+1 oy
491 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Bilen hatırlayan vardır beni hatırlamayanlar için 1 seneyi aşkın süredir rahim ağzı kanseri ile uğraşıyorum ve çok şükür dün güzel haberimi aldım leep operasyon ve üstüne kullandığım ilaçlar sayesinde son alınan testlerimde temizlendigi çıktı çok şükür ve bu postu açmak istedim hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin ilk öğrendiğimde rahimim alınacak denirken şimdi kurtuldum diyorum beni düşünüp msj atan merak eden arkadaşlarıma benim için dua eden herkese çok teşekkür ederim iyiki varsınız ❣️❣️❣️☺️☺️☺️☺️☺️

27 Cevaplar

+1 oy
(247 puan) tarafından
Allah bir daha yasatmasin sağlıkla yasamak nasib etsin çok sevindim 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım allahim kimseye vermesin bizde çok sevindik gerçekten
-Reklam-
0 oy
(817 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah birdaha yaşatmasın inşallah çok sevindim senin adına tanımasamda :)
(4,061 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim vallahi sizin şu candan halleriniz sayesinde morelimi hep yüksekti gerçekten hiç görmeyip tanımadığımız insanlar için üzülüp mutlu olabiliyoruz gerçekten çok güzel birsey cok çok teşekkür ederim
(817 puan) tarafından
Canımsın  :) öpücük öpücük
(4,061 puan) tarafından
Cansınız hepiniz ❣️❣️❣️
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım Rabbim bir daha ugratmasin inşallah evlerden ırak geçmiş olsun
tarafından
Herşeyin başı moral zaten kuzum ne kadar moralin olurda o kadar çabuk oluyor herşey
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım ameliyat olduğumda ben bitti kurtuldum diye gittim ama hep kafamdaydi neyse kötü dendi okdr üzüldüm ki ben bitti diye gittiğim yerden yıkılıp geldim bu sefer gidişime dedim hayırlısı neyse o ben elimden geleni yaptım takdir allahin hiç düşünmedim hasta değilim dedim kötüde çıksa iyilesicem dedim hep allahim bin şükür güzel geldi inş bozulmaz sonuçlarım da bir bebism daha olur
tarafından
Canım herşey moral ve Rabbim yüzüne gülmüş çok şükür bak herşey ne güzel olmuş dilerim ki Rabbim bir evlat daha nasip etsin sana ömür boyu sağlık içinde yaşayın bir daha ugramasin bu hastalik
(4,061 puan) tarafından
Amin canım allahim Herkese sağlık versin gerisi oluyor zatn çok teşekkür ederim yorumların için
tarafından
Rica ederim canim ne demek çok geçmiş olsun ❤️
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Rabbim birdaha yasatmasn canm geçmiş oldu :) 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım Çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
tarafından
Gözün aydın olsun inşallah bir daha Allah göstermesin.
(4,061 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Yaaa çok sevindim maşaallah 
(4,061 puan) tarafından
Vallahi bende çok sevindim sevinçten havalara uçuyorum iki gündür gerçekten
0 oy
(15,318 puan) tarafından

Çok sevindim.:) geçmiş gitmiş olsun. 

(4,061 puan) tarafından
Ay sorma vallahi bende çok sevindim canım çok teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun rabbim bidaja yasatmasin sen guclu bi kadınsın ☺️
(4,061 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım kimseye yaşatmasın şu bir kaç senem berbat geçerken resmen çok mutlu olduk önce annem atlattı şimdi ben çok şükür
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok sevindim senin adına 
(4,061 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ☺️
0 oy
tarafından
Gözün aydın rabbim bir daha yasatmasin
(4,061 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ahhh çok şukur
(4,061 puan) tarafından
Bide ilk gittiğim doktor biraz patavatsız Di iyi olan doktor gitti ve kansere dönmüş diye o doktor dedi yüzüme başımdan kaynar sular devrildi resmen çok şükür başka doktor geldi de kurtuldum ondan 4 ayımı zindan etti kadın resmen bu doktor okdar nazik ve okadr güzel konuştu ki dedim başta olsaydı keşke gerçekten hersey bu zamanda çok önemli zatn 15 aylık kızım var biraz daha zamanı var zaman geçsin en azından 1 sene 6 ayda bir kontrol bitsin ona göre bisiler olur artık
(5,132 puan) tarafından
İyi doktor ne kadar önemli ya  empati de en önemlisi
(4,061 puan) tarafından
Aynen öyle bozguna 4 5 ayım zindan oldu hele bide en baştaki doktora inansaydım rahimim alınmıştı çoktan buyuzden hiç bir zaman tel doktora inanmamak gerek bunu öğrendim
(5,132 puan) tarafından
Öyle canım hatırlıyorum postlarını baya baya durum ciddiydi
Aman hiç kontrollerini ihmal etme 6 ay diyorlar ya 3 ayda 1 git sen kontrole 6 ay uzun
(4,061 puan) tarafından
Yok canım 3 ayda bir Gerek yok edi doktorum hatta dediği 6 ay dolmadan yani 4 ayda gittim ben dedi smear alicam bu sonuçlar çıkana kadr zatn 6 ay olucak dedi ki doğru öyle oldu ilk smear alındı 1 ay geçti şimdi parça alındı 1 ayda o tam 6 ay oluyor yani 6 ayda bir değil aslında 4 ayda bir oluyor kuzum ☺️bende şaşırmıştım 6 ayda bir dediğinde ama sonr 4. Ayda gelicek sin dedi
0 oy
(119,544 puan) tarafından
cok gecmis olsun gozun aydin
(4,061 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
tarafından
Çok şükür kuzum sevindim senin adına Rabbım birdaha yaşatmasın inşallah 
(4,061 puan) tarafından
Amin canım benm çok teşekkür ederim ❣️
0 oy
tarafından
Yaaa çok sevindim çok geçmiş olsun geçti gitti ne güzel günler sizi bekliyor :)
(4,061 puan) tarafından
Ay çok şükür allahim bundan da kurtardı beni allahim kimseye yaşatmasın çok teşekkür ederim ☺️❣️
0 oy
(251 puan) tarafından
Cok sevindim canm Allah bidaha yaşatmasın çok çok geçmiş olsun
(4,061 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim amin canım benm
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun RABBİM sağlıklı ömür nasip etsin bir Daha yaşatmasın inşallAH:) yine de kontrolleri atlamayın 

