0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Arakadaşlar eşim bilgisayar bağımlısı görücü usulü evlendik nişanlıyken bu kadar olduğunu bilmiyordum bebek olamadan önce takmıyordum ama şimdi cocuk orda ağlıyor bi yandan mama hazirlcagim bi yandan cocuk o bilgisayar başında oğlum bide babası fazla ilgilenmemesine rağmen ona daha çok düşkün o varken pek ağlamıyor siz olsanız ne yapardınız 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben eşimdem daha çok oynuyorum :D
tarafından
Valla benim eşim de oynuyor. Gerçekten birlikte oynamak çok keyifli. En azından deneyebilirsiniz. Güzel jest olur
(87 puan) tarafından
O knigh oynuyor o zor oyun ya hiç anlamıyorum denedim
tarafından
Hııı online oyun. Ben de online oynuyorum. Ama mesela benim eşim de her oynadığım oyunu oynayamıyor. :) Ben de onla oynayabileceğimiz oyunlar alıyorum arada sırada :) söylediniz mi peki ben bunu oynayamıyorum hani daha da benim oynayabileceğim birşey olsa diye :)
(87 puan) tarafından
Dedim ama onun clani var para kasıyor lar savaşları var bırakamıyor bebek yokken gidip ona hp en son model bilgisayar almıştım o zaman için 7 bindi pişman oldum şimdide
tarafından
Ooohh vallahi ne güzel :D bizimki öyle para kasmalı falan değil. Para yiyor hatta daha çok :D Ne diyeyim canım sen denemişsin en azından
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Lol den bktm sevgiliykende ayniydi nisanlyken de evlendik yine ayni o oyunu icat edenin ben
(87 puan) tarafından
Aynen biz bide arada para yatiyoruz
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Eşim arada Metin2 oynar ama bağımlı değil çok şükür bazen bende çarlarından oynarım onunla birliktelik farklı bir bilgisayardan :)
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Sert bir dille tepkinizi koyun ortaya bence şuan bebeğinizin ihtiyacı sizin ilginiz sonuçta .. benim eşim iş bağımlısı başka futbol,oyun vs anlamaz :D
(87 puan) tarafından
Ben eşime hiç sert konuşmadım deneyeyim dedim daha fazla sinirleniyor kavga oluyor gitme deyince gitmiyor zatende bu sefer telefonda aklı orda oluyor video izliyor vassaptan oyunu takip ediyor gitse daha iyi yani nere tarafa gitsem yaş
(1,465 puan) tarafından
Her yönüyle bırakması lazım sanırım oyunu :/

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 596 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zeynep12345 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,254 göst.
23 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,810 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,256 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu

377,983 soru

11,313,662 cevap

34,749 kullanıcı