+1 oy
973 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kocam 3 oldu söz verdi izlemiyecegine kızım oldu şuan uzakta ama 14 Eylül'de ve daha öncesinde hep izlemiş yeni burdaki postan gördüm girdim baktım oda izlemiş ne yapım yaa en son gorumceme anlatacam dayanamıyorum nasıl böyle birşey yapar bıktım her tartışmada beni suçlar ailesine der ama yine yapmış yine akıl verin ne yapım kızı var hala utanmıyor bu adam

22 Cevaplar

+2 oy
(1,251 puan) tarafından
Malesef cnm ellerini kessende gotleriyle girerler sozler yeminler fasa fiso yani 
(294 puan) tarafından
Haahaa hic güleceğim yoktu :)
-Reklam-
+1 oy
(253 puan) tarafından
Gorumcene nasıl soykeyebileceksin ki bu durumu istersen bi psikologa gidin evlilik danismanina gidin yani
tarafından
Oturduğum ilçede yok
+1 oy
tarafından
Anlatma kuzum bence .

Bu bir bagimlilik .Daha dogrusu bir rahatsizlik.

Tedavi görmesi şart .Bu bagimliliğa yakalanan erkekler zamanla esleriyle olan yakinlasmadan haz almamaya basliyor.Ordakileri izleyip haz aliyor maalesef .

Bunun icin tedaviye ikna etmen lazim eşini.

Cok afedersin eğer rontgencilik , teshircilik ve pedofili , sadizm  iceren videolar izlemiyorsa ki bunlar cinsel sapkinlik oluyor , bunlar yoksa  bir tik daha tedaviyle halledilebilecek bir sey .

Tabi ki savunmuyorum yaptigi seyi .Ben her acidan bakiyorum olaya .Ona destek olup tedaviye ikna et .İkna olmuyorsa yapabilecegin seyler belli .Cunku bu bagimlilik gun gectikce daha kotu hale geliyor .Bazen kisinin icindeki haz duygusu sekil degistirebiliyor ve evlilige ciddi  zarar verecek boyuta gelebiliyor.
tarafından
Az önce msj attım engelledim bide birine artık demek istiyorum görümcem kardeşini çok sever ne desem onu tutuyor ona gösterip anlatmak istiyorum esime akıl versin diye burda doktor yok gidip tedavi olsun hem oldada asla gitmez
tarafından
Kuzum sen bilirsin .Allah yardimcin olsun .
(3,551 puan) tarafından
Şerifeme katılıyorum. O videoları izledikçe artık eşden değil de ondan haz almaya başlıyorlar.
+1 oy
(652 puan) tarafından
Eşim uzakta derken iş için mi gidiyor 

Eşler uzun süre yalnız bırakılmamalı başka kadına gitmesinden iyidir
+1 oy
(2 puan) tarafından
olesini bosadim ben gerdek gecemde yakaladim ilk sozler yeminler yok ama adam olmadi oglum dogdu iyce koptu sonra tel uzerinden devwm etti isini gormeye sonra bi baktimki cirilciplak kari kiz fotolari masallah deste deste hastalik falan hikaye ergenlikte kaliyo boleleri bedene dokunamayan ozurluler danismanada gitmezler hic yorma kendini saga solada duyur utansin arlansin yay gitsin ben hic acimadim afis afis herkese yaydim pisligini hicde utanmadim yetistiremeyen anasi erkekligi ogretemeyen babasi utansin at bolesini omrune yazik 
(391 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın, böyleleri rezil edilmeyi hal ediyor.
(1,314 puan) tarafından
Sen onun pisliğini vurmazsan o ustune pislik atmak için mücadele ediyor çok iyi yapmışsın bende yakaladım adam olmadi serdim akrabaların önüne şimdi yiyosa yesin her boku
(391 puan) tarafından
Bir tek biz böyle düşünüyoruz ama eşini ifşa etmek istemiyor anlaşılan
(1,314 puan) tarafından
Ozaman çok.daha kafasını vurur canım
(391 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Birinci sözü tutmayanin ikinci sözüne inanmadgm için bilemiyorum..

