(20 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(119,226 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(20 puan) tarafından
Amiinn
0 oy
(58 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Epidural olucaksanız tavsiyem ameliyat sırasında çok sağa sola kafanızı çevirmeyin birde çıktığınızda bol bol kahve için hem bağırsak düzenler hem de epidural baş ağrısı bırakır onu engeller şimdiden çok geçmiş olsun 
(20 puan) tarafından
Nescafe mi
(58 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Kız çok güzel bir his hiç kormaaaa 20 yaşında sezeryan oldum elhamdülillah kucağına alınca anlarsın :) 
0 oy
tarafından
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
(20 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(997 puan) tarafından
Tavsiyem var 3 sezryan olmuş biri olarak soylim sana öncelikle bı andest al aç biraz süre oku doğuma girerken okunack dualar diye var inan çok faydası oluyor birde yanına yelek hırka birşey al amlythane soğuk oluyor çıkınca boynun omzun tutulmasin çorabı terliği unutma yanına kahve meyve suyu yada meyve hoşafı gibi şeyler al amlyttan çıktıktan sonra lazm oluyor ısıtıcı al küçük kahve makineleri var ya ben onu almistm çok kullandım gaz çıkarmayı problem etme doktor yürü artık dediğinde korkma besmele çek yavaş yavaş yere bakmadan karşıya bakarak kalk ilk kalkisda zorlanirsn olabilir ama yürümekten sakın korkma ne kadar çok yurursen o kadar çabuk toparlnirsin 4. Sezryanimi olucm bende Allah nasip ederse yaza sağlıcakla al bebeisi kucağına hep iyi olucam çabuk toparlncm diye düşün kendini motive et psikoloji çok önemli :) 
(20 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağol canım rabbim seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebisini:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 105 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ssdeveli (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 215 göst.
9 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
0 oy
13 cevap 716 göst.

379,026 soru

11,345,092 cevap

34,809 kullanıcı

...