+1 oy
2,006 göst.
Diğer kategorisinde (9,626 puan) tarafından

image

Oglum yeni 3 yaşına girdi kızım ağustosta 2 yaşına giricek 3.ye hamileyim bana akıl sağlığı dileyin  :D 

65 Cevaplar

+25 oy
tarafından

KÜREK DÜZGÜN FIRIN KIZGIN OLUNCA NASILDA TUTUYOR MAŞALLAH 8-)

(2,669 puan) tarafından
Bu yazıyı sen mi yazdın ya :)
tarafından
Bahardan öğrendim yazdım patladı gitti kız söz
(2,669 puan) tarafından
O iyiymiş :)
tarafından
Dün burda olaydın çok şey kaçırdın
(2,669 puan) tarafından
İnternet yoktu kuzum benim
-Reklam-
+1 oy
(11,166 puan) tarafından

Ay bide ikiz oluyormus   :)

(11,166 puan) tarafından
Ne ise yaradı mi
(7,444 puan) tarafından
Konuşmasında yürümesinde canım
(11,166 puan) tarafından
Ben o hallerini görmedim canım tanıdığımda yürüyor konuşuyordu ama oldu diyorlar ikizler 1.5 2 yaşlarında falandı tanıdığımda şuan 8 yasindalar
(7,444 puan) tarafından
Maşallah :) allah daim etsin ikiz işi zor benimkilerin yaşı yakın ben ona rağmen zorlanıyorum ikizi düşünemedim bi an :)
(11,166 puan) tarafından
Bakan çok kız kaynanamlarla yakın eltim bizde yeni taşındık çok avuttular bide köyde sal çayıra kosup oynasınlar  :)
0 oy
tarafından
Abooo maşalalh kız ben tembelim yok onu anladım ahahhaha 
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Aaaaa semooossss naptin sen:D:D

Erzurumlular çocuğu sever de yalnız her senede bir tane getirme yavrum ya:D

Allah kolaylık versin hayırlı olsun aşkım 

(6,203 puan) tarafından
Aynen dengesiz ergen yaa

Deda canım birisi post açmış tamam mı kadının puanı daha 10 puan falan yazmış ki bu sosyal medya gösteriş budalaları işte bilmem ne böyle hakaret etmiş yok kocasını aldığı çiçeği paylaşan yok çayını kahvesini paylaşan falan böyle bunlara bayağı yağdırmış giydirmiş ama tamam mı bayağı zoruna gitmiş sanırım
Ben de yazdım ki vallahi kahvemi de paylaşıyorum eşimin aldığı çiçeği de paylaşıyorum yani 100 liralık bir çiçek de eşin alamıyorsa ve sen de bunun kıskançlığına giriyorsan Bu benim sorunum değil dedim
Biraz da İnsanları mutluluğuyla mutlu olun Yani her şeyde de aman onda yoktur aman bu kıskanır aman bu kocasıyla tartışır yani herkes hayatını bir başkasına göre yaşamak zorunda değil ve zaten adı üstünde sosyal medya

Tamam tamam sensin Alkışlar aferinler sana yazmış Ben de Evet hepsi bana dedim Ondan sonra bak beni sinirlendirme kendini benim kafama taktırma seni bulmam 3 saatimi dahi almaz bak seni bulurum adresini bulurum ben de adresimi adımı soyadımı yazdım dedim ki çok istiyorsan özelden numaramı da atabilirim Ben hiçbir şey gizlemiyorum bir Allah'tan korkarım gerisinden de Korkma yani adresimi alıp beni bulup ne yapacaksın mesela gelip beni mi vurduracaksın ya da Beni mi korkutacaksın dedim hani Burada bazen bir şey deyince hesap silip kaçıyorlar hemen ya beni bulursa ya öyle olursa Aman kocan bilmiyor kullandığımı falan dedim ben öyle bir insan değilim benim kocam da biliyor yani sen beni bulmuşsun bulmamışsın çok da önemli bir şey değil numaramı mı buldun tak değiştiririm ona hiç sorun değil
Kim vakti zamanında buradan benim numaramı yayan kişiler de oldu ama Numaram hala aynı duruyor sadece bir ay önce o numaramla ilgili bir sıkıntı çıktı diye başka bir hat aldım Ama şu an ikisini de hala daha kullanıyorum yani öyle korkacak bir insan değildim hemen beni korkutmaya çalıştı

Sonra da yazdım ki sen sanırım böyle şeylerin suç olduğunu bilmiyorsun daha önce de benim kocam polis işte seni buldururum kapına gönderttiririm falan dedi Ben de he gönderttir arar bir şikayet ederim kocanı atarlar meslekten Men ederler mesleği kötüye kullanmaktan demiştim birisine ve o kişi de öylece sesini kesmişti bir akıllı kendileri Sanırım öyle sanıyorlar

