0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (852 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar belki bilen bilir eski postumdan hatırlayan olur mu bilmiyorum ...eşim bitkoin belasına birsuru borca girmişti sonra başka şehire çalışmaya gitmek zorunda kalmıştı...Ben ve kızım tek başımıza koca evde yaşıyoruz yapayalnız...alıştık sayılır..ablanlarin yanina geldim biraz kalayım kafam dağılır diye ..kizim da evde çok sklyodu.Babam da köyden geldi onu bekledim göreyim giderim diye .konuştuk falan bana diyo ki gitme burda ablanlarin evinde kal .Dedim baba olur mu öyle şey herkesin bir evi var .ev ev ustune olur mu şu zamanda ne gerek var hem zaten eşim kabul etmez öyle biseyj dedim .kabul etmiyorsa buraya taşının bir ev tutsun sen orda nasil kalıyorsun tek başına hapis gibi ömür mü geçer gün mü geçer dedi .dedim şu an bizim ordan buraya taşın gel ev tut en az 10 milyar o kadar paramız yok bir sürü borç var dedim .kalamam evime gidicem dedim .babamın durumu da çok iyi Allah hep iyi etsin ...bankada parası var emekli arsası var diyebilirdi mesela masraf neyse ben vereyim eşin yurt dışına gittiğinde verirsiniz diye parası zaten asla kalmazdı bizde ...öyle dedim vay bee kimsemiz yokmuş vermek zorunda mı belki hayir ama babadır istese yazardı. Kırıldım mi hayır ama garibime gitti eniştenin evinde kal demesi .Rabbim bir mucize nasip etsinde bu işten kurtulalım giden para alın terimiz geri gelsin inşallah. Her önüne gelen bana sen niye çalışmıyorsun diyo 20 aylik kizim var ben kime 3manet edeyim görümceye mi eltiye mi

Annem yok kayinvalidem yok.iki ablam var biri calsiyo diğeri de ise girmeye calisyo .insanlara çok basit geliyo herlade ne biliyim. Eşim bu durumdayken destek olurum tabikid3 ama kizimi bırakamam güvenecek kimse yok ...eşim şu an gece gündüz calsiyo yetiştirmek için benide zor durumda birakmiyo zaruri ihtiyaçların dışında bnde onu zor durumda birakmamyw calişyrum 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(9,550 puan) tarafından
Geçici bir dönem Allah yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bacım anlıyom seni çok zor durumdasın ama baban bi kere yaparsa bunu eşin hep bi beklenti içinde olur ve çalışmazda boşver yapmasın ki eşin de mecburum kafasıyla çalışsın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 221 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 365 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,433 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 659 göst.