0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Benim cocuklugum bilgisayar oyunlariyla gecti(cocukken metin2 mstar jadde sanalika gta sims buyuyunce lise cagi lol pubg steam oyunlari ) sonra evlendim mecbur biraktim bilgisyaarim kirildi cocuk oldu derken simdide oynamak istiyorum youtubda sims videolari izliyorum gerci simste yaptiklarimi suan gerceklestirdim bilmeyenler icin sanal dunya aile kuruyosun cocuk yapiyosun ister calisiyosun felan simstede esimle kendimi yapardim o zamanlar sevgiliydi birsuru cocuk yapip evi cocukla doldururdum evimizi insa ederdim simdi cok cocuk yapmasakta cesaret edemiyorum oyunda bassitti gerçekte zormus :D neyse iste yine oynamak istiyorum oyun bilgisayarlari cok pahalı dizustu en ucuzu 7 bin masaustu ucuz buldum 3 kusure ondan aldircam esime doğum günümde bide playstation secenegi var onunda oyunlari pahalı devamli para yatirmak gerek aklima masaustu yatiyor evde oynarim cocukluguma donerim cocugu uyuttukca varmi benim gibi bilgisayar oyuncusu 

1 cevap

0 oy
(3,233 puan) tarafından

Ben de çok oynardım gta call of the sims falan :) kardeşime ısrarla sims yüklettim ama eski tadı yok çok değişmiş yada ben büyümüşüm :ermm:

(572 puan) tarafından
Sims kac oynuyodun en son cikan 4 iyi değil 3 daha iyi 5 cikacakmis oynamak nasil olur insalalh
(3,233 puan) tarafından
Sims city oynardım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 599 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zeynep12345 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.