0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Bugün 11 günlük olduk bebeğim 3 gecedir ben uyandırıp emzirmesem hiç uyanmıyor böyle mayalı hamur gibi yatıyo ama gündüz memeye yapışık geziyor sarılığı vardı atlattık tamamen bitti yani ona bağlı olamaz diyorum gece de ben kaldırınca 5 dk emip geri hemen uyuyo ağzını açamıyorum Bi türlü her şeyine doktoru arıyorum ama, artık çekiniyorum bana yardımcı olur musunuz gündüz çok emdiği için mi gece pek emmiyor 

9 Cevaplar

0 oy
(573 puan) tarafından
Yardımcı olur musunuz lütfen 
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Uykusu ağır geliyordur 3-4 saatte bir emzirin uyandırıp
(573 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki canım gündüz memeye bağlı yaşayan bebek gece kalkınca 5 dk dan fazla emmiyo
0 oy
(598 puan) tarafından
Hiç korkma bende Yeni doğum yaptım ve kızım geceleri uyur gündüzleri de emer uyur hiç Bir sorun Yok kakası normal doyuyor demek ki diyip rahatsız etmiyorum uyusun diye
(159 puan) tarafından
Bencede nasil alisirsa oyle gider elleme uyusun sabah iyi emiyorsa kakasida iyiyse
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Normal ama küçük daha sen iki saatte bir kaldır emzir 
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Zorla uyandır canım 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Geçmi yatıyor yorgunluktan kalkamıyor olabilir 
(573 puan) tarafından
Yok canım gündüz memeyle uyuyo gece 11 de yatıyo gece uykusuna bende gündüz çok emdiği için mi gece az emiyo diyorum
0 oy
tarafından
Cnm bebek acikinca uyanir zatrn ben hic uyandrmazdm bebegimi emzirmek icin kendi aglayip kalktigi zaman emzirirdm
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Daha çok küçük 

Gündüz saat başı gece 2 saate bi emzir lan şekeri Düşer.  Hiç erinme gece kalk sürekli emzir
(573 puan) tarafından
Yok üşenmiyorum zaten canım ama az emiyo kalksa bile 5 dk dan daha az gündüz çok emdiği için mi gece emmiyo acaba
(3,532 puan) tarafından
Olsun o ona yeter
Gundz çok emmiyo  diye gece emzrmemezlik etme canım
0 oy
(142 puan) tarafından
O henüz gece gündüz farkını bilmiyor en az 2 saatte bir kaldirman lazım csnim 
(573 puan) tarafından
Kaldırıyorum canım da sıkıntı kalkması değil ki 5 dk dan daha, emiyo ağzını açmaya, çalışınca ağlıyo yatağa koyunca susuyo :) yani gündüz çok emdiği için mi gece az emiyo acaba
(142 puan) tarafından
Uykusu ağır geliyor sarılık oluyor o zaman sen sıkça uyandır 5 dakika da olsa emzir

Smdi birşey dicem linç yicem ama

Bir çay kaşığı şekerli su ver hergun

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 79 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 76 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu