0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
tarafından kapalı
Gerçi bunu kestiremiyoruz yakın zamanda şu yalandan kaza geçiren kişi de var sahte çikti

Şuphelendiğiniz var mı sahte düşündüğünüz ? 

Admine mı yazmak gerekiyor kullanıcıyı kontrol etmesi için
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post.

24 Cevaplar

+1 oy
(119,198 puan) tarafından
sahtelikden ote fari kisilikler var
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu siteyi isteyen kullanabilir kızlar, erkekler, bekar olanlar burası google da bir site ve internet erişimi olan herkes kullanabilir. Zaten birinin kullanmasını engellemekte suçtur o yüzden bu kadar da takılmayın bunun gibi birçok site ve KIZLARSORUYOR, KADINLARSORUYOR. Sadece bu sitede böyle bir diğer kullanıcıların hayatına karışma durumu var.
(27 puan) tarafından
Aklı selim en iyi cevabı sen vermişsin sırf sana yorum yapmak için açtım  site yoneticileri  keşke bunun farkında olabilseydi herkese açık bir yer oldugunu :))))
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Hakkat noldu o kız yaa :D
(5,132 puan) tarafından
Kadın mı erkek mı o da belli değil ya Bılmıyorum
0 oy
tarafından
Bence vardır mutlaka
0 oy
tarafından
Bir dediği bir dediğini tutmayan çok var o ayrı ama bir kişi vardı hiç inanmıyordum ki tahmin ettiğim gibi patladı işin sonunda 
0 oy
(8,574 puan) tarafından

Olma mııı.

Elma sanıyoruz Armut çıkıyoo:'(

0 oy
tarafından
Vallahi kimseyle isim yok, ister sahte ister dogru olsunlar. Hic ugrasmam admin bunu arastir kontrol et diye
0 oy
tarafından
 bi çok SAHTE kullanıcı var yarısının gerçeklik payını olduğunu düşünmüyorum yalan dolan bi gün ayaklarına dolanacak o daldan o dala atlıyor film gibiler 
0 oy
tarafından
Hiç merak etmiyorum sadece yorum yapıp geçiyorum sadece yeni hesap açıp saçma post açanlar bana inandırıcı gelmiyo 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Yeni hesap açıp hemen tuhaf soru soran o kadar çok oluyo ki hangi birini diyek 
0 oy
(1,971 puan) tarafından

image

Bu kişinin kesinlikle sahte olduğunu düşünüyorum. Artık amacı neyi çalmak bilemiyorum. Hesabı açmış ve sadece bu postu paylaşmış . 

(1,032 puan) tarafından
Ayy bnim adım yazio
0 oy
(158 puan) tarafından
Bi erkek neden bebek uygulamasi indirip de burdan kaydolup da yazi yazsin etsin hic zannetmiyorum erkeklerin bu kadar akilli oldugunu dusunmem
tarafından
Erkekten ziyade kendi hayatlarını farklı lanse ediyorlar
tarafından
Neden mi dur sana söyliyeyim neden çok açık şekilde yatak odalarında ne yaptıklarını anlatan kişiler, adet kanını kilotları ile atan kişiler, küçücük bebeklerin oranlarını atıp acaba pişik mi napsam diyen kişiler olduğu sürece sapık burda çooook olur
(158 puan) tarafından
Bak iste bu da cok ayri ve tartisilmasi gerekn bi konu
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Var biri adını söylemiyim ama adım kadar eminim 
0 oy
tarafından
Hiç dikkat etmiyorum canım ama vardır yinede
0 oy
(234 puan) tarafından
Valla ben sitenin sohbet bölümüne yeni üye oldum kim necidir bilmem ama burada biri sahte olsa ne olacak ki sanal sonuçta 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Yalandan kaza geçiren kim kız sildim hesabı neler olmuş
tarafından
Yiğitin annesi
0 oy
tarafından
Sahteyi bilmem ama olduğundan farklı görünmeye çalışanı çok. Aslında bu da sahtelik ama neyse:)
0 oy
tarafından
Bir iki kişi için düşünüyorum öyle olduğunu.senin dediğin kişinin sahte olduğunu tahmin ediyordum zaten yani gerçekten maddi anlamda iyi olan birisi burada parasını gösterme derdinde değil.ama o güzellik merkezi açacak babam,işte bir deri ceket atıyordu 500 TL ben hep böyle giyinirim diyordu ama 25 TL'lik Trendyol kupon için uğraşıyordu
tarafından
Sorun o da değil ki hangisini alayım diye soran insan bakın kızlar ceketim geldi nasıl diye de sorar bence,buradaki fikirleri önemsiyorsa.o aşama yok sadece onu alacağım bunu alacağım bu da bana saçma geliyor
tarafından
500 TL ye ceket almakta ne varki 500 den aşağı ceket mi varmış zaten
tarafından
Valla gayet de güzel var 500den aşağı.ama konu o değil isterse 1500 olsun,ben diyorum ki sadece siteden çekilmiş fotoğraf atıyorlar aldım ürün geldi nasıl güzel mi diye sormuyorlar.bu da bana yalan geliyor, sahte geliyor umarım anlatabildim
tarafından
Hııımm evet olabilir hava atma meraklısı çok
tarafından
Aynen kesinlikle
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Admin nasıl tespit edecek ki? Mail adresi veriyoruz tc kimlik no değil. İstediği isimle mail adresi açabilir. Ben uygulamada erkek olduğunu düşünüyorum 
tarafından
Telefonuna ipsinden bilebilir admin
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Neden böyle bişey yapma gereği duyarlarki. Değişik.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,151 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 329 göst.
0 oy
24 cevap 1,407 göst.
0 oy
7 cevap 213 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,723 soru