0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (1,188 puan) tarafından
Kızlar sabah post açmıştım okuyanlar bilir bugün kaynanama misafir geldi baş sağlığı için beni yemeğe cagirdi ama çıkmadım çünkü rahatszdim oğlumda uyumusken uyuyayim dedm neyse çıkmadım bahçemde çamaşır asiyordum baktım kaynanamin sesi gelyo saniyoki ben Kürtçe anlamuyorm benm hakkimda konusuyo bnm için dyo yabancı gelin çok kıskanç nereye gitsek trip atyo artk onun yüzunden biyere gidemiyoz eltisini kiskanyo falan ben şok oldm sinirden elim ayağım titredi sonra konuyu aileme çekti ailesi geldimi byle yapyo şöyle yapyo diye bende sinirle ciktim yukarı patlıcaktim dedm lanet gelsn şeytana smdi bagirsam hakliyken haksız duruma duscem dedm kizmda yukardaydi kızıma hadi inlim dedim kaynanm otur çay iç dedi yk dedm kulaklarim bugün çok çınladı nedense dedm indim bı baktım sandalyeye oturmuş etrafındada arkadaşları komşular eltimde içerde kaynnam.dedikodumu yapyo.gelde smdi bu kadına anne de napayim kızlar akıl verin gerçekten çok sinirliyim kusmekte iyimi yapcm bilmiyorum konuşamak istemiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ben olsam millet gittikten sonra söylerim niye böyle dedin diye

-Reklam-
0 oy
(887 puan) tarafından

Çizgini neden çekmiyorsun neden hala konuşuyorsun afkuran köpek ısırmaz derler sende ver ağzının payını daha da muhattap olma afkursun dursun bu Kaynanalar varya ahhh kaynar kazana lafı o kadar doğru ki çok sinirleniyorum böyle şeylere ya

(1,188 puan) tarafından
Hayır yani kötü bisiyde yapmadim
(887 puan) tarafından
Yok onlar bizi evlatları gibi görmüyor oğullarını ellerinden alan kadın olarak baktıkları için senlik bir durum değil yani canım kıslançlar yediremiyorlar kendilerine
(1,188 puan) tarafından
Eltimede byle olsa dcem huyu bu ama tek bana karşı byle
(887 puan) tarafından
O zaman sende kendini çek tek sana karşıysa bırak ne hali varsa görsün
(1,188 puan) tarafından
Ztn konusmayi düşünmüyorum.neden byle yapyn dersede tek tek yüzüne vurcam
0 oy
(422 puan) tarafından
Valaha milleti felan dinlemem direk giderim yanına hatam varsa yüzüme söyle arkamdan millete dedikodumu yapma beni değiştirecek olan benim sen söylemezsem ben bilemm hata mı bende hareketlerine dikkat ederim derim millete laf veriyo millette yemiyo icmiyo şunun kızı gelini iki laf daha katıyorlar birbirine aktarıyorlar ben kirilacagima o kırılsın söylerim kusersede kendi bilir
(1,188 puan) tarafından
Herkesin icine kendimi zor tuttum sonra dcek bna saldırdı
(422 puan) tarafından
Herkes görüyor en azinda ne olduğunu dersede desin esin arkandaysa konuş niye böyle dedin diye anladığım kadarıyla ailen farklı memlekette seni kaldıramayacağı noktandan vuruyor seni bilmem ben gelemem ne olursa olsun karşına alıp konuşur hatan varsa bile milletin içinde söylemesinin lüzumu yok  çay iç demişler icmemisin dilin kemiği yok öteki kadinlar bilmez sürat asti der gecerler
(1,188 puan) tarafından
Cnm panik atagim var bnm o an sinirden icemezedim ki
(422 puan) tarafından
Herkes öyle bilmez kuzum işte boswer ama al karşına konus
0 oy
tarafından
Senin Kürtçe bildgni bilmiyor mu
(1,188 puan) tarafından
Bilmiyo ben bildiğimi söylemiyorum tek tük anlıyorum dyom
0 oy
tarafından
Valla sen ne güzel susmussun ben asla susmam ağzının payını veririm yani arkamdan ayrı konuşuyor yüzüme ayrı
(1,188 puan) tarafından
Sustum ama sinirden kalp atışimi kulaklarımda hissetim
tarafından
Bence susma kuzum tepene binerler
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Valla yerinde olsam duyduklarımı soylerim utansınnn.

Sonucta bilerek dinlemedin sesli konuşuyormuş zaten.  
0 oy
tarafından
o Kürtçe dedikodu yaparken sende komşuların yanında Kürtçe cevap verseydin şok olsaydı 
0 oy
tarafından
Eşine anlat bunu bence 
0 oy
tarafından
Kaynanan nereli sen yabancımisin
(1,188 puan) tarafından
Yabancı derken yani aynı köyden değiliz memleketimiz aynı kaynanm dedi yabancı gelin eltim onun abisinin kzii

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 125 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 443 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 184 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 552 göst.