İlk seferinde iyice dersini vermedn mi acaba
tarafından
Verdim özür diledi söz verdi ama yine ayni
0 oy
tarafından
Bu bir bağımlılık. Tedavi olmazsa kendi kendine düzelmesi çok zor. Cinsel terapi alması lazım. Açıkça konuşun, gitmesi için ikna edin derim. Benim eşim tedavi oldu çok şükür, Rabbim yardımcınız olsun
tarafından
Oturduğum ilçede yok o yüzden gidemiyorum
tarafından
Devlette çok zor, özele gitmesi gerekiyor. Online olarak da yapabilir, bütçe ayırmanız gerekir tabi ama bu şekilde devam etmek çok zor
tarafından
Ozel de burda yok doktor yani online hiç katılmaz eşim ne yapacam bilmiyorum sinirden titreme girdi vücuduma
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sonuna kdr haklısın ama boşamayacaksan sağa sola eşini kötüleme görümce adı üstünde bugün sna iyi yarn krdeşine
0 oy
(763 puan) tarafından
Çok zor bi durum. Ne desem bilemedim. Rabbim yardimcin olsun. Eşine akil,fikir versin..
0 oy
(1,015 puan) tarafından
7 sinde neyse 70 inde de odur kuzum hastanelerde psikiyatri psikologlar var ona götür Bi nevi aldatmadır bu 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
gorumcene deme ilerisi icin pismanlik olur kendin hallet bi sekilde
0 oy
tarafından
Canm şuan uzakta diyorsun dimi al sana fırsat bundan sonra bende izleyecem de benimde ihtiyacım var bakayım nasıl bir şeymis bu de yemin ederim eşime hep öyle yaptım bir daha izlemedi gözünün önünde açtım dedim izleyecem belki senden daha iyidir diye çok afedersin banyoya falan giderken mahsustan kapımı kitlerdim telefonumu götürürdum yani kuskulansin diye sende bu şekilde yaparsan çok zoruna gider
(162 puan) tarafından
Benim eşim de diyor ki sende izle normal bişey izlemek
tarafından
AA ne geniş adammış ya tövbe yarabbim
(162 puan) tarafından
Genişlik mi oluyo bu
Normal bişey ihtiyaç herkes bakabilir diyo
tarafından
Hayır canım benim sana sende izle demesi genişlik adamın izlemesine bir şey demiyorum bende eşimi yakaladim çok defa ama hani bende izlerim dedigimde adamın zoruna gitmişti yoksa izlemesine degil
(162 puan) tarafından
Bende izlemesin diye dedim ki ben izlesem naparsin izleyebilirsin diyo
0 oy
(248 puan) tarafından

Aynı durum cnm gebeyim ve çok ağrıma gidiyor yeminler ediyor ama boşa 

0 oy
(169 puan) tarafından
Yani canım izlemeyen erkek yoktur.  Görmemezlikten gel bence boşver çok takma.  Allah beterinden korusun 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Afedersin bi tabir var kah.penin tövbesi parayı görene kadardır diye seninkide o hesap o sözler daha çok verilir alışmış canım tedavi olmadan düzelemez
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Görümcen anlatıp ne diyeceksin ki zaten çok seviyormuş eşini ona anlatsan yarın öbür gün kapanır gider sen anlattığına kalırsın üstüne eşinle daha çok kinleşirsin tedavi için ikna et bırakması için Allaha bol bol Dua et canım ama aile içinize başkasını karıştırma 
0 oy
tarafından
Keske kaldırilsa bu videolar. Her erkek izlemeye başladı. Ben oyle bisey yakalamadım ama birgun yakalamaktan korkuyorum. Burdaki postları görünce surekli icimden geciriyorum ama esimde izliyormudur diye :/
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Gözleri kan çanağına dönsün capaklansin da bakamasin bir daha 
0 oy
(120 puan) tarafından
Yanlış anlamassaniz nerede nasıl yakaliyorsunuz yani tlfnda mi sosyal medyada mi geçmişler silinmiş olabilir mi. Eşim sosyal medya kullanmıyor ama merak da etmiyor değilim o yüzden sordum.
tarafından
Googleye giriyorsun.sag üstte maile tikliyorsun.son yazıyor.ona tikliyorsun .sağ üstte üç noktaya tikliyorsun.etkinligime basıyorsun.hersey çıkıyor
(120 puan) tarafından
Aaaa inanmıyorum bunu bilmiyordum bak çok saol cnm yaa gecmisnde görmedim siliyorsa die çok çok saol
tarafından
Rica ederim :) valla ne uygulamaya saat kaçta girmiş neler aramış izlemiş herşey.hadi gazan mübarek olsun bacım :))
(120 puan) tarafından
İns karşılaşmam
tarafından
İnşallah tabii
0 oy
tarafından
Can verecek elbet birgün gidecek ahirete zinaya bakan gözlerini kızgın şişlerle delecekler kendini tatmin ettiği elini defalarca defalarca kesecek kor ateşlere gomecekler bu dünya da yediği hurmalar ahirette onu tırmalar böyle devam etsin cehennem böyleleri için var 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 243 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 538 göst.
6 Şubat 2020 Aile kategorisinde FatmaÇokAnne (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 564 göst.