+4 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle evlendim ardından hamile kaldım evleneli bir yıl olmadan bebeğimiz doğdu evlilik yıl dönümümüzü üç kişi kutlayacağız. Şuan 15 günlük uyutmuyor uyurken bile mizmiz günde bir öğün anca yemek yiyorum evimde bazen yemek bile pişirmeye fırsatım olmuyor ama iyiki anne olmuşum gözlerim dolu dolu yazıyorum ne güzel bir duyguymuş Rabbim olmayanlara isteyenlere en hayırlı bir şekilde en kısa zamanda evlat nasip etsin inşallah. Allah evlatlarımızı kötülüklerden korusun hayırlı evlatlar olsunlar bizlere. 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Amiiiinnnn canım inşallah ☺️ ben de gün sayıyorum ☺️☺️:angel:

-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Kızım iki yaşında canım annem diye kocaman sarılıyor dünyalar benim oluyor
0 oy
tarafından
Amin canım amin inşallah Rabbım bağışlasın 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
15 Aylık kızım uyanınca anne anne diyor canı sıkılıyor annem diyor öpüyor insan bütün derdi sıkıntıyı unutuyor Çok şükür Allah tatmayanlara tattır sın inşallah bu güzel duyguyu
0 oy
tarafından
Amin canım Allah bağışlasın inşallah ❤️ 

Ben de ikinciye hamileyim hayırlısı ile günler geçip gitsede sağlıkla gelse yavrum:)
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Aynen çok güzel bı duygu ne kadar yorulsakta o dünyanın en güzel şeyi Allah olmayanada nasip etsin ❤️
0 oy
(119,461 puan) tarafından
senin lohusalikda benimki gibi geciyo
tarafından
Niye ki kız
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Aaa aynı bizim gibi canım bizimde daha senemiz dolmadi marta yildonumumuz var doğumumda Martta bizde üç kişi kutlicaz rabbimin izniyle rabbim bebeğinizi size bağışlasın uzun ömür versin inşallah ❣️
(3,599 puan) tarafından
Sen neerelisinn
(142 puan) tarafından
Ne eedecennn 20 yasundaydin dimi sen
(3,599 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Buldum senii☺️☺️
(142 puan) tarafından
Seni çakal seniiii iyi buldun sjsjsj
(3,599 puan) tarafından
Tabikisi yaniii gizli hayranım seniii☺️☺️
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Allah im mutlulugunuza mutluluk katmıs ne guzel canım 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Dünya nim en guzel şeyi canim 
0 oy
(573 puan) tarafından
Ay aynı ben benimde bebeğim 10 günlük çok değişik hissediyorum kendimi ilk 4 5 gün çok zor geçti benşm için ilk bebeğim ve sanırım lohusa psikolojisine girdim eşimle oturup konuşamadım hiç eşime çok düşkün Bi insan olarak çok zoruma gitti önceden yaptığımız gibi oturup konuşamadık hiç bebeğe alışma sürecinde sürekli ağladı gece uykusuz kaldım derken bebeğime alışamadım oysa çok bekledim ama sonraki günler doktorun bana kısır kalırsın demesi aklıma geldi ve bebeğime bakıp şükrettim bir kaç gündür anne olduğumu hissediyorum tam anlamıyla rabbim dileyen isteyen herkese versin inşallah 
tarafından
Bende aynı bunalımlari yaşıyorum canım ama Allah bize nasip etmiş sıkı sıkı sarilalim evlatlarimiza kısır kalırsın derken onu anlamadkm canım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Aynen oyle oglumdan once 3 tane yigenim oldu hic kucagima alamazdim altini degisiremezdim ama oglumu kucagimdan bile birakmak istemiyorum Allahim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin
0 oy
(75 puan) tarafından

Amiiin amiiiin Allah isteyen hak eden herkese dolu dolu yaşatsın o duyguyu<3  bende evlenir evlenmez hamile kaldım henüz doğurmadım fakat kalp atışını duymak bile huzur veriyor herşeyi unutturmaya yetiyor hesapsız şükür Rabb'ime evlatlarımızı korusun hayırlı evlat versin bizlere hayırlı anne baba olmayı nasip etsin :angel:

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 342 göst.
22 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 504 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...