+1 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
merhaba kizlar,

esimle severek evlendik. ama esimin annesi beni devlette calismiyorum diye istemedi hic. ama esimin israri sonucu evlendik bana dememisti o donem ama bayagi bir mucadele etmis esim. sözumuzun olacagi gun bile annesi kavga etmis esimle. neyse suan hala daha sevmez beni oysaki ben hep saygi ve sevgiyle yaklastim. simdi dusunuyorum da en guzel gunlerimi sirf istemedigi icin yazik etmis suan küs hem bana hem esime sudan sebeplerden. yani ben cok mutluyum esimle ve bebegimle cok sukur bu asamada bazen diyorum ki keske annesi bu kadin olmasaymis.en basindan boyle oldugunu bilsem ne ypardim diye cok merak ediyorum. sanki dunyada bir benmisim gibi geliyor bu sekilde sevilmeyen istenmeyen ama elbette ki fazlaca var benim gibi maalesef. yani hangi anne cocugunun mutsuzlugunu ister ki neden sevdigi kisiyle evlenmesine kvga eder ki anlamis degilim. sirf devlet memuru degilim diye bu kadar da kin beslenmezki.. sizde daha da scma sebeplerden istenmeme durumu var mi neler yasadiniz bu surecte oyle icimi dokmek istedim.. sevgiler .. 

22 Cevaplar

0 oy
(1,020 puan) tarafından
Çok benzer hikayemiz aynı belki. Ama şuan iyi olruk biz. Atanmış karı almadın olayı
(506 puan) tarafından
sizin nasil duzeldi bizde beni sevmemeye devam. :)
(1,020 puan) tarafından
düğünü masrafsız yaptım,eşim zora sokmadan içimde bir sürü şey kaldı yine de parasızlıktan yapamadım:( çoğu gelin köylerine gitmezdi ben ise eşime gidelim derdim, kalkar işlerini de yapardım yilda 2 kez giderdik, eşim annesi hastalandı kızı gelmedi kış vakti oğlumla gittim ikimizde hastalandkı yine de gittim. Köydeki kadınlar böyle gelin bulunmaz keyke böyle gelinimiz olsa diye herkes kaynanama söyledi tabi... Eşim de her seferinde huzurluyum paramız az olabilir ama huzurum var dedi ,baktılar cidden iş öyle olunca artık zorunluluktan sevdiler diyelim. Hala da arada işte şunun gelini doktor öğretmen mühendis filan der umrumda olmaz. Ev araba almışlar der ne yapalım dilorum susuyor:)) eşinin kıymet bilmesi önemli bence öncelikle... O dedikleri çift maaşlılar yüzlerine bakmıyor vala... Çok çok istiyorum 3 yıldır hala hazırlanym gazlı bir bekle ağlaya ağlaya 2 mülekattan elendim çalıştım olmadı. Bu sene sonkez kpss deneyeceğim olmazsa 2. Çocuk yapacağım artık vala. Bu arada eşim bana tekrar çocuk gelişim okutuyor ilerde atanırsın diye haa ;) yaş olmuş 30
(506 puan) tarafından
masallah canim sen de benim gibisin ayni. ama bizimkiler laftan anlamazlar. esim cok dövüstü annesiyle ben mutluyum dese de hala bir umut ayrilmami bekler. gercekten psikolojik sorunlu. ben de okuyorum ikinci uni canim merak etme ben de 32 yasindayim :)))
(1,020 puan) tarafından
Yaaa yoldaşım:) tanıştığıma çok mutlu oldum. Rabbim senin yuvana huzur kaynanaya akıl versin:) gün olur eline muhtaç olur görür..
(506 puan) tarafından
amin kuzum ben de cok memnun oldum ins gunun birinde istedigimiz islere gireriz :) amin canim benim sagolasin. sevgiler :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım senin bildiğin sebeb bu bana göre Altında başka sebebler vardır. Belkide Annesinin gönlünde başka gelin adayı vardır ve ya kendisinin seçib beğenib, sonra da oğlunun onaylamasını hayal ediyormuş. Ama üzülmen takman gereken bir durum yok. Kocan sevsin kafi. Bizim taraflarda bir laf. Eş tutanı, El tutar
(506 puan) tarafından
valla canim kendisi surekli ogretmen buluyormus esime zorla gorusturuyormus benden once. esim de sevmiyor begenmiyormus olmuyormus. yani bu isler kismet isi. esler birbirini begeniyor seviyor derdi tasasi kaynanalara kaliyor. napacakti acaba ogretmen olsaydim istedigi gibi ama kotu davransaydim esine iyi bakmasaydim daha mi iyi olacakti. bazi seyleri insanoglu kabullenmeyi bilmeli.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evaa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,161 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
3 Haziran 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Twinsmom (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 598 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,662 soru

11,506,794 cevap

35,160 kullanıcı

...