0 oy
181 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (189 puan) tarafından
Kizlar covid testim pozitif 2 aşim vardi karantinadayim bugun ikinci gunum oksurek krizim agirlasti neyapabilirim hastaneye gitmek istemiorum dua edin neolur çok zor.

9 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Rabbm sifa versin insallahh
(189 puan) tarafından
Amin inşaallah sagolasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Benimde 3.gunum. Çocuklarada bulaştı maalesef. Hastaneye gitmelisin. Ben serumla anca kendime gelebildim
(189 puan) tarafından
Sagolasin cnm Allahim korusun onlarida cocuklarda ne gibi belirtiler oldu sen hastaneye oksurektnmi gittin atesmi
tarafından
Bende hiç öksürük olmadı. Boğaz ağrısı bile yok. Direkt vücut agrisi, sıtma gibi titreme. Ama baya ağırdı. Ateşte vardı. Çocukların sadece ateşi var ve 3 gün sürüyormuş ateş. Sürekli ateş düşürücü veriyorum ikisine de. Başka yapabilecek bişey yok
(189 puan) tarafından
Bizi saglikbakanligindan bi bayan aradi cocuklarin atesi 38 olursa ambulans cagirin dedi ama simdilik onlarda bisi yok gibi insallahta olmaz ya cok zor buyukler boyleyse cocuklari dusunemiyorum
(189 puan) tarafından
Ateste cok zor biz buna yakin bide domuz gribi olmustuk Allahim cok zordu gercekten
0 oy
tarafından
Bol bol su sirke c vitamini tiket 

Demekki neymiş aşılar koruyucu değilmiş 
tarafından
Kimse olmasa bitse bir an önce..tek isteğim bu tabii bağışıklık sistemi çok önemli..eski topraklar daha dayanıklı sanki..anneannemde korona geçirdi 90 yaşında evde atlattı mesela
tarafından
Evet eski topraklar daha dayanıklı ama korona olmamanızk aşıya bağlama aşının vücudumuza neler birakicagini eblmiyoruz
tarafından
Ben bağlıyorum cnm kusura bakma bu kadar vaka içinde olmuyorsam?? Her gün okula gidip geliyoruz maskemiz inmez..asıl koronanın hasarını bilemeyiz kaç ay önceden olup halen atlatamayan var..sen zaten karşıtsın birşey desek de anlatamayız sağlıklı günler dilerim sana
tarafından
Herkesin kendi Fikri saygı duyuyorum ne desekte anlatamayiz diye birşey yok fikrimi kimseye sormadım ki
tarafından
Annemde 3 aşı var grip bile değil gibi atlatti. Bende yok devrildim resmen. Aşı çok önemli.
0 oy
tarafından
Gitsende birşey yapmiyolar en iyisi evde geçirmek. Çok geçmiş olsun. 
(189 puan) tarafından
Benim 9 aylik bebegim var ondan dolayida bisi yapmazlar diye dusunuom evde suya atilan c vitamini var parol iciorum limonlu su vs. Oksurek cok fena ama kac gune gecerki acaba
tarafından
Benim öksürük 4.gün basladı 3 gün sürdü. Bebeğim 5 aylık oda 1 gün ateşlendi şurup verdim. Kendim parol içtim doktorumuz 4 saatte bir içebilrsin dedi çok ağir geçti benim çünkü. C ve d vitamini aldim.
(189 puan) tarafından
Cok zor ya gercekten yasamayan kimse bilemez bu hastsligi kalintisi varmi peki hala hissediomusun
tarafından
Baş dönmesi hiç geçmedi hala devm ediyor
0 oy
tarafından
Bende gecirdm canm gecmis olsun 
(178 puan) tarafından
Gecmis olsun canim etkikeri gectimi devam ediyor mu benim 11 gunum hala sirt agrim oksuruk bas donmesi filan devam ediyor
(189 puan) tarafından
Agirmiydi seninkisi sagolasin cnm
tarafından
Ne gunler gecirdm olumden dondum. Nefesim gitti ama coksukur...
Etkisi de cok zatifladm yani saglik açisindan. Her ay hasta oluyorum
(178 puan) tarafından
Ayy nasil.bi ilket bu ya.7 gunde karantinayi bitiriyorlar ama etkiler devam nasil olacak sastim kaldim allah yardimcimiz olsun
(189 puan) tarafından
7 gun cok az bence testte istemiorlar tekrar ee oyleyse karantinanin ne anlami kaliyorki
0 oy
(119,481 puan) tarafından
allah sifa versin
(189 puan) tarafından
Amin inşaallah sagolasin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
(189 puan) tarafından
Sagolasin cnm
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(189 puan) tarafından
Amin inşaallah cnm ssgolasin tum hastalarla beraber insaallah
0 oy
(485 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ,limon sık içine bal kat az da ılık su iç ballı zemcefilli bitki çayı al iç canım fayda ediyor
(189 puan) tarafından
Balli limonlu su ictimde zencdfilde varda kaynatmadim cnm cocuk emzidiyorum bi zarari olurmu acaba
Tursu suyu biraz iyi geldi gibi
(178 puan) tarafından
Kekik cayi ic canim bol bol
(189 puan) tarafından
Valla kekigide eltimden istemistim firsat bulup gonderememis bende acelesi yok dedim ole kaldi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
14 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hilalseyiss61 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbadgann (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 182 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...