+1 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

gozumuz hangisine daha cok carpiyo birtane seciniz lutfen

not: niye kimse 4-5-6-7 demiyo xjdnfjdnch

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 valla içine girer de cikamazsam diye 
(227 puan) tarafından
bu duygusallık aradığınız anlamına gelir. Ayrıca yalnızlık, hayal kırıklığı gibi duygulardan hala korkuyorsunuz.
(415 puan) tarafından
1 numara bana belgeseldeki dip balıklarının yuvalarını anımsattı yani bana rahatlatıcı geldi aslinda
tarafından
Benim ruhum daralır aslında dar ve karanlık yerden
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Direk gözüme 2 çarptı
(227 puan) tarafından
bu duygusal bir yolculuk başlatmanız gerektiği anlamına gelir. Bu tüneldeki karanlık su aklınızdaki karanlığı simgeliyor ve bu da temizlemeye ihtiyacı olduğu anlamına geliyor.
tarafından
Duygusal yolculuk diye ne demek istemiş anlamadim  ve diğerlerinde doğru
(227 puan) tarafından
bilmiyoeum kuzum sanirim gecmisi silmek le ilgili
tarafından
Geçmiş ile ilgiliyse oda doğru :)
0 oy
tarafından
2. Diyorum canım 
(227 puan) tarafından
bu duygusal bir yolculuk başlatmanız gerektiği anlamına gelir. Bu tüneldeki karanlık su aklınızdaki karanlığı simgeliyor ve bu da temizlemeye ihtiyacı olduğu anlamına geliyor.
0 oy
(1,950 puan) tarafından

:woot: 

Girdap gibi ayy

(227 puan) tarafından
can sıkıntısını sembolize ediyor. Birilerinin gelip sizi kurtaracağını bekliyorsunuz.
(1,950 puan) tarafından
Evet doğru valla sıkıldı bugun
0 oy
(119,338 puan) tarafından
8 diyim bende       
(227 puan) tarafından
Kapı parlak mavi gökyüzünün rengini simgeliyor. Bu kareyi seçtiyseniz bu karanlık alana girdiğinizde geride bırakmak zorunda kalacağınız şeyler olduğunu düşündüğünüz ve ondan korktuğunuz anlamına geliyor
0 oy
tarafından
3 den kimse kurtulmaz 
(227 puan) tarafından
can sıkıntısını sembolize ediyor. Birilerinin gelip sizi kurtaracağını bekliyorsunuz.
tarafından
Yani sikilmiyom desem yalan olur hep evden cikmayi bekliuom
0 oy
(145 puan) tarafından
3 bence..Yükseklik korkum olduğu için belkide öyle geldi
(227 puan) tarafından
0 oy
(4,275 puan) tarafından
2 ye giremezdim
(227 puan) tarafından
0 oy
(320 puan) tarafından

1 numarayı seçiyorum :D..

(227 puan) tarafından
bu duygusallık aradığınız anlamına gelir. Ayrıca yalnızlık, hayal kırıklığı gibi duygulardan hala korkuyorsunuz
(320 puan) tarafından
yalnız bana göre değil zaten :)
0 oy
(802 puan) tarafından
tek basima gidiceksen 6 cok urkutucu geliyor
(227 puan) tarafından
Cömert sadık ve iyi kalpli bir insansın. Sevdiğin insanları korumak ve ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamak istiyorsun.
0 oy
(2,564 puan) tarafından
8 kapalı yerle herzamn korkunç tur
(227 puan) tarafından
Kapı parlak mavi gökyüzünün rengini simgeliyor. Bu kareyi seçtiyseniz bu karanlık alana girdiğinizde geride bırakmak zorunda kalacağınız şeyler olduğunu düşündüğünüz ve ondan korktuğunuz anlamına geliyor.
(2,564 puan) tarafından
Ay gerçekten de aynı valalh  öyle hissediyorum
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Hepsi birbirinden beter ama 2 daha ürkütücü geldi
(227 puan) tarafından
bu duygusal bir yolculuk başlatmanız gerektiği anlamına gelir. Bu tüneldeki karanlık su aklınızdaki karanlığı simgeliyor ve bu da temizlemeye ihtiyacı olduğu anlamına geliyor
0 oy
tarafından
İlla biri olacaksa 1
(227 puan) tarafından
bu duygusallık aradığınız anlamına gelir. Ayrıca yalnızlık, hayal kırıklığı gibi duygulardan hala korkuyorsunuz.
0 oy
tarafından

2 diyorum canım :angel:

(227 puan) tarafından
bu duygusal bir yolculuk başlatmanız gerektiği anlamına gelir. Bu tüneldeki karanlık su aklınızdaki karanlığı simgeliyor ve bu da temizlemeye ihtiyacı olduğu anlamına geliyor
tarafından
Ahhhh aynen öyle ☹ teşekkür ederim canım
0 oy
(3,830 puan) tarafından
2 numara diyorum
(227 puan) tarafından
0 oy
(265 puan) tarafından
Ama 1 tane değil bana iç karartıcı gelen 2  bide 8 
(227 puan) tarafından
(227 puan) tarafından
Kapı parlak mavi gökyüzünün rengini simgeliyor. Bu kareyi seçtiyseniz bu karanlık alana girdiğinizde geride bırakmak zorunda kalacağınız şeyler olduğunu düşündüğünüz ve ondan korktuğunuz anlamına geliyor
0 oy
(3,504 puan) tarafından
8 geliyo      
(227 puan) tarafından
0 oy
tarafından
8 diyorum bende
(227 puan) tarafından
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Hepssiiiii ;)
0 oy
(183 puan) tarafından

1 ötekilere girerim yanımda biri olmak şartıyla :D

(227 puan) tarafından
(183 puan) tarafından
Evet hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum artık doğru

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 251 göst.
0 oy
27 cevap 367 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 521 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 336 göst.
26 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,363 cevap

34,861 kullanıcı

...