0 oy
163 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (17 puan) tarafından
Bebeğim 4 aylık ama sütüm yetmiyor bir aydada hiç kilo almamis o yüzden de doktor mama önerdi hangi mamayı vermeliyim ilk başta nasıl yapıyım bı bilgi verin lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Canım SMA mamalar içinde en iyi olanı hem şeker oranida çok yüksek değil diğer mamalara göre ben kızıma 2 aylıkken kullanmaya başladım arkasında ayına göre kaç ölçek vermen gerekni soyluyo 3 saatte bir falan veriliyordu diye hatırlıyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Aptamil olur sma olur bebelac olur durumun hangisine el veriyorsa canım yalnız emiyorsa biberon ile verme kaşık biberon alabilirsin veya emzirme destek sondası daha iyi olur hem seni emer sütün çoğalır youtubedan bakabilirsin bu emzirme destek sonrasına 
0 oy
tarafından
Kuzum hangi mamayı sever ilk denemen lazm benm kızımı aptamil kusturtu hipp sma kabız yaptı bize iyi gelen mama bebelac oldu kuzum
(17 puan) tarafından
Bende Aptamil denedim ama asla almadi kustu bide hiç uyumuyo uyursa bile saat başı uyaniyo açlıktan diye düşündüm acliktandir demi
(1,387 puan) tarafından
Büyük ihtimalle evet uyandigi zaman aranma gibi yapiyor mu agzini oyleyse acliktan agliyor pek sanmıyorum 4 aylik olmus gaz olabilecegini
(1,387 puan) tarafından
Her olcek 30ml suya 1 kasik mamanin içinden cikan kasiga 1 tane atiyorsun cok sicak yapmayacaksin ve her zman suyu kaynataacksin kenarda kalsin ihtiyacın oldugu kadarini sadece isitabilirsin sadece
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Senin maddi durumunu blmiyorm bn sma kullanıyrm nekdr yapacağın nasıl yapacağın kutunun üstnde yazıyor puding pketi gibi düşün :) birde orda yazan ölçü kdr ypma yani örnk veriyrum 2 aylık 5 öğün 4 ölçek diyelim şimdilik kafadan atıyorum sen bunu 4 deil de 3ölçek yap 2 ölçek yap çünkü emziriyosun aynı zmnda içmeyebilir dene önce
0 oy
(5,953 puan) tarafından
O ayda benimde sutum kesildi dr muz hip organik combiotic önerdi cok memnun kaldim gaz kabizlik yapmadı canım kg alimi gelisimi de çok güzel  mahsallah
(118 puan) tarafından
Oda her bebege GELMIYOR ilk cocuguma onu verdim cok güzeldi sorun yasamadik iki haftadir dogum yaptim ikinci bebegime O iyi gelmedi icmedi 1 haftada 10 gram kilo aldi aptamile gectik
(5,953 puan) tarafından
Cok kullanan var size yaramamistir  benim oglum onla büyüyor BİZE YARADİ aptamilde cok duydum kabızlık yani demem o ki her bebek bir degil deneyerek  bakicak  artık bizim dr önerdi
(118 puan) tarafından
Aynen kabizlik yapiyor onu bende duydum ama baska carem yoktu ama hipp combiotik gercekten cok guzel ogluma kabizlik ve gaz sorunu yapmadi insallah aptamil kizima YAPMAZ ya
(5,953 puan) tarafından
İnşallah canım sifa olsun inş prensese
0 oy
(119,526 puan) tarafından
sma kuklandim ben gaz kabizlik yapmadi kilo aldirimi iyiydi
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bebeğiniz kaç kilo? Kilo başına 20ccden hesaplamak lazımmış. Örneğin 5 kilo ise 3 saatte bir 100cc içmesi lazım. Bide biberon kullanacaksanız mutlaka anne memesiyle uyumlu yavaş akis biberon kullanın. Lansinoh vs gibi 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle sma optipro çok memnunuz kilo alımına gayet güzel

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 180 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.