Ondan sonra Sanırım sen eski üyelerdensin yalandan durup bir saat sonra adın bu soyadın bu şurada yaşıyorsun işte köydesin şu şu işlerle ilgileniyorsun yazacaksın Ben de korkacağım değil mi öyle yapmayı planlıyorsun sanırım dedim ben bunu yazdıktan sonra hemen baktım postunu gizledi işleri güçleri yok sanırım öyle bir s**** s**** işler yapıyorlar
tarafından
Ay deli mi ne çok gözü kalıyorsa milletin çiçeğinde kapatsın sosyal medyasını insanlar mutlu anlarını paylaşıyo sonuçta ne değişik insanlar sende takma ya iyi yapmışsın ama kendini bişi sanıyo hemen benim kocam polis şöyle böyle kolaydı öyle milletin kapısına dayanmak saf :)
(6,203 puan) tarafından
Vallahi böyle kendilerini bir şey zannediyorlar sanmışsın Cumhurbaşkanı da bütün her şey yetki kendi ellerinde de yapabilirler yani sizlerin kocalarınızın polis olmalısı abilerinizin polis olması veya elinizin uzun olması Kolunuzu uzun uzun olması hiçbir şey hiçbir anlam ifade etmiyor
Yani övünebildikleri tek şey çevrelerinden birisinin emniyette iş yapıyor olması
Ama Bilmiyorlar ki onlar daha fazla tehlikede Yani bir kere mesleği kötüye kullanmak diye bir şey var bunun tam olarak anlamını kavrayamamislar
Ya benim onlar umurumda mı Allah'ını seversen öyle kalkıp boş boş hava basması beni asla korkutmaz da umrumda da olmaz Ben onun ağzının payını verdim O işsiz tamam mı kalkıp öyle Kime sataşayım da bilmem ne yapayım in derdinde Kesin birisi çiçeğini paylaşmıştır bir şeysini bunu da yarası vardır ki gocundu tamam mı Kalktı böyle millete sataştı

Nasıl hemen Sen kesin eski üyesin ve burada kesin birkaç kişiyi tanıyorsun da işte beni de Kesin biliyorsundur ondan böyle boş boş konuşuyorsun dedim postunu kapattı hemen
Üzülüyorum gerçekten üzülüyorum bunlar böyle mi çocuklarla örnek oluyorlar
tarafından
Evet bende tartıştım o kişi ile kızlar noldu kapattı mı saygı duymasını kıskanmamalısını söyledim kısaca
tarafından
Kiz milletin ciceginden ne istiyorlar o konuya bende yorum yapmistim evde ciceksiz bekleyen yirtici ama bir o kadarda pambik kalpli bir anne ayıyım diye :D
0 oy
(7,906 puan) tarafından

Doğuma huni alırız hediye artık

Hayırlı olsun canım <3

(7,906 puan) tarafından
Kürek nerede kürek
tarafından
Bende olmadığı kesin aşko ahahha
(9,626 puan) tarafından
Sagol canim Allah razı olsun huni değil hunileri alın üst üste takarım :D
tarafından
Kürek kayıplarda ajajsjsj
tarafından
Daha çok takarsın aşko kolay gele sana ahahha
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Maşallah baya çalışkansiniz oğlan üç yaşına yaklaştı halen düşünüyoruz bin tane post açtım cesaret kalmadı 
(2,369 puan) tarafından
Et kız hadi basliyalim millet üçüncüye hamile ya biz
(7,376 puan) tarafından
Valla bir istiyorum birde diyorum adamlar sadece seviyor biz uğraşacaz uykusuz kalacaz herşeyle uğraşacaz diyorum kim uğraşacak 30 una rendavu aldım gidersem inşallah çıkartacam
(2,369 puan) tarafından
Sen birlisin bacı bende spiral ne yokta işte cesaret yok
(9,626 puan) tarafından
Sorma ya ne çalışkanlık :D
(7,376 puan) tarafından
Valla 30 ununda cikarirsam nasıp bakalım
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Oyy oyy ikizlerle başımı kaldıramıyorum senin 3 çocuk olucak sağlıkla gelsin allah sabır bol bolda akıl versin ☺️
(6,203 puan) tarafından
Gülüm neden diğer hesabını sildin
(1,308 puan) tarafından
Deprem olaylarından çok etkileniyordum burda ya sürekli post açıyorlardı kafamı dağıtmaya geliyordum  daha kötü oluyordum burda ondan sildim 1 bucuk ay sonra geri geldim canım ☺️☺️
(9,626 puan) tarafından
Amin sagolasın Allah sana da sabır versin canim  :D
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Hahaha masallah hiç boş geçmemiş
(9,626 puan) tarafından
Allah olmayanlara da versin inşallah ❤️
(6,919 puan) tarafından
Âmin inşallah  Allah analı babalı büyütsün
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Aaaaaaa inanmıyorum semanur çok şaşırdım hayırlı olsun Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin isteyerek mi oldu ayıptır sorması 
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun,afedersin hap prezervatif bide geri çekilme yöntemiyle korunuyoduk ikinci de kazayla oldu buda öyle oldu bu sefer bağlatıcam ama ya günah ama napiyim
(12,486 puan) tarafından
Aboooo tırstım vallahi
Herşeyde vardır Bi hayır canım
(7,444 puan) tarafından
Abovvv buna rağmen nasıl oldu
tarafından
Hem geri çekilme hemde prezervatif ile mi ??
(9,626 puan) tarafından
He valla bu üçüyle hamile haldim
0 oy
tarafından

