0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (204 puan) tarafından
Kızlar size bi konuda danisacagim benim bebegim 4bucuk aylik bilenler biliyor seftalim diye severim dün aksam kaynanam garıya dedimki cocuga bak 2 dk bende camasirlari makinaya atayim yani gorumcemle kaynanam cocugum salondaydi eşimde odamizdaydi neyse makinaya camasir attim iceri gelirken gorumcemin anne napiyon sen sesini duymamla iceriye birden hizla girmem bir oldu bi baktimki elinde havuc yiyor cocugun agzina vermis biraz sert bi sekilde ama cok az hemen cocugumu kucagima aldim agzindan cikarttim kaynanama bagirdim sen napiyon ya dedim verilirmi bu cocuga o daha 6 aylik bile degil bogazina kacsa ne yapcam ben dedim yuregim agzima gelmisti o da eşim icerden duymasin diye bisi yok olmaz disi kasiniyo ya deydirdim oyle dedi ne deydirmesi agzindan bildigin havuc cikarttim biz onu haslayip pure haline getirip veriliyor boylemi verilir dedim eşim odadan geldi noluyo dedi kaynanam hemen bisi yok olmadi dedi bende dedim havuc vermis o da diyo anne sen napiyon o cocugun bogazina kacsa nolcak bisi olursa sende yok olurdun falan dedi kizdi ama yuregim agzima geldi bide guluyodu kaynanam eşim dedi cocugu yalniz birakma onla bidaha tobee yalniz birakirsam 

28 Cevaplar

0 oy
(2,006 puan) tarafından
Benim Kizim 18 aylık geçen gün hoavuctan boguluyordu ilk yardımla kurtardım çok tehlikeli ciğerine kaçabilirdi  Allah korusun ya 
(204 puan) tarafından
Allah korsuun bacim cok gecmis olsun size
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Soyup eline bende veriyorum yemesi icin degil dislerini kasimasi icin pirasa falan verilirmis bana pirasa guvenli gelmiyor o niyetle yaptiysa yanlis degil yaptigi... benm kaynanam gene cubuk kreker verdi seninki gene iyimis :D
(204 puan) tarafından
Ayy cubuk krekermi yok daha neler
(968 puan) tarafından
Yani disleri yok kemirsin nolacak diye cevap aldim bogazina kacar kirar diyorum oyle mi olur diyo :o ne dicen
(204 puan) tarafından
Vallah kaynanalar cildirmis olmali
0 oy
(1,950 puan) tarafından
O an havucu nerden bulupta veriyorlar. 
(204 puan) tarafından
Elinde yiyordu
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Küçük parca parça verdiyse haklısın ama buyuk havucu eline  diş karşısın diye verdiyse bir şey olmaz 
(204 puan) tarafından
Disi kasisin diye buyuk havucu verse bende kizmam ama oyle degildi iste
(1,663 puan) tarafından
O zaman haklısın
0 oy
(431 puan) tarafından
Ay bende çıldırıyorum böyle durumlarda yaa.annm daha iki üç aylık peynir  sürüyor ağzına onda bile çıldırmıştim.ya bir bırakın bebekleri anneleri bildiği gibi büyütsün ya.simdi bile güvenip bırakamıyorum hala ya.16 aylık bu arada.insan kime güvenecegini şaşırıyor artık.kimsyee bırakmıyorm ben
(204 puan) tarafından
Bende dunden sonra asla sevse bile yanindan ayrilmam yani
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Zehir mi vermiş ya abartma. Küçük parça mı, rendelenmiş parça mı, ağzından çıkarmış çiğnenmiş parça mı karar ver. Heryere farklı yorum yapmışsın tepki alınca haklı çıkmak için. Kaynanan da çocuk büyütmüş hemde kocanı. Bi siz bilmiyosunuz herşeyi yani. Şu yeni nesil anne egoları da kimse de yok valla. 
(204 puan) tarafından
Evet zehir vermis hakli cikmak icin degil tamam mi anlatamadim nasil oldugunu ama cocugumun agzindan rendelenmis gibi kucuk parca cikardim demek istedigim bu ve kaynanam buyutmemis kocami babaannesi buyutmus bisiyi bilip bilmeden konusmayin size gore normalse oturun disleri olmayan cocugunuza veri havuc kucuk kucuk yedirin ne diyim ne gyzel konusuyonuz zehirmi vermis hakli cikmak icin falan da filan bende biliyorum havucu normal buyuk versin agzina kasisin dislerini anladinmi
(25,224 puan) tarafından
He he anladım
(204 puan) tarafından
Sanmıyorum ama neyse kafana gore
0 oy
(25 puan) tarafından
Allah'tan farketmissin canım Allah korusun   benim çocuğum 11aylik daha yeni yeni ısırarak yediriyorum önceden rendelerdim yada haşlardım ah bu yaşlılar çok bilmişlik yapıyorlar herkesin kendi çocuğu başkalarının vermesine çok kızıyorum sadece anne beslemeli çocuğunu anne olmadığındada eşlerimiz.
(204 puan) tarafından
Aynen oyle ama kimisi normal karsiliyor ya onlara cok sasiriyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 592 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
1 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aydan YILDIZ (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 249 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu

380,277 soru

11,385,900 cevap

34,886 kullanıcı

...