0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından

Kızlar geçen gorümcemgildeyim eltimle görümcem kocamın geçmişini açıp benim sinirimi bozmaya çalıştılar  amaçları ne sizce ektim ne alaka eşlerin arasını bozar gibi geçmişindeki kızları anlatıyor  bir ben nişanlıyken kıskançlıktan ayrılma dercesine geldim öleyim biliyordi kalkmış girumcemin  yanında laf vuruyor bana 

6 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Boşver sen onları geçmiş geçmişte kalmis şeytana uyma aklını bulandirma. Kocanı sev ona güven gerisini duyma.

-Reklam-
0 oy
(111 puan) tarafından

Seytan onlar uyma sen benimde gorumcem neler  neler anlattmisti bana zaten bende biliyorum esim anlatmıştı dedim sustular bende onlarin gecmisini sordum kocalarının sustular

(24 puan) tarafından
Bende dedim bana işte sahip çık kocana dışarda çok güzel kızlar var felan geri zekalılar düzene benim kocamdan herkes kendi kocasına baksın dedim ektim önce kendi kocasına baksın orda bende onun geçmişini  söylerdim günaha girmek istemedim
(111 puan) tarafından
Benim  eltimde aldatılıyor ama ben yüzüne vurmuyorum
0 oy
(56 puan) tarafından

Eşimin geçmişi beni ilgilendirmez de geleceği ilgilendirir yani ne amaçla anlatıyorsunuz anlamıyorum de sizin kocalarınızın alnı pakmı once ona baksınlar 

0 oy
(18 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

hic takmamazlikdan gel seni sinir edmeye calismislar anlasilan akilliyi oynayipta seni.sinir edmelerine izin vrrme

0 oy
(24 puan) tarafından

Eşime anlatıyimmi 

sizce

(56 puan) tarafından
Anlatma bence seni ilgilendirmiyomus gibi davran eşin ablasına gider kizarsa sonra aralarini bozmaya çalışan sen kötü olan sen olursun benim fikrim tabi
0 oy
tarafından

Bana da cok yaptilar icim icimi yedi ama ohhh kocamin sefasi olsun dedim onlara en azindan gormemis gibi bakmaz kizlara evlendikten sonra yasayacagini yasamiz gecmise mazi derdim hep ama uzulurdum icten ice neden yani amaciniz ne ben oyle konustuktan sonra kocamin gecmisini acan olmadi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
0 oy
19 cevap 337 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu