0 oy
106 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (134 puan) tarafından
Merhaba 30 haftalık hamileyim 31in içindeyim hatta bebek arabası alicaz travel sistem bakiyoduk eşime herkes o çok kötü en güzel baston tıp demişler kafamız allak bullak oldu sizin tavsiyeniz nedir lütfen yardımcı olur musunuz bu konuda özellikle eşime saçma sapan şeyler diyenler var artık sinirlerim bozuldu erkekler çok bilmiş bilmiş konuşuyorlar. 

10 Cevaplar

0 oy
(17 puan) tarafından
Travel sistem çok güzel. Hem pusetini takabiliyorsun bebek büyüyünce de arabasını takarsın.. üstelik ön ve arka ikişer teker olmak üzere 4 tekerli al. Kimisinin önünde yada arkasında çift teker oluyor onları sürerken zorluk geçersin..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Travel seni değil sen traveli taşıyorsun. Uzaklara gidince perişanlık ama yakınlarda pusetle taşınan bebek olduğunda rahat.
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Kızım 17 aylık hamileyken travel sistem alfım çpk konforlu puseti kullanışı çok güzel ama arabanın bagajına çok zor sığıyor toplu taşımaya binmek çok zor hatta imkansız son bikaç aydır en ufak tip baston aldım inan daha çok dışarıya çıkmaya başladım kızımda travelden daha çok sevdi
tarafından
Aynen bizde aynı şekildeyiz traveli sattım biraz uygun vermişim :/
(1,309 puan) tarafından
Kaça sattın canım bende düşünüyorum
tarafından
Canım ben yeni satmadım dört beş ay geçmiştir sanırım 840a filan satmıştım
0 oy
(331 puan) tarafından
Travel sistem araba güzel ama çook ağır oluyor taşıması zor ama baston daha iyi bence şimdi tekrar baston araba almayı düşünüyorum 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Sana tavsiyem traverten alma çevremde çok şikayet var ben kraft a9 kullanıyorum çok memnunum sürüsü hafif valiz gibi sürmeli inanılmaz rahat zaten yeni doğduğunda puset kullanıyorsun gerek yok yani.travele
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Travel sistem cok memnunum civilden 4baby ninkini aldik hem cok hafif diger markalara gore hem cift yonlu  mikemmeelloooo . Tavsiye ederim. 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle travel sistem 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Travel demek pişmanlık demek..
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Hiç biri kesinlikle treval aşırı zor kullanımı, çif taraflı eski tip olanları öneririm, çünkü bastonda da ufakken kullanamazsın
0 oy
tarafından
Ikisi de degil kabin tipi cok rahat

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 271 göst.
23 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 258 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 3,751 göst.
4 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Abutnur (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
18 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...