0 oy
647 göst.
Diğer kategorisinde (2,587 puan) tarafından

:( nereye gidiyoruz artik düşünmekten heykelimi dikecekler düşünen kadın diye 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
İnsanlar bu kadar ucuzken, bu neyin zamı anlamadim gitti
(1,777 puan) tarafından
++++ sana, insanların hayatı ucuz herkesin gözünde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben dusunuyodum zamlari biraktim artik
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Benide korku sardı zaten herşey ateş pahası:(
0 oy
(2,372 puan) tarafından

Bu ay herkese su faturası 65.50 gelmiş.  Bize aynı ev sahibime aynı konu komşu annemgil falan hep standart 65.50 gelmiş.  Oyun mu oynuyorlar anlamadım. 

Bende tayyip erdoğan pandemide verdiği 1000 liranın karşılığını fazla fazla çıkarıyor :ermm: hakkimız haram olsun yatacak yeri olmasın insallah.  Ne diyelim ki. Asgari ücret 4.250 oldu yaptığı zamlar 100 milyarı geçti 

tarafından
O bin TL yi hangi hakeden aldiki Allah aşkına ya ha ben almadım başvuru vs de yapmadım hamd olsun ama kaç kişi vardı çevremde gerçekten ona muhtaç olan hiçbirine verilmedi yok yaşın genç yok sigorta var bilmem ne işine gelene dağıttı
tarafından
Valla benim esimin o zaman altin borcu vardi pandemide evde kaldi insaatci ydi gizli gizli calisuyodu e cunku ne yapicaktik nerden getirecektik ay hic guzel degildi ya
(3,551 puan) tarafından
Bizim sınıf annesi anlatı. Kadının kocası yurt dışında çalışıyormuş. Kadının kendisi ise yeşilkartı varmış. Ve doğalgaz elektirik ayrıca cocuklarıma 350 lira aylık ayrıca belediyenin verdiği başkent kartı alıyormuş. Kocası da kadına aylık 20 bin lira yolluyormuş. Bence haketmedej alırsan kul hakkına giriyor. Hemde bir değil birden fazla kul hakkı. Yazıklar olsun. İyice araştırılması lazım verilirken.
tarafından
Aynen oyle
tarafından
Pandemi de para almdgmz icin bize 50 tle geliyor bu fazla gelenlr o pandemi parası alanlr o zmn
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Gene mi zam geliyomuş
0 oy
tarafından
Böyle olacağı belliydi Türkiye herşeyden etkileniyor 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ne zam ya gene mi
0 oy
tarafından

Rabbım hepimizin yardımcısı ve yardımcısı olsun inşallah ne diyelim :angel:

0 oy
(1,777 puan) tarafından
Canımız sağ en azından Boşver kuzum
0 oy
tarafından
Zaten belliydi bunların olacağı 3 maymunu oynamaya devam
tarafından
Evet canım ama keşke bir işe yarasa
(3,551 puan) tarafından
Şuan İnan oturdugum yerden enflasyonu ekonomiyi unuttum devletimiz möntro anlaşmasına sadık kalsın diye dua ediyorum. Rusyaya savaş gemileri için izin vermemeli.
tarafından
2023 de Hatay için ne planları var bende onu bekliyorum bakalım başımiza daha neler gelecek yemin ederim sabah eşime dedim kızımdan özür dilemem lazım nasıl bir zamanda dünyaya çocuk getirdik
(3,551 puan) tarafından
Demi ya hiç sorma. Bende 3 tane.... Zaten tüm bu savaşlar vs Türkiye için. Amaçları bizim ülkemiz. Allah korusun.
tarafından
Rabbim onlarin günahsız kinsiz kalpleri hürmetine hepimizi feraha çıkarsın
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Amac zaten ekonomik kriz baslatmak.
0 oy
tarafından
Bende artık kafayı yicem gerçekten dünya da ne olsa ekonomiyi etkiliyor hoop olan yine bize oluyor. Ev alsak alamiyoruz kira versek düzgün bı evde oturmak için 2 buçuk 3 bin TL kira isityorlar. Düzgün evden kastım sıfır dayalı döşeli değil bodrum kat yıkık dökük evler bile 800 TL olmuş. Önceden 100 TL ile hem market hem pazar alisverisi yapardım şimdi marketten bile çıkamıyorum o parayla. Aldıklarım ise mecbur karnımın doyması gereken şeyler. Çalışsam 4 aylık bebeği kime nereye veya neden bırakıp çalışayım eşim zaten 12 saat çalışıyor. Şükrediyorum ki sütüm var ya bir de mama alsaydim,gece gündüz dua ediyorum Rabbim mama ile beslemek zorunda kalanlara yardım etsin. Bez desen döviz takip eder gibi internet sitelerinde indirim takip ediyorum. Ama sorsan asgari ücret 4250 TL halkını çok seviyor bizi çok düşünüyor her şey bizim için. Söyleyecek bı o kadar daha şeyim var ama ne değişir ki. 
0 oy
tarafından
Savaş çıkmış zaten..her olayda bir zam haberi oluyor muhakkak..etkileniyoruz onlara alıp satıyoruz kendi içimize satıp kendimiz almkyoruz yurtdışı alıp verdiğimiz sürece zamlar gelir
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Gene neye zamgelmis yaaaa 
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Bir yerde bir olay olsa savaş çıksa biz etkileniyoruz bu ne yaa:angry:

0 oy
(119,137 puan) tarafından
zam olmasa sasiracaktik zaten
tarafından
Hic oyle sordum
(119,137 puan) tarafından
hadi bakalim belki guzel bi dost kanki olursunuz
tarafından
Emine ben 23 yaşındayım bi oğlum var konyada yaşıyorum böyle yani :)
tarafından
Bende 22 yas bahar adim aydinda yasiyom orda da akrabalarim var srn nerde oturuyon
tarafından
Meramda yaşıyorum ben

İlgili sorular

+1 oy
65 cevap 2,005 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Metehan'ın Annesi (9,626 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 664 göst.
0 oy
13 cevap 552 göst.
12 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu

378,302 soru

11,323,000 cevap

34,773 kullanıcı

...