0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (172 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar

Kalori hesabı yaparak Aralıklı oruç şeklinde mi. İlerlemeli?

Yoksa tek öğün şeklinde mi beslenmeli ?

İrademize nasıl sahip olabiliriz?

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler (⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥<3

2 Cevaplar

+1 oy
(645 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
C hic hiri :) canim butun bunlar kisiden kisiye degisir ben bunyemden kaynakli aralikli oructa kilo aldim. Tek ogun bana hic yetmez zaten uzun vadede saglikli da degil ( kilo sorunu olan biri icin tehlikeli bile denebilir bence) iradene sahip cikma konusu o konuda bisey diyemem benim kafama koymam yetiyor sadece daha once sadece kilo verecegim dedim verdim istedigim kiloya gelince biraktim ve tabiki aldim bahanelerle sonra daha mantiklili ve uzun soluklu bir hedef koydum ve ilerliyorum. 

Uzun zaman kilo ile bas etmeye calismis ve kilonun zararlarini sonuna kadsr yasamis biri olarak tavsiym genellikle su once dahiliyeden tam kan tahlili ona gore beslenme plani seker trioid vs gibi durum varsa genel anlamda saglikli beslenmeyi ogrenmek icin 1 seansta olsa beslenme uzmani ile gorusup birseyler ogrenmek ne yenmeli ne yenmemeli gibi ve en önemlisi surdurulebilirlik yani yasaminizi beslenmenize gore degil beslenmenizi hayatiniza entegre edebilmek
-Reklam-
0 oy
(17,882 puan) tarafından
Kendini fazla ac birakmadan ekmeği birakarak baslayabilirsin bi anda kesersen zayiflayamazsin yavas yavas azaltarak baslarsan mide bi sure sonra alisiyo artik az yemeye fazlasini kabul etmiyo 
(1,533 puan) tarafından
Bakkk sen öyle mi oluyormuş :D imza cakak mi altına

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 242 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap

34,956 kullanıcı

...