0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (335 puan) tarafından
Hanımlar merhabalar iki ay oldu doğum yapalı sabah uyandığımda sırtım çok ağrıyor normalde ağrımaz bu durumu yaşayan var mı acaba

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sıcak giyin canım hep ilk doğum yaptığında sıcak giyin deme sıcaktır faln bişey giymemezlik yapma hep annem öyle söylerdi. Valla bize zmaninda kimse demezdi şimdi bizim her yerimiz agriyo diye 
tarafından
Bende yeni doğum yaptım kazak yelek patik çorapla yatıyorum başınıza hel bağla derler ağrımasın diye
(335 puan) tarafından
Sıcak da giyiniyorum evde sıcak bir türlü geçmedi sırt ağrım
(335 puan) tarafından
Bende çorapsız yatmiyorum sıcak da giyiniyorum 40 im bitene kadar da büyük bir şalla bağlamıştırm
-Reklam-
0 oy
(2,962 puan) tarafından
21 aylik oldu hala devam ediyor. Arada bir de belim eşlik ediyor sırtıma. 
(335 puan) tarafından
Hamileyken çalışmama rağmen ağrımazdi
(2,962 puan) tarafından
Benim daha öncesinde fitik vardi. Ameliyat olmuştum. O zamanlar hiç ağrımazdı. Doğumdan sonra böyle oldu. Hele banyo yaptirdiktan sonra resmen gözümden yas geliyor giydirine kadar.
(335 puan) tarafından
Çok zor bir durum geçmiş olsun sizede
(2,962 puan) tarafından
Tesekkur ederim. Insallah sizde kalici olmaz geçer tez zamanda
(335 puan) tarafından
Çok sağol Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Epudurelli mi doğum yaptınız 
(335 puan) tarafından
Nasıl oluyor öyle ben normal doğum yaptım
tarafından
Belden iğne vuruluyor ilk doğumumda 7-8 ay ağrıdı belim belim bir kaç kez tutuldu çok baskı yapılmıştı ondan dolayı dedi doktor 2. Doğumum epiduralle oldu onun ağrısı daha fena 5 aydır hiç geçmiyor
0 oy
(119,251 puan) tarafından
yaki yapistir yada hacamat
0 oy
(4,430 puan) tarafından

Anam nerem agrimiyo ki:) benimde boynum dondu iki aydır gergin gergin duruyo

(335 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun
(4,430 puan) tarafından
Hepimize canım benim sağol zeytinyağıyla ovdur eşine soğuk almissindir bı sure gidiyo bu şeyler kolay değil doğum yapmak valla bütün kemiklerimden ses geliyo ayaklarım bile kutluyo sen düşün yani
(335 puan) tarafından
Öyle yaparım sağolun
(4,430 puan) tarafından
Sende sagol
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım üşüyor zaten doğumdan da zorluyor ya ondan biraz kalıyor üşüyünce hemen sırta vuruyor 
(335 puan) tarafından
Doğrudur olabilir
(7,376 puan) tarafından
Biraz sıcak tut geçer
(335 puan) tarafından
İnşallah yaa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena98 (101 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...