+1 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hangisi daha kullanışlı kızlar temizlik dışardan görünüş açısından  :) 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Stor kullanıyorm ocağa çok yakın çünkü tül takmaya cesaret edemedim birgün geniş teraslı bir mutfağım olursa tül takabilirm stor kullanışlı bu arada görüntü olarak boydan efil efil tül beğeniyorum
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim fiyatlar uçuyor bu arada biraz bakayım dedim hele o akıllı perdeler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki de stor  fon perde çabuk kirlenir bizim ocağa biraz yakın perde yemek yapicagim zaman yukarı çekerim hep kirlenmiyor hiç
0 oy
(282 puan) tarafından
Ben stor tercih ettim görüntü olarak güzel

Ama fon olsaydı direk makineyi atardım daha pratik olurdu

Malum stor elde yıkama istiyo
(282 puan) tarafından
Sorumun üstünde tül de var tabi önerim yemk yaparken storu yukari topla bi nebze temiz kaliyo
0 oy
(1,950 puan) tarafından

image

Stor perdenin yan hali

0 oy
(320 puan) tarafından
ocağın nerde olduğuna bağlı camınızın boyutu nasıl ben yeni çıkan perdeleri seviyorum yandan bağlamalı şık olanları tabi kullanışlı mutfağınız varsa
0 oy
tarafından
Yıkama takma derdi olmasa zebra stor perde derdim ama ben uğraşamam o yüzden düz tül kullaniyorum kumaşı da yağ leke fln tutmuyor . 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Yani mutfağın  süslü puslu ise stor veya dümdüz tül ama spor tarzda bembeyaz söyle mis gibi güzel mutfakta jaluzi perde ;)
0 oy
tarafından
Kesinlikle tül. Stor kullandım hiç kullanışlı değil memnun kalmadım çöpe gitti. Tül perde en iyisi 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim mutfak pencerem minik o yüzden jaluzi kullaniyorum çok beğeniyorum görünüşünü 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
4 cevap 158 göst.
23 Nisan 2022 Moda kategorisinde alpinannesi (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 221 göst.
23 Mayıs 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu