0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (508 puan) tarafından
Biliyorum biraz once uzunca içimi dokup paylastim sıkmak istemem ama gerckten ne yapmam konusunda fikrim yok ailem surekli küsmek icin bahane ariyor hep eşim ve ben adim atiyorum cok yiprandim torunuyla bile konusmuyorlar hep annemgile gittik bi defa esimin abisigile gittigimz gunden beri aramiyirlar bizi zaten uzun suredir evimized3 gelmiyorlar onlarin etrafinda ne komsu ne akraba kimse yok herkesle kavgalilar bizide surekli onlara gitmemizi aramamizi istiyorlar hatta bi ara hic sucum yokken babam annemle kavga etmis beni aradi beni bidaha arama diye küfür etti kapatti halbuki benlik hocbirsey yok yemin ediyorum hic sucum yokken kendimi kavganin küslüğün icinde buluyorum biz arayip sormasak gitmesek tum baglar tamamen kopacak ama biz adim attikcada kendilerini cok üstün gorup boyle devam ediyorlar ben bayramlarda seyranlarda hep boynu bükük kaliyorum boyle kalmamak iicn hep alttan aliyorim ben ne yapmaliyim bu durumda cok zor durumdayim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sana diger postunda dedim kendi ailende olsa senden onemlisi olmasin sende git bi yardim al birak onlar narsistlikleriyle kalsin
(508 puan) tarafından
Haklisin ama insan aileye ihtiyac duyuyor kizim annemin profil fotosunu gorunce anneanne aç diyor içim parcalaniyor herkes ailesiyle gülüşe gülüşe  vakit geciriyor benimkiler küsmek icin bahane ariyor ben yardim almali yim zatn şu durumda cok saglikli dusunemiyorum bazi seyleri ama insan istiyor ailesi yaninda olsun
tarafından
Ailene naparsna yap gene ayni olacaklar ki dedigim gibi onlarinda yardim almasi sart mecburmusun onlarin tartistiklariyla küs olmaya hayir etraflarinda kimse kalmamis dedin eski postunda yani ailen iyi olsalardi sence boylemi olurdu tamam aile guzel bisi ama sana zarar veriyosa bosver
-Reklam-
0 oy
(120,528 puan) tarafından
muhattap olma    
0 oy
(16,678 puan) tarafından
Görüşmeyi seyrelt bence. Ben olsam öyle yapardim
0 oy
(4,558 puan) tarafından
Valla bahane ariyosa konuşmayıver sende 

İlgili sorular

0 oy