0 oy
58 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar 35 haftalık oldum bugün itibariyle sizce artık yavaştan temizliğe başlamalı mıyım birde  korkuyorum ne kadar dikkat etsemde içimde bir yanda şu hareketim erken doğuma yol açar mı diyorum bazen ağrılarım oluyor bıçak saplayıp çıkarıyorlar sanki o yüzden size sormak istedim erken olmaması için nelere dikkat etmeliyim? 

1 cevap

0 oy
tarafından
Cnm cok ağır birsey kaldirma birsey olmaz korkma yap temizligini ben hamileyken hem calisiyordum birdeev isi yapiyordum kimse hamileyken gelip temizlemedi evimi ben yavas yavas yapardim hep sende oyle yap ben 39+3 tum kaynanam gelmsti hafta sonu temizlik yapmak icin son haftamda evim temizdide buyuk temizlik yapmamistm yapcaktik o gece uyuduk suyum geldi sancim geldi yapamadik dogumdn snra kaynanam gorumcem yaptilar sagolsnlr 
(1,114 puan) tarafından
Bende de aynı durum ama çok korkuyorum bazen birde ilk hamileliğim yere birşey düşünce eğilip alsam sanki çocuk ya çıkarsa diyorum ailemde farklı ilde kayınvalidem gilde farklı ilde mecbur tek başıma yapıcam 35inci haftada başlasam mı yoksa daha beklesemmi sizce
tarafından
Askim mesela haftaya basla kapilardan camlardan esinden destek al camlar icin ama mutfak dolaplari ic dis yap gerekmeyen fazlaliklar varsa at. Kolay sonrasi zaten sil supur  hemde normal dogum icin en guzeli
(1,114 puan) tarafından
Evet evet bende diyorum başta dolaplar gardırop atılacaklar yıkanacaklar en sonunda heryeri dip köşe süpüreyim diyorum şimdi diyorum yapmaya başlasam çokmu var diyorum sonra da belli olmaz doğum bu sonuçta ne zaman geleceği belli değil diyorum çok kararsızım
tarafından
Haftaya basla cnm anca hatta atilcklri at ilk bazanin altini fln yp bn ypmstm bbgm 3 aylik olana kdr bazayi kldrmdm gerrkli birsey aramdkca
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 104 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde M.D (1,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Esra0202 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyimmm03 (364 puan) tarafından soruldu

385,064 soru

11,516,384 cevap

35,177 kullanıcı

...