+1 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından

Kİzlar kanamam vardı hastaneye gittim düşük oldu diye ama düşmemiş ama çok asagidaymış iğne yaptılar bide progestan verdiler dünle bugün kanamam azaldı ama bel ve kasık ağrım biraz fazla olmaya başladı acaba kanama kesildiği için mi ağrım oluyor yoksa düşük olmuş mudur ondan mı kanamam azaldı 

7 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım pıhtı şeklinde bi parça düşmediyse düşük olmamıştır 
(40 puan) tarafından
Geldi ama bende kanda pıhtılaşma olduğu için bende ilk aşırı kanamam oldu pıltı geldi düşük oldu diye gittim doktor asagidan baktı keseyi gördü ama çok aşağıda dedi hatta doktor bakerkende pıltı geldi doktor kan piltisi dedi
(19 puan) tarafından
Hmm anladım canım eğer doktor kese duruyo dediyse Allah'ın izniyle gitmemiştir bende yaşadım ağrılar dayanılmayacak kadar şiddetli oluyo
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol keseyi ve bebegin kalp atışının oldugunu söyledilerse sakın korkma progestanı vajinadan mı koydun proluton depot çok etkili zararı olmaz git yarında vurdur sonra doktor verir zaten 4 gün arayla ben 7 tane yaptırmıştım ayaklarını kaldır yat sakın kalkma wc de oyalanma klozet varsa onu tercih et yattıgın yerden el musavvir lafsını düşürme dilinden dua et bol bol inşallah sana tutunur korkma strese girme en önemlisi bu
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun 2 kere düşük yaptım parça şeklinde kan gelmişti kan pıhtısı gittim düşük dediler çok dikkatli olup dinlenmem gerek 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Düşük olsa anlardın canım parça geliyor ve ağrıyla birlikte düşürüyorsun onu ve nasıl anlatsam adette gelen parçalar gibi değil içinden kopup geldiğini anlıyorsun ve parça düştükten sonra ağrın bir anda kesiliyor inşallah yaşamazsın canım sen bol bol dinlen yorma kendini hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Baslarda dusuk riskim vardi biraz kanamayla ilk kontrole gitmis oldum progestan igne verdi kızım 21 aylik 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kaç haftalık canım  bende iki düşük yaptım ilki 6 haftalık falandı  evde düşürdüm düşük olduğu zaman ağrı falan geçiyo 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy
6 cevap 213 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...