0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (1,540 puan) tarafından
Neymiş niye kızıma bagriyormusum diye benle konuşmuyor 2 gündür trip atıyor yanıma gelmiyor zaten telefonu elinden bırakmıyor ki iyice sinirlerim bozulmaya başladı 

9 Cevaplar

0 oy
(1,583 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnsanın elinde değil bagirmamak insan her biyerde tıkanıyor bende bağırıyorum yeri geldiği zaman . Sizin ki evet bahane arıyor kendine 
(1,540 puan) tarafından
Canım kızımın odasında kaydırağı var almış bardağı ordan kaymış düştü bardak bende zor yetiştim ya yüzüne falan batsaydi tutturmuş niye çocuğa bagriyorsun çocuğa düzgün davranmiyorsun
(1,292 puan) tarafından
Bağırmakta haklısın. Baksana çocuğun yaptığına. O an zaten reflex olarak bağırıyoruz. Allah korusun yaptıklarının kötü sonuçları olacağı için. Yani o an da 10 a kadar sayıp derin nefes alıp çocuğumuza sarılıp yaptığı hatayı konuşarak anlatamıyoruz. Günün her saati yaptığı herşeye sakin kalabilmek çok zor
(1,540 puan) tarafından
Evet canım sindi de aramış napiyin aşkım diyor
-Reklam-
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Başka bahane bulsun kendine 
(1,540 puan) tarafından
Kız bagirmamin sebebide çocuğun odasında kaydırak var almış bardağı ordan aşağı kaymış bardak sesine koştum ya yüzüne bir yerine girse
(1,220 puan) tarafından
Çok normal cnm
(1,540 puan) tarafından
Yani boş yere uzatıyor
0 oy
tarafından
Hepimiz insanız bağırmamak lazım tabiki ama robot değiliz bazen yükseliuoruz iste
(1,540 puan) tarafından
Kız çocuğun odasında kaydırak var elinde bardak kaymış bardak fırlamış sesine gittim ya bir yerine batsa bende kızdım kızıma aldım bardağı niye bagirmisim anlamiyormus
tarafından
Aman boşver erkeklerin hepsi böyle
(1,540 puan) tarafından
Şimdide aramış napiyon aşkım diyor
tarafından
E diyorum işte geneli ayni bunların
(1,540 puan) tarafından
Evet canım aynilar
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Söyle o kadar sabır varsa kendi baksın hiç kızmadan etmeden
(1,540 puan) tarafından
Gördüğü 1saat oda telefondan kafasını kaldirirsa kız kızım gitmiş odasında kaydırağı var almış bardağı ordan aşağı kaymış bardak fırladı bende bardağın sesine koştum ya kızın bir yerine batsa kızımada bağırdım bir daha seni bardakla orda görmeyeyim diye diyor ki kucuck çocuk anlamıyor niye bağırıyorsun
(11,093 puan) tarafından
Kaç yaşında anlamayacak ya
(1,540 puan) tarafından
3 yaşında canım kızım
(11,093 puan) tarafından
Hayli hayli anlar o çocuk bardakla oynanmayacağını.
Aman bu erkekler de her zaman her haltı bilirim kafasında
(1,540 puan) tarafından
Kız sorma bir tripler bir tripler
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Kizlarr bir bakinnn
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Benimki de bana küstü işe gitti şimdi

Neymiş kızım sigarasını kaybetmiş bide büyğk köpeğe ekmek vermemişim  bişeyle ilgilenmiyormuşum 

Ev bende iki çocuk bnde yemek bende köpekler bende kuşlar bende tavşanlar bende keçiler bende hala diyo bişeye bakmıyon daha napim kendi bi sabaha kadar paket çıktıkça yemek götürüyor gerisinde sabaha kadar ateşin önünde oturuyor gece gündüz herşeye ben ilgileniyorum hala yetmiyorum 

Valla dellendim dedim benim yaptığım işleri yapacak kadın getir ses etmedenc giderim dedim susuyor 
(1,539 puan) tarafından
Sövesim geliyor bunlara valla zor tutuyom kendimi Allah cidden bizlere sabır onlara da güzel ahlak versin eşlerine karşı merhamet vicdan sevgi versin analarına gösterdikleri saygıyı bize de göstersinler
(1,540 puan) tarafından
Amin canım kız bide kalbim tekliyordu yani kalp ritim bozukluğu var ne sordu neyin var neymiş gelince diyor çocuk beni uyandırmış uyuyamadim
(1,540 puan) tarafından
Sonrada napiyon aşkım öyle olmuyor işte
(1,539 puan) tarafından
Keşke öyle aşkım dediğinde bütün yaptıklarını unutsak ama olmuyo içimizi kırıyorlar
(1,540 puan) tarafından
İşte malesef
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Benim eşim de küser kızıma bağıramam kızar yani. 
(1,540 puan) tarafından
Ama haklıydın canım kız eline almış bardağı odasındaki kaydıraktan kayıyor bardak bir fırladı korktum ya yüzüne girseydi
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Bizimkide dün markete   gitmisler 1.500 üncü  barbieyi almış  oysaki o kadar alma kırıyo derim  neden aldın  dedim kizdi oda triplerde☺️
(1,540 puan) tarafından
Yani bizim tribe girmemiz lazım bunlar trip atıyorlar
(2,703 puan) tarafından
Sende ona at ben artik cekmiyom
(1,540 puan) tarafından
Kız ben zaten onla tripliydin sonra kendinde tribe girdi şimdide aramış napiyon aşkım diyor
(2,703 puan) tarafından
Hahaha iste sen ona yüz  vermeyince o sana dönecek  bosver umursama  biz alttan aldikca onlar daha cok tribe giriyo
(1,540 puan) tarafından
Aynen canım bende öyle yaptım
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Hahahahah dün bizimkide benle küstü beni küçümsüyon diyo dndndnn universite okudum diye kiskaniyo bende susta uyu dedim bak kücümsedin yine diyo tripkolik ya ndnsjdjjsj
(1,540 puan) tarafından
Ay sorma kız tüy den huy kapiyorlar
(17,720 puan) tarafından
Birak yaaa ne anlamak isterse onu anlasin djsjsj
(1,540 puan) tarafından
Valla sonrada beni aramış napiyon aşkım diyor cins cins hareketler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 359 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 135 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 324 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,208 cevap

34,818 kullanıcı

...