0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çekmediğin dert mi kaldı?
Hiç ağlama boşa gönül
Hep sen yandın, ağlayan sen
Döndün gölde taşa gönül
Çekmediğin dert mi kaldı?
Hiç ağlama boşa gönül
Hep sen yandın, ağlayan sen
Döndün gölde taşa gönül
Sağım yalan, solum yalan
Benim için yok ağlayan
Ağlayan olsa da, yalan
Yalan
Sağım yalan, solum yalan
Benim için yok ağlayan
Ağlayan olsa da, yalan
Yalan (yalan, yalan)
Anam olsaydı
Bu halime yanar yanar
Bacım olsaydı
Saçın başın yolar yolar
Babam olsaydı
Yavrum der, bağrına basar
Garip kaldım, ağlıyorum
Yalan dunya
Anam olsaydı
Bu halime yanar yanar
Bacım olsaydı
Saçın başın yolar yolar
Babam olsaydı
Garip kaldım bir başıma
Düştün bir zalim peşine
Değer miydi, söyle gönül?
Ne gün gördün, ne de güldün
Geçti ömrün boşa gönül
Düştün bir zalim peşine
Değer miydi, söyle gönül?
Ne gün gördün, ne de güldün
Geçti ömrün boşa gönül
Sağım yalan, solum yalan
Benim için yok ağlayan
Ağlayan olsa da, yalan
Yalan
Sağım yalan, solum yalan
Benim için yok ağlayan
Ağlayan olsa da, yalan
Yalan (yalan, yalan)
Anam olsaydı
Bu halime yanar yanar
Bacım olsaydı
Saçın başın yolar yolar
Babam olsaydı
Garip kaldım, ağlıyorum
Yalan dunya
Ah anam olsaydı
Bu halime yanar yanar
Bacım olsaydı
Saçın başın yolar yolar
Babam olsaydı
Garip kaldım bir başıma
Ah anam olsaydı
Bu halime yanar yanar
Bacım olsaydı
Saçın başın yolar yolar
Babam olsaydı
Garip kaldım bir başıma 

Tamda beni anlatıyor hepiniz artık biliyorsunuz oğlum düzelmedi amaliyat olcak kulaklarından 
Bugün annemle konuşurken yeni  tanıdığı bir bayana  rica ettim onun tanıdığı anne lik farklı işte bir umut dedim cihaz msrkasi fiyatı ve kullanisi nasıldır diye sordum oda bana dediki bir araştırayım gece gündüz ağlıyorum ben zaten tamam dedim o gün annemin gönlü olmamış demekki  kadına sorulduğum.icin belli buğun diyoki onun zamanını var diyo sen onu neye karistiyon diyo bende dedimki  onu dedi ben araştırmam diye dedim yok diyo haaaa den gaylesine dusuyon dedim anneme ya bir insan torunun için endişe etmez mi elin karısının yorgunluğu nu düşünüyor ya benim halim ya benim göz yaşlarım ne olcak çok zor bir amaliyat olacak benim kuzum hıçkıra hıçkıra ağladı m birde yüzüme kapattı aradım açmadı ben haksizmiyim söyleyin siz bu ca zaman hiç kalbini kırmadım bunumu hakettim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah ya anne var anne var işte..

Çok geçmiş olsun. Rabbim yardımcınız olsun insallah. 
tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Benim oğlum ameliyat oldu 5 gün yoğun bakımda kaldı benim en kötü zamanımdı hep güçlü durmaya çalıştım oğluma ameliyat önlüğü giydirirken bile güldüm oğlum etkilenmesin diye daha 4 aylıktı ameliyathane kapısında artık zor tutuyordum kendimi doktor oğlumu kucağından aldı ve oğlum yakamı tuttu bırakmak istemedi ağladı onu sakinleştirdim sakin durmaya çalıştım ve doktora teslim ettim çıktım odasına gittim attığım çığlığı doktorlar faln başıma toplanınca farkettim çok zor bir süreçti Rabbim sabır versin ben o zor zamanda yanımda olmayan hiçkimseyi takmadım sessizce uzaklaşıp sildim bu kadar basitti hiçkimse oğlumdan değerli değil iyi günde herkes var olur kötü günde insanlar belli olur bunu unutma , geçmiş olsun Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin kuzum 

