0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (2,467 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bebeğine reflü yatağa kullanan varmi kizim 40 günlük oldu cok kusuyo her emmeden sonra kusuyo midesi bulaniyo ara ara öğürüyoda doktoru reflüsü var reflü yatağında yatır dedi almak istiyorum size sormak istedim fayda si olurmu kullananlar yazarsa sevinirim malum geçim zor işe yaramiyosa boşa para vermiyeyim
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sevi bebe kullandım diğerleri gibi kaymıyor çocuk sağı solu güvenli valla dizime bile koyuyordum sallıyordum bazen mutfak masasına yemek yerken koyuyordum dört ay kullandım aşırı pratikti kızım sığmayınca daha büyük olsaymış diye üzüldüm hatta 
(4,089 puan) tarafından
Yalnız ben e bebekten 230 gibi bi şeye almıştım şuan 400 lira olmuş iki yılda çok artmış valla
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bebegim 10 aylik dogdugundan beri en cok kullandigim sey kucukken yatirdigimda yanimda onda yatardi bir yere gitsem yerde orda burda yatirmam yanimda gotururum yatak niyetine bunda uyuturum bide sallanarak uyuyan bir bebek 10 aylik oldu hala ayagimda onla sallarim oyle yatagina alirim gittigim her yere gotururum en cok işleve sahip tek kullandigim sey diyebilirim her acidan ise yariyor
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Evet canım bn 8. Aya kadar kullandım bimden almıştım. Boyu uzayınca ayakları dışards kalmaya başladı kullanmadım sonra

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
1 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde HiraDeniz (2,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
0 oy
0 cevap 11 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tplkdr (32 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...