0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben 3 aya yakındır diyet yapıyorum 88 den 73 e düştüm ama gözle görülür aşırı aşırı fark yok hala ya bende mi sorun var evet gitti gözle görülüyor ama çok değil yani ben aynaya bakınca onu göremiyorum bazı görenler vermissin baya diyor hala istedim görüntü olmadı için mi bana öyle geliyor hedef 59 ozamanda gözle görülür fark olmazsa da aç kalmamami yanayım :)))

8 Cevaplar

+2 oy
(4,876 puan) tarafından
88 den 59 a düşersen  farkı göremeyecek gözü at gitsin hahaha  
tarafından
Ahahh öylemi dersin
-Reklam-
0 oy
(2,570 puan) tarafından
Bu azim ile devam sen sürekli aynada kendini incelediğin için fark etmemen normal bacım
tarafından
Belkide ondan ya ozaman fark olur
0 oy
(121,158 puan) tarafından
sen 88 den 59 in onu anlamayanjn beynine tukur
tarafından
Kız kendim de fark görmüyorum şuan fazla :)) daha vermem gereken kilo oldu için galiba :)
0 oy
tarafından
59 olursa tabiki gözle görülür fark olur
tarafından
Şimdi normal yani bukadar fark olmaması demi bende sorun yok :))))
tarafından
Normal canım. Zayifken verince bı kilo bile fark ediyo. Hemen erimissin diyolar
0 oy
(509 puan) tarafından
Aynada karnını aç şort giy yandan karşıdan resim çek bidahaki ay bidaha çek iki resimi karşılaştır
tarafından
Yaptım kız fark var da çok fazla değil
(509 puan) tarafından
Acaba kastan kaybedip yağdan mı kazandın
(509 puan) tarafından
Aşağıda gördüm yorumunu olayan kıyaftine girmişsin ozman yağdan kaybetmişsin. Bence eski kıyafetine girebilmen seni çok iyi motive ediyor olmalıydı bende diyetteyim aralıklı oruç tutuyorum 6 vrya 7 den sonra bişey yemiyorum kahvaltımıda 12 deb sonra yapıyırum . bende eski bir pantolonuma girdim dizimden az yukarda kalıyordu zolan çıkıyordu popo dan geçmiyordu dün denedim biraz zor kapandı ama aşağıdan geçti☺️☺️☺️
tarafından
Kastan kaybetsem de bukadr gidermiydi kız köprücük kemiklerim yoktu onlar felan ortaya çıktı hafifce görünüyor artık diyete uygun yemekler yemeğe çalışıyorum vs
tarafından
Ama etim çok yumuşak benim sıkılaşma olmadı için çok kilo verdim görünmüyor bol su içiyorum yeşil çay detoxlar yapıyorum 58 59 a düşünce de görünmese kastan gitmis mi oluyor korkuttun kız :)))
0 oy
tarafından
59 düşersen görünür canım taş bende 1 aydır diyetteyim emziriyorum bide 3 kilo verdim sen nelere dikkat ediyorsun canım tavsiyelerin var mi
tarafından
Bol su canım ve 7 den sonra bişey yemiyom ben
0 oy
tarafından
Mesela eski kıyafetlerini giy bak nasil farkı görüyosun bide aynaya cok bakmican
tarafından
Geçen bitanesini giydim çok dardı haraket edemiyodum şimdi giydim rahatça oldu harekette ediyom ama hala bu bile motive etmedi :)
tarafından
Ne güzel ışte cok sıkıntı edip aynaya bakma sürekli bende diyetteyim 70 le başladım 1 aydır tartılmadım bakalim ayın 1i tartı günün
0 oy
tarafından
Bnce fark vardır kuzu sen alıştığın için anlayamıyosn uzun zaman seni görmeyen biri farkı anlar
tarafından
Belkide ya gören vermişsin diyot ama ben kendime hergun baktım için bilemedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsrakran (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 712 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 342 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,934 puan) tarafından soruldu

398,271 soru

11,910,444 cevap

36,041 kullanıcı