(4,061 puan) tarafından
Kesinlikle aksatma birkere o günleri yaşadım birdaha inş yaşamam çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Cok sevindim kuzum Rabbim birdaha yaşatmasın insallah 
(4,061 puan) tarafından
Amin kuzum çok teşekkür ederim
0 oy
(784 puan) tarafından
Allah bir daha yaşatmasın canım benim:) sevindim
(4,061 puan) tarafından
Amin canım allahim kimseye yaşatmasın çok zor
0 oy
tarafından
Allah'a şükürler olsun canım gözün aydın
(4,061 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
(553 puan) tarafından
Canım ilk nasıl öğrendin sürecin nasıl ilerledi. Benim annemde de başlangıcı var çok erken teşhis dediler 
(4,061 puan) tarafından
Benimde aynı oldu canım başında denk geldi çok şükür ben bilecikte yaşıyorum buradaki doktor beni korkuttu direk rahim alınır dedi ki benim yaşım çok küçük olduğu için ben bunlara inanmadım doktor araştırdım Zeynep kamile bir doktor buldum ve oraya gitmeye başladım tüm tahlillerim yeniden yapıldı ve yaşım küçük olduğu için ellemek istemediklerini söylediler ama benim doktorum ısrarla leep operasyonu ile ağız kısmını alıp temizleyelim dendi öyle yapıldı sonrasında vajinaya enjekte edilen bir tür ilaç verildi devlet ödemiyor 3 ay kullandım ve 4. Ayda gel dedi gittim smer testi yapıldı tekrar o temiz çıktı ne olur ne olmaz diye dün parça alındı Birtane daha tedbir amaçlı ama rahim azına sıvı sıkılıyor renk değişimi olursa sıkıntı olduğu belli oluyor Du bende hiç biis yoktu çok şükür doktorum kurtuldun deid şimdi bir ilaç verdi onu kullanicam sonuç çıkınca gene gidicem canım kesinlikle aksatilacak birsey değil ve çabuk ilerliyor benim hücre gözüktü 2 hafta içinde kansere dönmüştü çok dikkat edin ve en önemlisi morel ve hızlı müdahale
(553 puan) tarafından
Oy canım çok geçmiş olsun annemde d'de henüz başlangıç dediler dediğin operasyonu oldu dün temizleme işlemini şimdi parca alındı patolojiye bekliyoruz. Allahtan başka bir hastaneye götürdük yoksa devlette bize gün vermek için bekleteceklerdi epey hala haber gelmedi çünkü.  Halam ve eniştem başka bir şehirde hastanede çalışıyor yanlarına aldılar annemi herşeylerini hallettiler 1 günde hemencik şimdi sıra beklemede ama annem 52 yaşında bu arada
(4,061 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum benim o sonucum kötü çıkmıştı işte kansere dönmüş dedi ve bana vajinadan kullanicam ilacı verdi normalde cin 1 ve 2 nin ilacı o ama benm yaşım çok genç olduğu için ise yarar dedi ki temizlenmiş çok şükür cerrahi sınırların dışında kalmıştı onlar da yok artık canım çok şükür bende bitti darısı sizin başınıza ins
(553 puan) tarafından
Oy çok şükür canım inşallah annemde de güzel haberler aliriz
(4,061 puan) tarafından
İnşallah canım benim inş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 420 göst.
0 oy
13 cevap 113 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 199 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...