0 oy
1,354 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar az önce YouTube dan doğum videosu izledim keşke izlemeseydim Allah'ım  çok korktum   ilk gebeliğim  gerçekten çok mu zor normal doğum iğne felan vuruyorlar mış acıtıyor mu iğne   tecrübeli anneler  cevap verin lütfen 

37 haftalık olduk   korkuyorum ama bian önce gelsin istiyorum

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana rahimde 3 tane iğne yapmışlar uyuşturmak için hissetmedim hiç kişiden kişiye değişiyor kendini korkutucak şeylerden uzak dur 
tarafından
Çocuk çıkca zaman uyuşturdular rahimde neden dedm acı hissetme diye dediler en son yapmıcn ben dedm tırnak ucu kadar kesin var iç dış 3 dikiş sadece Bi kesce zaman yaptı Bi dikce zaman yaptı 3 dikişle kurtuldum :D
tarafından
Vla bana çocuğun kafası çıkarken vurdu kesce zaman vurdu dikce zaman vurdu bol buldu herlde :D
tarafından
Yoo gayet rahattı Vala ben yatıyo dm o karşımda ben örtüyü mörrüyü attm aşağıya üsrmdekini açtım ahahaja ay çok tatlıydı ya bida olsa düşünürüm ama :D
tarafından
Benm 20 dakika sürdü ya tabii zor olacak doğum bu
tarafından
16 saat.......
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım doğum anında kestiler iğne vurdular hiç hissetmedim bile o ağrıdan korkulacak bisey yok tabi kişiden kişiye değişiyo dogum sancısı iğneden daha hafif emin ol 
(6 puan) tarafından
Sancidan yana korkum yok çocuğum için dayanırım ama iğne ve kesimden çok korkuyorum
(845 puan) tarafından
Canım o an kendiliğinden uyusuyo zaten emin ol hiç hissetmiyorsun bile
(845 puan) tarafından
Ben sana yorum yapmadım ki benim yorumuma cevap vermiş bende ona cevap verdim :))
0 oy
(271 puan) tarafından
Cnm doğum zor deil  keşke.izlemeseydin ben asla izlemedm doğum yaptm sonra izledm kişiden kişiye degisio kimininki zor.oluyor kimininki çok kolay sadece şancı çekmek zor düşün işte bir yerin ağrıo ve bunu saatlerce cekion ben 32 saat sancı çektim dogumhaneye girdim 4.15 cktm 4.30 yani 15 dkkada doğum yaptm dikiş atıldı o dikişleri hiç hissetmion çok hafif hissedion ki o da acı vermiyo zaten ve kendi.kendime dedimki doğum yaptm bu dikiş şeyimi senin canini acıtacak korkma doğumun gecikmesin 
(6 puan) tarafından
32 saat nasıl dayandın o acıya  Allah yardımcımız olsun anneler Kanatsız Melek
(271 puan) tarafından
Valla.cnm bişekilde dayanion işte zor ama sonu güzel aha 4 ay geçti bile zaman çok çabuk geçiyor
0 oy
tarafından
Keşke izlemeseydin ya bende ilk izledim bi hafta şoktan cıkamadım vallah
tarafından
Ben  ilk haftalarda  izlemiştim neyse zar sor  atlatım  ya  sen niye 37 izliyon canim kendini  strese  koyuyon
(6 puan) tarafından
Ankara'daki doktor varya kuzm Zahide küçük doğumları hoşuma gidiyordu ve kolay oluyordu videoda YouTube dan  izleyem dedim izlemez olaydım tövbe bakmam birdaha
tarafından
Bakma  stres oluyor emin o kadar zor degildir ben pisikolojiyı  bozup  her onume  gelene  neden igne yapıyorlar  acıyorum dikiş niye var  dıye  soruyordum
(28 puan) tarafından
Nebiliyim suan ben daha cok yeniyim 6 hafttalik icimde oyle korku yok sadece ya bana ve bebegime birseu olursa dogumda o korku var
tarafından
Allahın izniyle  hiç bir şey olmaz  korkma  az kalmiş  insallah sag salim kucamiza aliriz
0 oy
tarafından
O anları o kadın da hatırlamaz ki rahat ol
(6 puan) tarafından
İnşallah bian görünce  kesimi  iğneyi felan   korktum açıkçası
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Sen bebeğini düşünmekten korkuyu en fazla yarın saat düşünüyorsun ondan sonrası yok 
(6 puan) tarafından
Sanki hiç izlememiş gibiyim  bu uygulama  olmazsa napardim  ben çok sağol düşüncen için
0 oy
(68 puan) tarafından
Izleme kuzum ben izlediydim ancak kendmi bosuna korkutmusum. Kadindan kadina değsiyor 
(6 puan) tarafından
Yorumlara bakıyorum da gerçekten kendimi boşuna korkutuyorum illa o çocuk gelicek kucağıma  bende mutlu olucam eşimde  sadece bunu düşüncem mutlu olmayı
(68 puan) tarafından
Inan hepsini unuttosun:)) bendogurali 21gun oldu
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Ben hatırlamıyorum sadece serumları hatırlıyorum demekki acımıyor ☺☺
(6 puan) tarafından
İnşallah acımaz herkes acımıyor diyor  ben iğneden yana biraz panigim yeterki yapan kişinin elinde göreyim
(6,724 puan) tarafından
Sancidan falan gözün görmez merak etme
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Bende ızlemistum hem sezeryan hem normal doğum izlerken cok ağlamıştım korkmuştum:) bidaha izleme canim insanin pskolojisini bozuyolar
(6 puan) tarafından
Evet gerçekten psikoloji felan kalmıyor insanda ilk defa izledim bu kadarını beklemiyordum açıkçası korktum ama yorumlar rahatlattı beni sağolun
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Elime igne batsa 3 gun aglayan ben sezaryen oldum kocaman kesigim var :) hic sanci agri hissetmedim. Normal dogumu izliyorum sezaryen oldum ama onu izlemeye bile cesaretim yok korkma adi ustunde normal doğum normal olani o o kdar dayanilmaz bisey olsa kimse 2.yi yapmazdı öyle dusun 
0 oy
(214 puan) tarafından