Maşallah Allah kolaylık versin inşallah:)

(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(15,857 puan) tarafından

Bu gidişle Hürrem sultanı gecicez :D ne diyelim hayırlı olsun mu geçmiş olsun mu:D

(15,857 puan) tarafından
Evet :D ben hep erkek doğuracak sonra yine erkek doğuracak sonra yine erkek yine erkek :D
(2,369 puan) tarafından
Ahahhaha haykırıyorum m post sahibi değilim m ama
(6,203 puan) tarafından
Hahahahajajaja sonra da padisahliga geçecek
(9,626 puan) tarafından
Hayırlı olsun diyelim artık olan oldu  :D Allah razı olsun canım ❤️
(7,444 puan) tarafından
Bir Hürrem adayı da ben 22 aylık ve 4 aylık ama ben kapattım fabrikayı mental olarak :))
0 oy
(2,588 puan) tarafından

Merak ettim aceleniz mi var nereye yetişeceksiniz böyle her sene doğum yaparak :D

(9,626 puan) tarafından
Araya fazla mesafe koyamiyoruz ayarsızız  :D
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Bende istiyorum 3. Çocuğu ama sonradan vazgeçiyorum:D 

Hayırlı olsun tatlım ❤️
(9,626 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤️ sagol canım benim ❤️
0 oy
(531 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Allah yardımcın olsun :)) dayımın eşi de hamile 4. Ye 28 yaşında aralarında seninki gibi 1 er 2 şer yaş var nerdeyse kız utancından söyleyemedi ilk zamanlar herkes kızıyor diye :) kızma sebepleri de çocukları çok hasta oluyor kıyamıyorlar ondan dolayı 
(9,626 puan) tarafından
Allah bağışlasın analı babalı büyütsün inşallah ❤️ ya kimse istemez tabi daha diğerleri küçükken ilgiyi ikiye üçe bölmeyi ama iste Allah nasip edince yapicak bise kalmıyo benim 3. Sezeryan olucagi için zaten bağlarlar baglamasalarda ben bağlatırım günah ama napiyim diğer türlü sağlığımı da cok etkiliyo kızımla oglum pespese olunca dikislerim cok fazla zarar görmüstü doktor üçüncüye dikkat edin demişti ama Allahtan bu seferkinin arası yine açık oldu doğana kadar kızım 2 buçuk yaşına gelicek
0 oy
tarafından

Senden hızlısı mezarda :D:D

(2,369 puan) tarafından
Vallaha kız hiç durmammislar kız
(9,626 puan) tarafından
Sorma ya mesafe koyamiyoruz araya :D
tarafından
Ahahahah:)
(7,036 puan) tarafından
yok melto burdayım ben
(7,036 puan) tarafından
Benim oglanlarada şuan en büyük 3 en küçük 14 aylık
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Kız hiç mi sular kesilmedi hiç mi hatalanmadin bacı hiç mi çocuk ağlamadı 

Kafamda deli sorular ben ikinciyi isityordum vaz geçtim eşime diyemiyorum da 
(9,626 puan) tarafından
Zaten hastaligimdan sonra 1 kere oldu oda tuttu bende anlamıyorum üçüde tekte oldu  :D
(2,369 puan) tarafından
Ha tamam kız bende hastalandım yumurtlama dönemm geldi yapsam tutarım sen tecrubelisin bana anlat hadi şimdi
adetim ayın 15
Bugün ayın 25 adetim biteli 4 gün oldu
27 doğurgan dönem yapsam tutarmi bugün ve ayın 27 ha bide 1 Haziran yumurtlama günüm o günde yapsak
(9,626 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin  :D adetten sonra 2. Günden sonraki günleri degerlendirebilirsiniz
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla gelsin rabbim yardımcın olsun inşallah
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun  :)
0 oy
(12,536 puan) tarafından

işte cesaret işte cüret :)<3

hayırli olsun canım sağlıcakla kavuşun

benim kiz 1yaşında bende 9+3oldum 3yu yapar miyim hemen bilemem ahaha

(9,626 puan) tarafından
Allah kolaylık versin sana da sende hunilerini hazırla  :D valla planlı olmadı ama vardır bi hayir  :)
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Aneyy ben ikinciye korkuyom Allah kolaylık versin 
(9,626 puan) tarafından
Hic korkmayın hepiniz dogurun  :D
(3,760 puan) tarafından
Slogan gibi oldu ):):
(9,626 puan) tarafından
Aynen  :D :D dogurun valla çekinmeyin  :D
(3,760 puan) tarafından
:):):);
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Amin, Allah sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin inşallah :) 

Metehan'ın ordusunu kurarsınız bu gidişle :)))
(9,626 puan) tarafından
Yok artık bu sonra 3 tane yeter Alah olmayanlara nasip etsin inşallah  :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 664 göst.
0 oy
16 cevap 648 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 472 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,015 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 438 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı

...