0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben bozuk havada avm guzel havada park mutlaka hergun cikartirim 1 saatte olsa iyi geliyor ogluma banada tabi siz hergun cikarirmisiniz benmki 21 aylik

24 Cevaplar

0 oy
(8,588 puan) tarafından
Hava yağmurlu olunca çıkarmıyorum hiçbir şekilde
tarafından
Bizim avm yakin 15 dk yol ya var ya yok
(8,588 puan) tarafından
Ooo götürürdüm oyle yakn olsa.  Bizimki cok uzak
tarafından
Bizim yakin allahtan ama guvenlikleri cins tuhaf tuhaf bakiyolar insana
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Biz 2 güne bi çıkınız mutlaka canim 
tarafından
Ben hergun bende alismisim cikmayinca duramiyorum:)
(22,070 puan) tarafından
Valla canım ben de alıştım evde oturunca vakit gecmiyo ya ikimiz içinde iyi oluyo :D bugün cok yağışlı dün çıktık yarin çıkarız kesin
tarafından
Aynen bizim avm yakin o yuzden yagmurlu olursa baktim yagmiyor hemen bi koşu gidiyoruz
0 oy
tarafından
Biz hiç çıkmıyoruz malesef eşim bir yere çıkmama izin vermiyor 
tarafından
Yaa benim esimde hep calisir eskidn bende esimi beklerdim tatil olsunda ckalim diye ama bebek oldu olali beklemiyorum ben cikiyorum oglumla
tarafından
Eşim beni görünüyor ki pazar günü evde onunda uyur
tarafından
Anlamadim canm
tarafından
Bazi erkekler neden böyle anlamıyorum. Kadınlara hapis hayati yaşatıyorlar. Boyle dort duvar arasinda ömür mu geçer. Kendileri icerde kalsın bakalım nasıl bişeymis
0 oy
tarafından
Hic arada balkona
tarafından
Neden hic canim avm falan uzakmi
tarafından
Burda avm yok yani esim iste gidersek denize veya migros falan keske avm olsa
tarafından
Burdada yoktu yeni yapildi 1 yil oldu
tarafından
Ne güzel
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Havalar soğuk olduğu zaman çıkmıyoruz hava güzel olunca da ya parka ya yürüyüş yoluna 
tarafından
Bizim avm yakin ondan avmde oyun alanlarina gidiyoruz
0 oy
tarafından
Havalar bozuk olduğunda çocuğu çıkarmam eşim evde bile olsa riske atmak istemiyorum
tarafından
Nolcakki canm avm falan sknti olmaz avme sicak oluyo
tarafından
Kız sıcak olsa ne olucak hava soğuk :))
0 oy
tarafından
Okula gidip gelirken hava almış oluyoruz..bygün otobüsle gidip geldik yağdığı için..bir an ömce bahar gelsin yeşil alan görmek istiyorum 
tarafından
Avm yakin bize allahtan yoksa bende cikarmam bu havada:)
tarafından
Bana yakın 2 avm var ama gitmiyorum kalabalık sevmiyorum cnm..ben doğadan yanayım
tarafından
Hafta ici sakin oluyor
0 oy
(120,138 puan) tarafından
ben sansliyim o konuda evin 4 yani bahce tranpolin kaydirak salincak hersey var ama soguk havada cikilmiyo esim kapali oyun evlerine goturuyodu
(465 puan) tarafından
Canım tabi zorluğuda varda apartmanlarda sıkışıp  kalmaktan çok çok iyidir kendine ait bahçeli bir alan çocuklar istediği kadar koştursun oynasin istediğini zaman mangaliını yap  :D bunların hiçbiri apartmanlarda yapılmıyor maalesef
apartmandan iyi yonleri var tabi ama bi o kadarda zor hani apartmanda kapini kapa gir burda hersey problem cocukda hergun ayni bahceyi ayni oyun yerini istemiyo tek basina bunaliyo
tarafından
Bizde bunları erkekler yapıyor. Bahcedeki yesilligi kayınpederim bıçıyo sulama kaynim yapar. Yaprak döküldüğünde 2 kisi tutarlar temizletirler. Erkekler yapinca kolay oluyo
burda birini tutma imkani yok bizdeki bahcede devasa bisi hani esim yapiyo ama cim bicilince falan yardim sart tek basina bitiremiyo
tarafından
Büyükse zor tabiki canim. Kac dönüm?  
Ben kucuk bahce seviyorum
0 oy
tarafından
6 aylık olduk sanırım 1 2 defa tek çıktık dışarı o da kaynana sorunsalı yüzünden yoksa parka falan bende götürmek isterim 
0 oy
(909 puan) tarafından
Yağmur yağmaz ise dışarıda az gezdiririm yarım saat. Avm asla sokmam okadar radyasyon içinde ne işi var zaten sağlık sorunuz var. Avm bana göre değil canım. Götürsene saygı duyarım 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Parklar uzak bize onun yerine her gün mutlaka yürüyüşe çıkarız temiz hava bizede çok iyi geliyor
0 oy
(622 puan) tarafından
Çıkamıyoruz :(
0 oy
tarafından
Yuruse her yere gotururum de daha yurumuyo haftaya yasina girecek
0 oy
(519 puan) tarafından
Maalesef eşim izin vermez park evimin karşısında valla kızım sadece camdan bakar garibim ya onunla çıkarız yada hiç tek izin vermez
0 oy
tarafından
Eve salincak kurduk tavandan astık istediği gbi sallanıyor. 
0 oy
tarafından
Oyun evleri var. Çok güzel yaşıtlarıyla vakit geçirebiliyor.
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Evt canm hva güzl olunca mutlaka parka götryrm yağmurlu olnca komşumn bebeği var onla bulşyruz birde eve salnck ve kaydırak aldı babası saolsn onlda zamn geçiriyo
0 oy
(5,954 puan) tarafından

Güneşli havada bijanin bahçesi var çıkartıyorum gunes alsin diye yagmurlu olunca çıkamıyorum esim evde olmuyor ama esim yarin gelicek yoldan hava sogukda olsa avm gidiyoruz ana dolu yakasinda avm kalmadi hepsine gittik valla avrupa yakasına acilcaz artik:D

0 oy
(1,274 puan) tarafından

Biz gorev geregi dogudayz hava hala eksilerde disari hastane icin 2 kere cikardm bi daha hic cikarmadm oncesinde 4 ay ailemin yanindaydm orda da pek cikmadk buraya geleli 1 ay oldu 3 kez ciktik:) hava guzel olunca her gun cikaracagm insallah 

0 oy
(1,344 puan) tarafından
Maalesef iyi olsa da kotu olsa da cıkaramoyorum park yok yakınımızda anca hsonu babamızla

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 256 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 452 göst.
4 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Acemianne (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 501 göst.
30 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aydan YILDIZ (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 463 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,683 puan) tarafından soruldu

385,467 soru

11,526,512 cevap

35,197 kullanıcı

...