0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar okadar zorlaniyorum vee   mutsuz oluyorumkii sizlern icinden benm gbi olan varmii yoksa benmi yanlis dusunuyorum 

Evliyim ve esimle ayri evde yasiyoruzz  esim  tutamiyor oruç   çalışıyorum zorlaniyorum diyorr  

Ben tek basima tutuyorum  tek basima aciyorum tek basima sahura kLkiyorumm cogu zamann ezana dahii yetisemiyorum iftar acmak icin yemekti  falan filan 

Esim vardiyali  evde olmuyor ramazN da pek  sizlerin arasinda da bnm gbi olan varmi 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok aşkım yaa Rabbim onada nasip eder insaalah 

Beraber cok anlamli oluyor yaa 

Ama sakın sen vazgeçme şeytan vesvese vermesin 
tarafından
Yok aşkım senin gibi niceler var bak bide böyle düşün senin orucun o evi bereketlendirir  huzurlu kılar sen eşsin annesin bu kutlu göreve sereflendirilmissin
tarafından
Evet canim haklsn    cok dogru sylyrsnn
tarafından
Uzme kendini dedigim gibi niceler var senin gibi  bak canın sıkılınca tv ac telefon ac nihat hocayı ac mesela sorulan sacma sorulara gül:D hocam sakız cignemek orucu bozarmi :D
tarafından
Hahahaha :) canim bnm cok sagoll cok tskr edrm ♡♡♡♡♡
tarafından
Rica ederim gülüm:)
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Yine ben canım sanırım aynı kaderi paylaşıyor gel kız beraber sahur yapalım iftar yapalım 
(7,376 puan) tarafından
Kız bir hafta iftardada  sahurdada yok bir hafta sadece iftarda var oda ezan okunuyor 1 saat sonra geliyor sırf onun için 1 saat daha bekliyom diyom beraber açalım bale bunuda
tarafından
Benimkii tutmuyor kii beraber acalim desemm izin gunlerii oluyor yine ayni tek basima acyrm
(7,376 puan) tarafından
İzin yada gündüzde oldu u benim tutuyor canım gecede tutmjyor zor durum gerçekten canım Allah Yardımcın olsun nasip eder Rabbim inşallah beraber sahuru beraber iftarı yapmayı
tarafından
Insallah bitanemmm insallah :(    beni insan icindeki yalnizliktan kurtarir rabbim insallahh
(7,376 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ben varım aşkım.  :/ 

Benim esimde vardiyalı. 

Bir hafta iftarda yok sahurda var

Diger hafta sahurda evde iftarda yok .  Yalnz başıma geçiriyorum  :/
(8,581 puan) tarafından
Evet ya halbuki iftarda sahurda kalabalikla güzelll :/
tarafından
Evet  yaa babamlaa annemle actfmm iftarlarimi ozledm ne ylann sylym
(8,581 puan) tarafından
Ben ramazanda gidiyorum aileme arada kuzum.. seninkiler uzaktami
tarafından
Yok degiller  bende bazen gidiyorum daa herzaman da gidilmiyor   bi gdyrm iki gdyrm tmm  ramazan boyu yalnzm
(8,581 puan) tarafından
Ramazanda da kaçamak yaparsın canım nolcak
0 oy
(687 puan) tarafından
Özel değilse eşinle neden ayrı evlerde kaliyonuz ki 
tarafından
Hayir tatlim yani kaynanamlarla dglzzz   
 Kendi evimiz var ikimiz kLyrz onu demek istedm
(687 puan) tarafından
Ha tm.cnm :))
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Çocuklar olmadan önce eşim vardiyalı çalışıyordu benzinlikte iftar saati o yoğun olduğu için orucunu açmıyordu zorlanıyordu bir sene zorla tutturdum sonradan tutmadı tutmadigi zamanda ben kendim kalktım zorlanmadım açıkçası ama şimdi iki çocuk var nasıl iftar saati yemek yicem onu dusunuyorum 
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Bizde sahuru birlikte yapıyoruz sadece ,iftarda evde olmuyor eşim.  Allah ne vermişse yiyorum bende iftara 
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Bennn vardiya felan aynı değil ama çalıştığı için tutmuyor. Tek başıma ramazanda her gün orucumu tutarim üstüne çocuk var bir de ona bakarım akşama kadar akşam da açarım orucumu
0 oy
(3,419 puan) tarafından
:((( alıştım ben yaa her sene yalnız tutmaya :)) ama çalışıyordum tabi gece zor oluyordu bu sene gece gündüz tek olcam nasip olursa nasıl olcak bakalim
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşimle çok ayrı oruç tutup sahura kalktık. Gecesi gündüzü belli olmuyor. 

Eşim olunca herşey daha özenli oluyor yalnız olunca ne doğru düzgün yiyorum ne içiyorum. 
0 oy
(808 puan) tarafından
Bende öyle olcam canim eşim işte açar heralde gecede calisiyo yalnızım bende

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 132 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 418 göst.