0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim kaynana ve kayınpeder Aralık yarısında geldiler köy yerinde yakacak yakmayalım diye kayınpeder bunaldı ona kalsa bu kadar zaman kalmaz yarından için gidelim artık dedi ama kaynana illa duralım martı yarı yapalım eşimi öğretiyo babana söyle de gitmeyelim diye benim saf da burda durun napcanız gitmeyin diyo valla bunaldım 2 ayı geçti bu kadar da olmaz ki eşime söyleyince kavga ediyoruz ailemi istemiyon diyo gelinir kalınır da bu kadar da olmaz herkesin kendince düzeni var ne gamsız Bi kadın ya mahsus benim inadıma gitmiyo artık yıldım her sene aynı doğumda da 4 ay kaldılar lohusa halimle

Haksızmıyım sizce? 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sana yardım ediyomu kaynanan
-Reklam-
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Esin tek cocuklari mi. Yani ailesi kalabilir ama baska cocuklari varsa biraz da onlar misafir etsinler. 
0 oy
(191 puan) tarafından
Ev ev üstüne olmuyor maalesef. Ama gel gör ki ana kuzularına anlatamıyorsun. 
(2,196 puan) tarafından
Bende onu diyorum işte bu kadar zaman fazla iyiyken de kötü olunur Bi arada ki biz zaten anlaşamayız
(191 puan) tarafından
Haklısınız ne kadar çok sıklık o kadar çabuk ayrılık bence. Ben çok gitmiyorum ne kendi anneme ne eşimin ailesine. Eşimin ailesine kalsa evi kapat onlar da kal yada onlar gelsin. Herkesin bir düzeni var. Anayla babayla yaşıcak olsam evlenmezdim. Kendi annemle babamla yaşardım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya ben bu olaylara hep tersten bakmısımdır. Yada benim kaynanam ıyo bırı oldugundandır yada annemi kımseye degısmeyecegımdendır.annesı babası cocgunun ewıne gelır kalır istediği kadar diye dusunuyorum.sun annem gelcem 6 ay kalcam dese eşim sorun cıkartsa eşimi yollarım ewden .
(191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......
(9,247 puan) tarafından
Dogrudur.ama dediğim gibi anne olayı bende farklı
(562 puan) tarafından
Yardim da etse sonucta evde baska birileri uzun sure kalmamali benimde gecti basimdan hamileligimde uzun sure kalmalari hep babalr gitmek anneleri kalmak istiyor ne anliyorlarsa gidin herkes rahat rahat yasasin kendi evinde
(2,196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........
(915 puan) tarafından
Orası sadece oğlunun evi değil ki istediği kadar kalamaz tabiiki
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Haklısın bacım. Allah kolaylık versin. 
0 oy
(701 puan) tarafından
Ya elleri ayakları tutuyor bakıma muhtaç değiller sırf bencillik yaptıkları resmen inada yapiyolar çok büyük yanlış ya gel on beş gün kal özlemini gider sonra git evine ama birlik oturmak için almadılar sonuçta seni böyle bişey de ne denir ki Allah onlara hidayet versin sana da sabır. Üzülme boşver napcan yapacak bişey yok sen sevabını al onlar da günahını
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Valla canım kaynanan iyiyse tamam da geneli de iyi değil ki eşinde de bitiyor olay ben kaynanamla anlaşamam mesela ben emir almayı sevmem o da emir vermeyi sever zıtlaşırız eşimde bilir boş yere başım ağrıyacağına annesine anne gel bu kadar gün kal der bizde gidince 2 gün zor dayanır hemen toparla çıkalım demeye bakar hiç istemez gitmeyi benim ailemin evindende çıkmak istemez. 
0 oy
(31 puan) tarafından
Bn 2019 Ağustos ta evlendim memleketten İstanbul'a evimizi getirdik eşimin işi burda olduğu icn Kaynanalar memlekette ama 3 yıldır ne bir düzenim oldu ne bir hayatm 1 buçuk yaşında oğlum var kendimde 35 haftalik hamileyim ve 2 kaynım 2 görümcem bnde kendisi de eşiyle memlekette keyif yapıyor çocuklarını başıma göndermiş neymiş burda çalışıyor eşimde biraz aileci ilk zmanlar biraz tartisiyordk beni anlamıyor ama anladm ki oda zamanla bunaldı sorumluluktan yetistiremiyoz hiç birşeyi evlendigimizden beri evimde eşimle doğru düzgün başbaşa kalmadm bn Allah'a havale ediyorum hepsini hep git gel yapıyorlar kendi cocuklarm icn oda bile yapamiyom sırf onun kardeşleri var diye misafirlik dediğin 1 ay en fazla*****k yerine koyuyorlar ses etmedikce
0 oy
(700 puan) tarafından
Bu devir böyle kimse kimseye tahammül edemiyor burda okuyunca yaşlı insanlar için üzülüyorum ama aranızdaki kopukluk sebebini bilemem yoksa niye rahatsız olasinki
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahim  yardmcin olsun canim ins  giderler
0 oy
(435 puan) tarafından
Haklısın valla 3 gün 5 gün değil aylarca kaliyorlarmiş. Ben olsam katlanamazdim galiba. 
0 oy
(328 puan) tarafından
İyi biriyse kalsın . Benim kaynananm çok  iyi biridir hep kalmasını da isterdim 
0 oy
tarafından
Yarın bir gün elden ayaktan düşseler kimde kalacaklar .o zamandami şikayet edeceksin..belliki gidiciler zaten sabret eşin için biras..valla benim eşimde bana aynısını dese bnde derim istemiyosun ailemi diye..aranıza fitne sokmuyosa ..yuvamizi bozacak bisiy yapmiyosa sorun etmezdim ben..
(2,196 puan) tarafından
Sorun da o zaten ağzının içi pis annemle küsler virüs olduk diye neler yaptı ama yüzü hala tutuyo işte
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Söyle gelip aylarca kalanlardan nefret ediyorum hayir hiç mi rahatsız olmuyorsun yani . Benimde aynı dediğin gibi kaynanam gelse aylarca gitmek istemez bir de İstanbulu sevmiyorum der. Geçen yaz kucuk gorumcem geldi 2 ay kaldı aralıkta da ortanca gorumcem geldi 1.5 ay kaldı daha da gitmek istemiyordu bana güya diyor dedesi neymiş istanbulda kal iş bul çalış demis ben milletin çocuğuna bakmak zorunda değilim kaynananda bu kafadan bunlarda utanma sıkılma yok
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ay lohusa olarak bı hafta annemle babam kaldı da. Babamin varlığı çok zorladı bni. Sürekli başka yerlerde emzirmeye çalışmak ağrın sizin var. Bı yandan süt gelsin diye masaj yapıyordum. Çok fenaydı. Düşünemedim seni şuan
0 oy
tarafından
Haklısın canım. Valla tek eşimin ailesi değil kendi ailemde bu kadar kalsa darlanirim ben. Ev ev üstünde olmuyor. 
0 oy
tarafından
Bsi dicem de beni herkes yanlış anlar eminim. Ben kendi annemi kardeşimi falan da o kadar çok uzun uzadıya misafir etmek istemem yaa. Ha hastalık olur mecburiyet olur o ayrı. Ama yok yakacakmis an soğukmus biseymis. Herkes kendi evine yakışır..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 363 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Nagihanç (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 406 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
+4 oy
11 cevap 364 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.

379,457 soru

11,359,082 cevap

34,835 kullanıcı

...