0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Resmen bakıcı yerine koyuyorlar ben ikisine nasıl bakacam daha 20 yaşındayım yaa benim olmayan iki tane çocuğa ki benim arkamdan iş çeviren elti bozuntusuna benim altinima parama göz dikmiş evime yuvama göz dikmiş kadının iki çocuğuna nâskl bakacam yaa biri hasta dediler bak dediler tamam dedim ikisini birden getirmişler yeter ama yaa biktim artık 

10 Cevaplar

+1 oy
(797 puan) tarafından
Sureklimi bakiyrsn canım noldu
tarafından
Sürekli değil ama alışkanlık haline getirecekler bu sefer
(797 puan) tarafından
Boşver canım bakma sonra senden kötüsü olmaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Surekli yaaaaa kelimesini kullaniyormusun gün icinde.  En cok buna güldüm :D

tarafından
Hemde çok alışkanlık olmuş eşime cilve yapmaktan hahahaha bir şey der yaaa derim hahaha ondan alışkanlık olmuş bana hahahaha
tarafından
Bak simdide hahhahaha sardırdın :D
tarafından
Bak yaa hahaha
+1 oy
tarafından
Altinina parana göz dikmis ne demek hırsızlık mi yaptı çaldı mi senin olanı su üslubu biraz değiştir istersen yanlış kelimeler kullanma hoş değil alin teriyle çalışıyor istediğini almakta özgür . Bir de yorumlarda çok komik cevaplar vermissin trip atar gibi :)) 

