+1 oy
1,337 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İkinci bebek istemiyorum belki ileride istersem çıkartırım hormonlu ve bakırlı oluyormuş hangisi iyi birde eşimden gizli taktırmak istiyorum anlar mi eşime hiç güvenmiyorum acıyor mu takılırken

22 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
organır uzunsa anlamaz, doktora söyle ipi kısa kessin. anlamaz
tarafından
Öyle diyeyim canm tesekkurler
-Reklam-
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Madem ayda 1 oluyorsunuz o zaman ertesi gün hapı kullan evinde bulundur oldukça iç. Hem hemen kalkıp yıkanırsın. Böyle anlayışsız kocalara ne yapsan günah olmaz o günah diyenler abartıyor. Çocuk iki taraflı istekle olur. Hem çok haklısın 2.ci çocuk olunca işten cikmak zorunda kalabilirsin koca ne verirse ona minnet etmek zorunda kalırsın. 
tarafından
Onada zararlı diyorlar canım şimdi gercegin peşindeye bakıyorum sunucu kadına neden bu adamdan çocuk yaptın diyor kadının elindeymis gibi adam akitmasin içine yapmasın çocuk kimse adama suç bulmuyor kadına neden çocuk yaptın diye soruluyor napsin kadın ... Kocam anlayışlı biri ama ikinci çocuk için çok erken tamam 31 yaşında doğurdum şuan 32 yım hemen ikinci olsun istiyor yaş geçmeden ama napabilirim arkadaşlarım uel çocukların arasını 5 yas tuttu kreşe veririm öyle dogurursun yıl gecsede benim elimde olan birşey degilki Allah böyle nasip etti geç yaşta

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 570 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 123 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu

380,253 soru

11,384,779 cevap

34,884 kullanıcı

...