Bakmadan kızıp kızmıcagmı bilemedim ve baktım :D Allah yardımcınız olsun inşallah ben izlememek için kendimi tutuyorum

(6 puan) tarafından
Kuzum benim yaptığımı yapma sakın bosyere strese girersin boşver  hiç bakma
0 oy
tarafından
Kisiye gore degisir bnmde ilk bebegim suni sanciyla dogm yaptm korktugm gbi olmadi cok guzl bi dogum oldu rahat oldu
(6 puan) tarafından
İnşallah bizede nasip olur  rahat ve kolay doğum
0 oy
(327 puan) tarafından
neden Böyle şeyleri izleyerek kendini korkutuyorsun canım ben bebeğimi düşünerek hayaller kurarak mutlu olmayı çalışırdım 
(6 puan) tarafından
Bende öyle yapıyordum aklıma geldi gece gece şeytan dürtü sanırım  ama dersimi aldım  izlemicem birdaha
0 oy
tarafından
Korkmani gerektirecek hiç bir şey yok. Yalan söyleyemem evet zorluğu acısı ağrısı çok oluyor lakin emin ol değiyor. Doğumu sana anlatamam yasayan bilir diyeceğim tek şey korkma çünkü hemen olup bitiyor nasıl olduğunu ne zaman olduğunu bile anlamıyorsun. Benim kadar korkan kimse yoktu ama ne zaman doğum yaptim oldu bitti anlamadım bile 
(6 puan) tarafından
Pazar günü sancim var diye acile gittim kızın biri doğum yapacak Allah'ım sesleri geliyor kız bide geç kendini yerden yere atıyor mus muayene ettirmiyor sürekli bağırıyor ağlıyor doktor  bebeği öldürürsün böyle diyor kız korkudan ağlıyor doktor en son uğraşamam ben dedi  kızda sezaryan istedi  sezaryan  aldılar kızı  o aklıma geldi  Allah yardım etsin hepimize
tarafından
Awwww abartmış valla kusura bakmasın insan o durumda bebeğinin canini riske atmaz
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Ben sancidan igne fln hissedilmio die duydum hep canim benimde dogumum normal olcak sekilde basladi epidural igne olmustum inan o igneyi yapsinlar die resmen dua ettim sancidan igne fln hissetmiosun rahmine bile yapsalar oyle olur bence
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Hiç kendini korkutma cnm izleme bidaha korkuyorsan, ben 18 yasindaydm pasami dünyaya getirdigmde allah yardım ediyor kuzum <3 kucağına aldın mı herşeyi unutuyon zaten :angel:

0 oy
tarafından

Doğumu izleyip igneye mi takıldın :) helal 

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Neden izliyorsun kii izlemeswydin keskee korkutma kendini allah oyle bir guc weriyorki canm
0 oy
tarafından
Hiç birini hissetmedim sadece ellerinde gördüğüm için korkmuştum ama olduğunu bile anlamadım iğne şişesi boşalınca anladım iğne vurukdugunu korkacak hiç bişey yok sanciya da çok cesaretlyd maşallah ondan pek sıkıntım olmadı bende kesmesinden korkuyorum kesti ama hiç acı hissetmedim
0 oy
(4 puan) tarafından
Kız o sancıyla ne iğne ne kesiyi hissedersin korkma 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 766 göst.
16 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
0 oy
3 cevap 210 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.

380,003 soru

11,375,059 cevap

34,858 kullanıcı

...