Neden bakicam diyorsun anlamadım.   Çocuklar tamam günahsız ama eltı asla kıymet bilmez sen bakmazsan baskasi bakardı sonra böyle eyvah edersin bir tanesine bakan 2.ye de bakar diye düşünür  oylede getirir  bu gunluk idare et bakalım nasıl olcak akşam soylersin getirme diye. Ama kardeşinden ayrı kalınca da yazık günah bence ya ya ikisine de bak ya da hiç birine 
tarafından
Benim göz dikmekten kastın o zaten kadın bir bileziğini bir çeyrek 50 tl paranı çalsa eşinin çocuğunun olması için 10000 tl paraya ihtiyacın olsa ve senin gözüne sokar gibi biliyor çocuğunun olmayacağını ve çocuklarına senin gözünün içine baka baka sevse eşim işten çıkınca abisi annesi babası yengesi eşimle küstü konuşmadı onunla niye çünkü adamda para yok yanımızda olması gerektiği yerde gittiler ben daha ilk evlendim üçüncü gün eltim kayın validem ile aram bozulsun diye iftira atmış kayinvalideme benim hakkımda düşündüğü o kadar kötü şeyler var ki hangi birini sana söyleyeyim normal de ötekinin okula gitmesi lazım sen söyle sana bunları yapan kadının çocuğuna bakar mısın ben eminim siz suratına bile bakmazsınız eşim işten çıkardılar düğün borcunun hepsi bizim üstünüzde annemin verdi 200 tl ile idare etmeye çalışıyorduk kızı o zaman 2 yaşındaydı benim cüzdanı karıştırıyordu aldım elinden o ara 200 lira düştü akşam mesaj atmış eşine bizi kandırıyorlar paraları var diye benim parama malıma evime göz dikmiş bir kadın şimdi tekrar yazdığına bak bakalım ben mı haklıyım yoksa haksız mıyım kaynım el kaldırdı bana hemde niye biliyor musun karısı annesine ifitra attı bende onu ortaya çıkardım diye hala aynı fikirdemisjn
tarafından
Canim elti altinda olsa adı elti bu kere.  Bu kadar şeye rağmen sen hala neden yüz veriyorsun  böyle sıkar canini ışte. Olsun sen yine de göz dikmis deme günahı onun boynuna   stres sana iyi değil.  Bakmayiver oldu bitti.  Kabul etme başka gün ama getirmeden de soyle ben bakamam de ki getirmesin
tarafından
Bana küçüğünü getirecekler dediler sabah bir baktım büyüğü de gelmiş haberim yok ki olsa zaten gelmesin derdim
0 oy
(220 puan) tarafından
Kız noldu biyeremi gidiyorlar bıraktılar sana?kaç günlük ve ya saatlik bak diyorlar
tarafından
Eltim olacak bozuntu kadın benim altınlarım var onun yok diye altın almak için biri 4 diğeri 7 yaşındaki çocuğunu bırakıp çalışmaya gidiyor küçüğü hastaydı tamam dedim bana verin ben küçüğüne bakarım dedim yazık günah sonuçta demi sabah bir geliyorlar ikisi birden gelmiş ben bakmak zorunda mıyım yaa birazdan birini alıp kayinvalidemin yanına götüreceğim bakamam ben ikisine birden
(220 puan) tarafından
Kız senin kendi cocugun varmı?olmasa bile kendi huzurun düzenin var niye bozasin ki.o calisicak para kazanıp kendine altinn alicak diye.gitsin annesine ya kayınvalidene versin.ne düşüncesiz insanlar var.belki godicek yerin vardır, işin vardır .yüz verme.hic kopmayacak sonra.
tarafından
Isim vae zaten normalde bugün tamam dedim küçüğü gelsin biri ile birşey olmaz ikisini getirmiş yaa ne bu ya ne yapacağım ben şimdi yaaa
(220 puan) tarafından
Bir günlük bişey olmaz ama biriyle zaten çocuk hasta bide ikinci neki.ama yüz verirsen her gün sen bak der.bir keresinde götür kaynanana görsün
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eee onlara da soylesene böyle. .bi kere tmm dersen önünü alamazsın da..ne kadar süre ile bakicaksn ki
tarafından
Şimdilik bugün bakacam haftaya bir daha haftaya bir daha ben ikisine bir den nasıl bakayım anaları bakmıyor ben niye ilgileneyim alla alla
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bi kere bişeye tamm dersen o tamm dediğin şey senin görevin haline gelir bnce bi dahasına olmaz de müsait değilim de 
tarafından
Vallaha öyle oldu ben birine bakarım dedim ikisine demedim ya
(1,186 puan) tarafından
Senn çocuğun varmı canım
tarafından
Hayır yok ki benim çocuğumun olmayacağını öğrenince gözüme gözüme söktü çocuklarını yanında öyle bir seviyordu ki normalde yapmayan kadın canımı yakmak için
(1,186 puan) tarafından
Allah merhamet versin eltine ne diyeyim yani öyle şey olur mu onunda çocuğu olmayabilirdi inşallah Rabbim sanada en kısa sürede bi bebek nasip eder canım ❤
tarafından
Amin amin işte bu yüzsüz kadın ikisini de başıma attı gitti
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Nldu cnm neden sana birakiyorlar
tarafından
Küçüğü rahatsız hasta diye ona bakacaktım buyugunune keyfi göndermişler banane yaa
(5,436 puan) tarafından
Yanı biyeremi gidiyorlar yada calisiyormu anlamadim
tarafından
Anası çalışıyor altın yapmak için benim var onun yok diye o düşünmüyor para uğruna çocuklarını bırakıp gidiyor bana bırakıyorlar
(5,436 puan) tarafından
Anladım cnm allah yardmcn olsn o zaman
0 oy
(101 puan) tarafından
Niçin sana bırakıyorlar canım? Koy tavrını, yoksa daha da alışırlar
tarafından
Eşim arkamda durmayınca tavır koysam ne
0 oy
tarafından
Allah rizasi icin bak icinden gelmesee bile.onlar melek onlarin sucu ne? Ne derdin varsa anneleriyle halletmelisin
tarafından
Buyuk olani birak babaannesine kucuge bakarsan yeter
tarafından
Oda para peşine gitmiş benim bugün isim vae di küçüğüne hallederim dedim ikisiyle nasıl halledecem yaaa
tarafından
Okula gitmiyo mu
tarafından
Gidiyor ama benim başımı yakmak istiyorlar yaaa
tarafından
Sabret esin soylesin iki cocuga bakamiyor diye babbaanelerde iyi valla eltimin buyuk oglan hastanede yatarken kucuk daha 1bucuk yadindaydi kaynanam rabia bakar cocukklarlada oynar demis bende zaten iki cocuk var valla ben bakamam goturun babaaannesi baksin dedim kim bakacak bendekiler bana yetiyi
0 oy
tarafından
İnsanlara pek iyi niyetli davranma bence bu devirde. Hemen hemen herkez çıkarcı olmuş. Kaynanam yokmu o baksın 
tarafından
Ki o kadın benim çocuğum olmuyor diye gözüme gözüme sokuyordu bana bunları yapıyor utanmadan böyle yapıyor bide
tarafından
Bakamam de açık açık

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 246 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 977 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 541 göst.
6 Şubat 2020 Aile kategorisinde FatmaÇokAnne (189 puan) tarafından soruldu