0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (25 puan) tarafından
Herkese merhaba ben doğum yapalı 11ay oldu ve doğumdan sonra çok kilo aldım emzirme döneminde insülin direnci düşük çıktı ondan kilo alıyormuşum doktor ekmek hamurisi yeme dedi bende iki gündür ekmekte yemiyorum tatlıda acaba bı etkisi olurmu ama evde oğlumla olduğumdan yürüyüşede çıkamıyorum nasıl zayiflarm bana yardımcı olacak biri varmı ?? Birde doğumdan sonra  ben daha hiç adet olmadım nedeni nedir acaba ? 

5 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
11 ay uzun süre düzensizlik olur bazilarinda bir dr a git

Karatay diyeti var arastir onu yap

Bi de evde ac müzik leslie yapabilirsin oyna bol bol
(25 puan) tarafından
Benim annem babannem emzirme döneminde adet olmamışlar sütten kesince olmuslar bende öyle olucam sanırım hayırlısı bakalım teşekkür ederim yorumunuz için
(7,654 puan) tarafından
Olabilir canım bazi durumlar genetik yatkınlıkla alakali benimde oglum 11.5 aylik bende dogurdugum kiloda kaldim emzirmede de aldim ama takmiyorum veririm kilo alınır verilir strese girme
-Reklam-
0 oy
(119,526 puan) tarafından
kiloya bisi diyemiycem ama bende 13 ay snr adet olmustum duzensiz olma hic olmama 2 yil normalmis
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Evde hareketler yap onun bile faydası var canım ara öğün mutlaka atistir tarçınlı turk kahvesi iç o dengeliyor şekeri hemde yağ yakimina neden oluyor 7 ay 20 günlük bebeğim 15 kilo verdim ben sadece evde üstelik yürümeden 
(25 puan) tarafından
Yaa ne güzel maslalah inslalah bende veririm kahveyide deniycem teşekkür ederim:)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bende bebeğim tam 1 yaşındayken diyete başladım aralikli oruç yaptım 13 kilo verdim öğlene doğru kahvaltı yaptım yumurta zeytin peynir sebze ağırlıklı doyana kadar yedim ara öğün olarak sade kahve yanına iki parça çikolata veya küçük bir meyve yedim akşam da pilav makarna ve ağır yemekler hariç evde ne pistiyse yedim çoğunluk sebze yoğurt ve salata ağırlıklı oldu ekmek tuketmedim akşam 8 den sonra da ağzıma lokma koymadım 
0 oy
(867 puan) tarafından
Inan bana ekmeği birakmakla beraber gunde 3 litre su da ictin mi zaten cok.dengeli.bir.sekilde.kilo.verirsin
(25 puan) tarafından
Evet bıraktım insalalh veririm teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 242 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu

381,416 soru

11,418,780 cevap

34,975 kullanıcı

...