0 oy
1,975 göst.
Aile kategorisinde (2,102 puan) tarafından

Birine borç verirken parami her dakika isteyen BEN :D 

image

24 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hahahahah :D ya Allah iyiliginizi versin
(2,102 puan) tarafından
:) devir kötü yapicak birşey yok :)
(3,024 puan) tarafından
Kocanı borçlu diye kayit et ahahahha :D
(2,102 puan) tarafından
:) :D o da beni borçlu sakın açma diye kaydetsin aradığımda borcumu isticem diye açmasın :)
(3,024 puan) tarafından
Ahahhahahahha kiz gece gece guldurdun Allah da seni guldursun inshallah
(2,102 puan) tarafından
:) hahaha amin yavrum cümlemizi inşallah :)
-Reklam-
+1 oy
(2,484 puan) tarafından

Ayy vallaha ben adama bundan 2 ay 6 gün önce 500 tl verdim hala paramı ver diyorum sürekli hatırlatıyorum:D.

(2,102 puan) tarafından
:) bende sürekli hatirlatiyorum ama adamın umrunda değil isterken böyle değildi pislik :)
(2,267 puan) tarafından
Yalnız verdiğin günü tam olarak bilmen peki :D
(2,484 puan) tarafından
Ona gore faiz uyguluyorummm :DdDdDdd
(2,102 puan) tarafından
Bende faiz koydum :) elimi versem kolumu kaptiriyorum sana diyor tefeciymisim ben :)
0 oy
tarafından
kac para :)))
tarafından
Faiz deme cnm haram olur paran faizin şakası bile günahmış
(2,102 puan) tarafından
O işin esprisi yavrum. Zaten vermez de :)
tarafından
Biliyorum cnm ama şakası bile insanı küfre götürür ben bazen eşime yapıyordum eşim anında tövbe ettiriyordu benden soylemesi
(2,102 puan) tarafından
Söylediğin iyi oldu yavrum teşekkür ederim. Bundan sonra şakasını da yapmam:*
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Ha ha ha ha ahha ha koptumm ya bu para dedigin nekadar kız kaç bin 
(2,102 puan) tarafından
Toplam 5000 tl ama 1000 tl sus payı verse yeter şimdilik:)
tarafından
Allah yardımcın olsun canım ozaman❤
(2,102 puan) tarafından
Cümlemize inşallah yavrum ♡
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Iyiymiş paramı ver
(2,102 puan) tarafından
Kendim çalıştım kendim biriktirdim çok şükür o yüzden o lafı söyleyemez
(2,564 puan) tarafından
Hmm iyii ozaman cnm sende parayı alamasan git bir hediye aldır
(2,102 puan) tarafından
Yok yavrum verir o şakası bi yana da yazları durumu iyi oluyor yazın isteseydin verirdim diyo 2 3 aya verir hepsini. Hediye zaten alcak sözü var:) umarım tabi ki :)
(2,564 puan) tarafından
Allah bozmasın cnm
(2,102 puan) tarafından
Amin yavrum cümlemizinkini inşallah
0 oy
tarafından
En çok sen iyi degilsine guldum :)
(2,102 puan) tarafından
:) her mesajda para mi ver dediğim için adam iyi olmadığımı anladı:)
0 oy
(747 puan) tarafından
Ayyy kız ben de öyleyim :D borcu ne kadar sana? Ay bide bizimki der ki karı koca arasinda borç olmaz diye :D Ben de derim ki sen caliyorsin ben çalışmıyorum o yüzden paramı düşünmek zorundayım :D
(2,102 puan) tarafından
Yok çok şükür benim eşim para mi eksik etmez yok demedi hiç diyemezde hemen para mi ver diye kavga ederim :)
Zaten ben ondan aldiklarimi saysam onun bana borcu biter üstüne ben ona borçlu çıkarım allahtan onla bir tutmuyor :)
(747 puan) tarafından
O zaman sen de sesini kes adama karşı daha ne istiyon allahtan :D
(2,102 puan) tarafından
Yok caniiiiiiim o ayrı bu ayrı ben paraciklarimi istiyorum :)
(747 puan) tarafından
Abooooo :D Allah kimseyi senin eline düşürmesin :D
(2,102 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Aminnn :) dur gideyim de ablamda ki borcumu da isteyeyim:)
0 oy
tarafından
Bende ev alırken eşime altınlarımı verdim paramıda verdim geri ödüycen diyorum kendi rızanla verdin diyo altınlarım gtti:) :) 
(2,102 puan) tarafından
Ben altınları saysam ooooo ailesinin bana 20 bin borcu var :) bu kişisel borç  gömüdeki biriktiğim paralarım:)
tarafından
Kişisel borç hiç veremem benim param kıymetli:) altınları bile bozdururken içim gittide ucunda ev var diye verdim:)
(2,102 puan) tarafından
:) kaza yaptı araba için verdim yoksa bende vermezdim şimdi geri alsam ne mutlu bana :) ben her dakika hatırlatmaya devam edeyim belki pes eder de verir :)
tarafından
Aman unutturma :)
(2,102 puan) tarafından
Unuttururmuyum beee onlar benim paraciklarim:)
0 oy
(548 puan) tarafından
Yüzün gülsün ne güldüm yaa  kız ben bileklik takı seti en son alyansi verdim adam 4oldu alacak daha yok :)))))
(548 puan) tarafından
Kuzum benim esimin yasida büyük hani oyle ısırma saç çekme der delirdi bu diye benim yas39 eşim 58 olcak :)))
(2,102 puan) tarafından
Heee olsun erkeklerin yaşi büyüdükçe daha da çok çocuklasirlar belki bi iki deneme sonrası oda içindeki çocuğu çıkarır :)
(548 puan) tarafından
Ha ha yıllardır o çocuğu cikaramadim bu yaştan sora zor bende napim karnimdakuyle hasır neşir oluyom
(2,102 puan) tarafından
:) o karnında ki bi doğsun sağ salim inşallah bak nasıl size şakalar yaptırıyor:)
(548 puan) tarafından
Dimi inşallah gelsin canımın içi doya doya seveyim❤
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Hahahhahahaha bayildim yaa
(2,102 puan) tarafından
:) bu mesajlardan sonra birşey yazdıkça  hala paramı ver diyorum:)
(5,519 puan) tarafından
Manyak hahahha :DDDD  ne borcuymus bu boyle
(2,102 puan) tarafından
:) saymakla bitmez. Kaza yaptığında vermiştim şimdi geri almaya çalışıyorum inşallah tabi;)
(5,519 puan) tarafından
Parami wer demeye devam ozaman hahaha
0 oy
tarafından