Sen ameliyat deyince bian o günler aklıma geldi dimdik dur sen bir annesin unutma çocuğun senden güç alacak
(1,431 puan) tarafından
İlk önce şunu kabullenelim bu bir imtihan Rabbim böyle layık gördü bizde bu imtihanda sabır şükür ve dua ile mükafatlanalım hep sabır dile Rabbimden inan hep şöyle dua ederdim Allah'ım bu bir imtihan bu imtihanda bana sabır ver derdim Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin kuzum bizler kıyamıyoruz ama herşey Allah'tan Rabbim daha beterinden korusun gönlünü ferah tut çok güçlü ol çocuğun senden güç alacak benim oğlum 4 aylıktı o zaman ama hep sırtımı dönüp ağlardım oğlum etkilenmesin diye sen bir annesin oğlun için güçlü dur ve kimseden birşey bekleme yanında olana Allah razı olsun olmayanı hiç düşünme bile çünkü kimse oğlundan değerli değil buda geçecek inşaAllah ♥️
tarafından
İnslalah canim teşekkür ederim böyle şeyler yazman bana güç veriyor Allah'ım senden  razı olsun bendr öyleyim canim göz yaşlarimi saklıyorum herşeyden herkesten bir bilgi istiyorum annelik işte ama iyi olacak ben oğlumun için saçımı süpürge ederim yeterki iyi olsun ben onun kulağı ben onun gözü olurum
tarafından
Benim derdimi buradakiler bilir aylardır post açtım kulaklariyla ilgilidir bir umut drdim bir radio din onunla oğluma şarkı dinlettim telefon zararlı diye bilmiyorum ben nasıl dayanağım onu nasıl vereceğim amaliyat masasına başına gelmeyen konuşur bacım sadece annemde olsa konuşmuyorum oğlumun için herkesi karşıma alırım anamda olsa ben yanlış mı anladım sen de ne demek elin karısının işi var eve yorgunluktan zor düşüyor Muş ya ben gözümde yaş kalmadı dün agliyarak bayılmışım eşim çağırmış duymamisim uyandigim da bana vuruyordu kalk diyr
tarafından
Zor günümde ne bacilarim ne anam ne babam yanımda bundan sonra olmasınlar ozaman hepsini anladım demekki dost dediğin zor günde belli oluyormuş kolay  diyorlar ya kulak bu her sesi duyan benim çocuğum da duysun istemem mmi isyanım yok Allah biliyor rabbim sabrımı sukrumu versin ben kandilde dua ettim Allah'ım dedim secdeye kapandım  Allah'ım ne olursun dedim sabrımı ver eğer böyle devam edecekse tedavi olacaksa yine sabrimi sukrumu  ver dedim yoruldum beni evladımij bu durumu üzmedi beni  çevrem üzdü herkes üzdü bende dedim demedim değil Rabbim beni kinayana versin kim olursa olsun ama.arkasinda dağ gibi duran annesi babası var şükürler Olsun oğlumun en iyisini alırız yüzüklerime.kadat satarım tek duysun bir kere annem dediğim de yanıma gelsin yeter bu günlerde geçer ama yapılan hiç bir şeyi unutmam unutamam bacım kusuruma bakma dün çok ağlamışım dermanım yok yanlış yazdiysam özür dilerim
(1,431 puan) tarafından
Estağfurullah seni çok iyi anlıyorum acını umudunu beklentini herşeyin çok iyi anlıyorum ama tek umudun Allah olsun tek sığındığı Allah olsun Annene de merhamet nasip etsin inşaAllah ♥️ ne zaman ameliyat olacak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 261 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 366 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 372 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 908 göst.