Ooooo ben kocama verdiğim paralari isteyecek olsaydım smdiye zengindim :D

(2,102 puan) tarafından
:) şimdi düz hesap yaptım da kaynanamlarin takı borcu eşimin borcu ablamin borcu ve eniştemin borcunu alsaydım kendime bi araba çekermişim altıma:)
tarafından
Vermezler gülüm vermezler uğraşma :)
(2,102 puan) tarafından
Vermiyorlar zaten :((((( bari kocamdaki borcu kurtarayım :)
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Senin postunu okuyunca aklıma geldi kayınpederim ev satınca bana 1500 tl vermişti kendine ne istersen al diye bende eşime borç vermiştim hala vermedi 2, 5 sene oldu vereli dur bende istiyim eş başka alışveriş başka sonuçta :D

(2,102 puan) tarafından
Hahahah yani :) bende öyleyim aşk başka İş başka. Şimdi verdiklerimi kurtarma cabasindayim umarım kazanırım :)
(12,856 puan) tarafından
İnşallah kazanırsın ama sanmıyorum su iç ben öyle yapıcam :)
(2,102 puan) tarafından
:) bana su paklamaz damacana yi içsem yine de acım dinmez :)
(12,856 puan) tarafından
O kadar diyosun yani o zaman al paranı sakın bırakma gerekirse imza topla grev yap :)))
(2,102 puan) tarafından
:) bugün eve almicam onu paramı getirene kadar gelme dicem :)
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ben bile koptum ya Allah seni gece gece iyi güldürdün  beni Allah'ta seni güldürsün :D:D:D:D

(2,102 puan) tarafından
Amin yavrum cümlemizi inşallah:)
Daha bu ne ki isten birazdan geldiğinde kapıyı acip direk para mi ver dicem. Dün gece de aynısını yaptım :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Adama 46 binlik taki verdim bakalim ne zamn vercek :)
(2,102 puan) tarafından
Benimde takılar gitti bu takılar hariç:) sende üzerine bi soda iç yavrum benim gibi rahatlatır :)
0 oy
(887 puan) tarafından

Daha nisanliydik borc para verdim 300 tl vermemis daha unut o parayi sen cinimm:P

(2,102 puan) tarafından
Yok valla hayatta unutmam o parayı seve seve alırım:)
0 oy
tarafından

Sen yine verdin de istiyorsun  benimki maaşı aldığı gibi paramı ver derim hahaha onun olan benimdirde vermek zorunda ay sonuna kadar 300 lira verir taksit taksit ama olsun :D

(2,102 puan) tarafından
Ben zaten adamın parasını hergun yiyorum :) 50 tl den aşağı almam günlük bir keresinde 30 veriyodu ne ya ben bunu napicam sigarama yetmez sen beni sevmiyorsun diyip acitasyon yaptım:) Hahahha:) bu kişisel borç ama
tarafından
Kişisel borç dedin de esime borç olarak verdigim 4 çeyrek altinim ve 22 ayar burma  bilezigim var hala yapıp veriyor 4 sene oldu :))  günlük 1 lira bile harcamam ben dışarı cikmam kolay kolay anca hafta sonları hafta içi nadir çıkarım  ona da kizim sag olsun hemen dönerim eve fazlasıyla yetiyor yani , sigara can yakar cepte yakar  :))
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Bende eşime kaç kere maaşımın hepsini verdim daha istemedim acaba bende mi istesem :)

(2,102 puan) tarafından
Oooo ben hayatta maaşımı vermezdim çünkü ay sonuna maaşım bitmiş olurdu hatta geçen dedim ise gircem para biriktircem. Nasil maasinin tadi guzel mi cunku yıllarca çalıştın 10 tl ni görmedim:)
(3,136 puan) tarafından
Yok yaa ben veriyordum sorun olmazdı benim için. Birgün de demem yani para vermiştim geri versene diye. Canı sağolsun zaten o da bizim için kazanıyor
(2,102 puan) tarafından
Benim eşim maaşımı istemezdi. Kendi ihtiyaçlarımı karşılardım hatta birbirimize hep hediye alırdık.  O zamanda kaza yaptı çıkarttım verdim paramı hesabını zaten yapmam ama şimdi para mi istiyorum çünkü eşimin durumu iyi o yüzden
(3,136 puan) tarafından
O zaman al paranı canım bi kenarda dursun lazım olur. Eşimin durumu düzeldiği halde halen teklif edip paranı verim demediği için bende isteyemiyorum. O yüzden öylece kaldı
0 oy
(1,635 puan) tarafından

:D:D:D bizde para göz olan eşimdir. Ama borç verdiysem bende senin gibi oluyorum :angel:

(2,102 puan) tarafından
Valla az buz para da değil :) hem ihtiyacım var mecbur vericek :)
(1,635 puan) tarafından
Versin tabii çok paraymış canım yani =))((=
(2,102 puan) tarafından
Şimdide cumaya kadar vericem söz diyor:)
(1,635 puan) tarafından
Allah'ın cuması çok kuzum  :)))))))
0 oy
tarafından

Suan ayni konusmamizi bulup atmak isterdim birkere 3 lira parasi kalmisti 3 gun parasini istemisti benden :) :D

(2,102 puan) tarafından
:) Hahahha 3 tl cik mi :) eşim bana verdiklerini hesaplasa ben ona borçlu çıkarım da bu kişisel borç vercek banane :)
0 oy
tarafından
Şimdi düşünmüşümde bu zamana kadar ona verdiğim para 40 bin tl yi bulur ,bu zamana kadar da al bu parayı git kendine kıyafet al demedi.
(2,102 puan) tarafından
Işte bazı kadınlar düşünür eder bulur buluşturur yine verir de erkek adam onu düşünmez. Çok şükür benim eşim verir ama ben para mi isterim benim param O:)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 873 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde sibelharun (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 243 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 547 göst.
0 oy
17 cevap 326 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu