0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İstemeden hamile kaldım ve o kadar mutsuzum ki çocuğum 35 aylık ve sürekli ilgi istiyor şimdi 7 haftalık hamileyim ama içimden hiç mutlu olamıyorum bazen çocuğuma bile tahammül edemiyorum o kadar çok omzumda yük var ki eşim destek olmuyor yeni işe girdi eve on günde bir geliyor bana evi de tasiycam diyor ama sürekli zamanı var diyor başka destekcim yok evde yatalak hastam var ona bakıyorum bazen çok yoruluyorum isyan etmek istemiyorum ama çok bunaldim birde hamile kaldım çocuk resmen tepemden inmiyor kucak istemeyen çocuk sürekli kucak diyor yani bazen yemek bile yapamıyorum şuan bile sinir krizi geçirmek üzereyim tuvalete gidiyorum kapının önünde avazı çıktığı kadar ağlıyor böyle değildi birden böyle oldu basım çok ağrıyor 

Şimdi bana birde neden hamile kaldın diyeceksiniz haklısınız tek korumasız ilişki ile hamile kalmayı başardım 

30 Cevaplar

+1 oy
(7,744 puan) tarafından
Birkaç hafta sonra alışırsın ve bu sefer birşey olacak diye ödün kopacak 
tarafından
İnşallah alışırım
(7,744 puan) tarafından
Tecrübe ile sabittir ama çok isyan etme şükret her işte var Bir hayır

Yatalak dediğin kim
tarafından
Annem
(7,744 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Eve gelmeyen kocada iyi hamile bırakmış :D

Rabbim sabrını verir korkma istemiyorum deme yazık kız üzüldüm böyle düşünmene 

tarafından
Bunu birtek ben başarırım etrafındakiler hamile kalmak için tedavi gördü ben istemeden oldu oğlum biraz dursa belki sevincem ama hiç duruyor
(1,310 puan) tarafından
Aralarında ki yaş farkı çok güzel olcak. Hiç üzülme. Aksine sevin bence
(1,347 puan) tarafından
Ah ah rüya benim oğlum 11 aylıktı hemile kalmışım kızıma şuan aralarında 1 bucuk yaş var oglum oldu 5 yaşında kızım oldu 3 bucuk yaşında
0 oy
(1,043 puan) tarafından
10 günde bir geliyormuş ayda 3 4 defa o zamn bide yumurtlama günü olsa nasıl tek korunmasız iliski 
tarafından
İnan ki tam öyle oldu ayda 3 kere adamı ancak görüyorum ve sadece bir kere korumasız iliski oldu hamile kaldım
tarafından
Simdi birazdan neden oldugu nasils oldugu saati sekli falan her detayı ile acıklar arkadas siz rahat olun gonlunuz ferah olsun Seymenn
(1,375 puan) tarafından
Ben kendimden örnek vereyim eşimle bebek düsündükten sonra bir kez korunmasız ilişkimiz oldu sonra ertesi gün eşimin yurt dışı görevi çıktı 2 gün içinde de gitti ve ben o tek seferde hamile kalmıştım yani imkansız değil :)
(1,043 puan) tarafından
Ben imkansız denedim ki Nancyy yanlış anlamışsınız ve tepki koymuşsunuz Bende tek seferde korunurken kaldım edetime 1 gün vardı ve bebeğim çok küçüktü
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylık iken hamile olduğumu öğrendim suam birisi 12 diğeri 23 aylık 
tarafından
Allah sabır versin benim şuan bir tane kocaman oldu ama sürekli bana bağımlı sabahtan beri oyun oynuyoruz sürekli kafamın içi kazan gibi oldu oynamayinca sinirleniyor vuruyor ısırıyor
(1,043 puan) tarafından
Oyle biyle büyüyor çoğu zman krizler ile ama alışıyor insan çok zor ama ben iyi ki diyorum  ilk başlarda pek istemedim ama şuan bitanem o benim
0 oy
tarafından
2. Gebeligimde bende basta oykeydim hep agliyordum ,esim istedi diye yaptik ama sonra alistim suan 2 yasinda iyiki olmus diyorum
tarafından
Sürekli bende ağlıyorum inşallah alisirim
tarafından
İnsallah canim hayirli olsun
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Iyi tarafından bakmaya çalış 2 sene sonra oğluna arkadaş olur
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama oğlum o kadar yaramaz ki bu 8 ay nasıl geçecekte çocuk buyuycek bilmiyorum
(3,086 puan) tarafından
Benim kızımın da senin oğlundan farkı yok 26 aylık ilgiye o kadar alıştı ki taş çatlasın en fazla 10 dk kendi oturur oynar o da daha yeni yeni. Bende 9 haftalık hamileyim ama bizim isteyerek oldu. Ki kızım cooook  çok zor bir çocuktu yemek yemeyen uykuyu sevmeyen bize bağımlı daha yeni yeni wc ye rahat gidebiliyorum o da kapıda nöbet tutuyor 1.5 yaşına kadar beraber gittik. 5 dk bizsiz kalmak istemez. Ama doğuma 8 ay var öyle düşün bebek yarın doğmicak o zamana oğlun büyür anaokuluna verirsin.
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Çok kasmayın mesela abartmamak kaydıyla oğlunuza arada çizgi film açın. Aileniz yakınsa onlardan destek isteyin
0 oy
(84 puan) tarafından
Canım geri çekilme oldu mu banyo falan yaptın mı ardından
(84 puan) tarafından
Ne alaka nasıl cevap
(84 puan) tarafından
Ruya Allah yardimcin olsun
(84 puan) tarafından
Elisa ne alaka asıp sana ne alaka
(1,578 puan) tarafından
Banyoyla hamile kalmak ne alaka?
(84 puan) tarafından
Boşver sen
0 oy
tarafından
Ayda bir gün yumurtlama oluyo zaten 10günde bir geliyomuş oda yumurtlamana denk gelmiş isyan etme Allah rızkıyla bereketiyle gönderir
tarafından
Öyle oldu heralde normal şartlarda benim yerimde olan ister tam zamanı hani ikinci doğana kadar çocuğum 3.5 yaşında olacak okula başlayınca diğerine biseyler ogretcek vaktim olacak ama oğlum hiç durmuyor kreşe yazdirim diyorum ben tuvalete goturmesem kendi var demiyor henüz hazır değil inşallah bereketiyle huzurla sağlıkla gelir
tarafından
Suan 3yas sendromu yasıyor kızımda öyleydi 4yasından sonra öyle uslu akıllı olduki şuan elim ayağım oldu
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Hayır ikiside isteyerek kaldim şuan istemiyerek hamile kalsam yinede sevinirim üzülmem. Benimde günlerim çok yoğun geciyo surekli kosustuyorum hata eşim çocuk istiyo ama ben düşük olur üzülürüm diye izin vermiyorum düşün o kdr yoğunum.  

Sende üzülme alışırsın birkaç ay geçsin bugün tekme atmadi diye ödün kopar
tarafından
İnşallah içime o duygu gelir çok korkuyorum sevemezsem haksızlık yaparsam diye inşallah öyle olmaz
(7,959 puan) tarafından
Olmaz olmaz canım evlat bu nasıl olsun öyle öyle bir şey endişe edip stres yapma zamana bırak
0 oy
tarafından
Ben kızım tam 12 aylıkken ilk adette kaldım asla istemiyordum hatta ilk başta kürtaj dedikleri için çok sevindim falan ama onun kalp atışını duyduğum an dünyam değişti şimdi beş buçuk aylık kızım gelip bebek diye karnımı sarılıp optukce dünya benim oluyor 
tarafından
Ben daha kalp atışını duymadım yarın duymak için gitcem doktora belki duyunca içime o benimseme duygusu gelir
tarafından
Ah canım benim burda herkes bilir ben benek yok kese boxuk diye kürtaja gittiğimde bianda kalp atışı duyunca şok yaşadım . Hiç ama hiç istemiyordum takı o sesi duyana kadar doktor istersen alabiliriz dediğin De yataktan nasıl firlafigimi bilirim o sesi duyunca emin ol çok farklı hissediceksin hem korkma seninki baya büyükmüş benim kızım daha 18 aylık artık krokmuyorum Allah yardım eder
0 oy
(13,041 puan) tarafından
Senin stresin belli ki çocuğa da geçmiş 
tarafından
Çocuğum normalde biraz oynar beni çok bunaltmazdi en azından bütün gün tepemde gezmezdi şimdi çok fena oldu bir dk dur diyorum sanki bagirmisim gibi ağlıyor beni kucakta taşı diyor dışarı çıkarıyorum hergun gittigimiz markete giderken uzakta değil evle arasinda iki dk bile yok anne yoruldum kucak diyor mutfağa gidiyorum gel oğlum diyorum anne beni kucağında götür diyor ben gidince de beni unuttun diye agliyor
(13,041 puan) tarafından
Kızım 25 aylıkken abla oldu oda her zaman kucak isterdi
Hep aldım kucağıma
Oğlum doğdu şuan kızım şubatta 4 yalıma girecek oğlum nisam da 2 hala ikisini kucağıma alıyorum tepemdeler ☺️

Hamilinin çok yeni olduğu için streslisin ama zamanla alışıyordu. Bende öyleydim hamileliğimi 21 haftalık öğrendim kızımı emziriyordum öğrendikten 1 gafta sonra üzüntüden sütüm kesildi ama şuan İyiki olmuş diyorum evlat sevgisi çok  güzel ❤️
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Oğluma tedavi ile hamile kaldim doğum sonrası nasıl olsa kalmıyorum diye korunmadik oğlum 9 aylikken bir baktım ki hamileyim çok üzüldüm ağladım ama sonra alıştım onuda doğurdum çok şükür ikside büyüdü sayılır beraber oynayıp büyuyolar
tarafından
Nasip işte canım ben de çok isteyerek hamile kalmıştım ilkinde düşük yaptım çok ağladım şükür ikinci sağ salim doğdu çok mu üstüne düştüm ne yaptım bilmiyorum herşeye agliyor
0 oy
(1,018 puan) tarafından
İkinci kızıma bnde hiç istemeyerek tek korumasız ilişkide hamile kaldım 4 ay kimseye diyemedim eşim dışında düşsün diyede çok dua etmiştim eşim îşsizdi  kiradaydik ama. Şuan bebeğim 14 aylık hergun daha da çok seviyorum onu Allah Bi şekilde yardım. Ediyor maddi manevi eminol
tarafından
Bende daha kimseye diyemedim eşim doğru düzgün iş e giremedi eminim çokta tepki alcam çok zor geliyor herşey gözüme
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Daha doğuma 8 ay var canım o zamana çocuğun 4 yaşına yaklaşır rahatlarsın
tarafından
Amin inşallah canım şuan bile ağlıyor ortada bişey yok anne diye agliyor önünde dünyanın oyuncağı ama yok kucak diyor
(1,578 puan) tarafından
Ben 4ten sonra çok rahat ettim :) senin de araları çok yakın değil çok zorlanmazsın inşallah. Çocuğunu kardeşe hazırla yavaş yavaş. Birlikte büyüteceğiz, bana yardım edeceksin diye anlat kendini hazırlar o da zamanla
0 oy
(2,294 puan) tarafından
4 gebelik yaşadım hepside isteğimle oldu iyiki de oldu
tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın
0 oy
(8,955 puan) tarafından
İki çocuğum var. İkisi de plansız oldu. Birincide korunmayı bırakıp birakmamakta kararsizdim. bilmiyorum bir yerde fire mi verdik ama hemen hamile kaldım. Galiba tam hazır değilim diye kabul edemedim bir türlü. Neyse ilk çocuk zaten istiyoduk filan gibi düşünüp çok strese sokmadim kendimi. Ama ikincide bir türlü kabul edemedim. Gebeligimi kendime eşime zehir ettim. Hiç istemediğim bir zamanda oldu. Büyük oğlum daha çok küçüktü. çalışıyorum filan bakacak kimse yok zaten. Psikolojim alt üst olmuştu. Şimdi doğdu on aylık oldu bile. Şimdi de iyiki olmuş diyorum
tarafından
Bende şimdiden kendime zehir ediyorum eşim e göre hava hoş inşallah o zmaan biran önce gelir büyürler beraber bende ileriyi düşünce birbirlerine yoldaş olurlar iyi olur diyorum ama şuan gözüm çok korkuyor
(8,955 puan) tarafından
Benimkilerin arası 18 ay. Çok zorlandım ama şimdiden rahatladık gibi. Küçük oğlum az daha büyüse beraber oynarlar. Kardeş çok güzel bişi. İyiki olmuş diyeceksin sen de emin ol
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım benim de şu an 11 aylık kızım var ve 4 aylık hamileyim ilk hamile olduğumu duyduğumda ben de çok üzüldüm ama olmuş bir kere olmuşa çare yok buna alışmak zorundayım Zaman geçtikçe alıştım şu an sadece tek odaklandığım şey ikisinin nasıl anlaşacağını nasıl irlikte vakit geçireceği çok mutlu oluyorum bazen düşünüyorum ikisini birlikte Sen de üzülme dua et bol bol
tarafından
Seninkiler çok küçükmüş benim ki tam iyi zamanı ama korkuyorum işte
(173 puan) tarafından
Korkma canım dua et içini ferah tut çevrende kiler çok derler sana neden 2. Yaptın diye sen beklemedigin zamanda oldu Rabb'im sana tekrar bı hediye gönderdi sıkı sıkı sarıl ona konuş ve cevrendekilere de kulak asma boşver duyma sana olumsuz şeyler söyleyeni sen hep iyi şeyler düşün canım
tarafından
Çok teşekkür ederim yorumun için gerçekten bir hediye kimi ister yıllarca uğraşır olmaz inşallah sagliklica olur
(173 puan) tarafından
Tabi canım sen dua et ve ne güzel kardeşi olacak ve dünyada hep ona sarılacak onu sevecek inan ilerleyen zamanlarda diyeceksin ki iyi ki olmuş Rabbime sukredeceksin. Benim çocuğum olmadı 5 yıl eşimin sprem sayısı az bizde dedik para biriktirip tedavi oluruz diye ben çalışmaya falan başladım lk hamile olduğumu öğrendim çok şaşırdım hiç ihtimal vermedim ta ki ilk kalp atışlarını duyana kadar... Ve bebeğim 7.8 aylıkken tekrar hamile olduğumu öğrendim be olmaz diye düşünüyordum hem süt korur derler hemde 5 yıl olmamış falan hiç beklemiyordum ama sonra dedim ki Rabbimin mucizesi Rabbime şükürler olsun bana hediyesini gönderdi dedim önce üzüldüm ama sonra hep düşündüm ve Rabbime şükrettim bu doğumda sonra da spiral taktırmayi düşünüyorum kızıma bı kardeş daha doguracagim dünyada benden başka sırtını yaslayacak bı kardeşi olacak çok mutlu oldum hala da düşündükçe seviniyorum. Rabbime sonsuz şükürler olsun sende içini ferah tut daima dua et ve güzel şeyler düşün bende 25 yaşındayım canım bu arada
0 oy
(58 puan) tarafından
Cnm üzülme anlıyorum seni benimde iki kızım var biri 2 buçuk yaşında diğer 1 buçuk eşim görevdeydi geldiğinde korunmasız oldu zaten hamile kalacağımı bilmiyordum sonra eşim gittikten sonra hamile olduğumu öğrendim aslinda korkum iki sezeryan üst üste olduğu içindi istemiyordum sonra alıştıım 16 haftalıken kaybettim maalesef yerle bir oldum o yüzden sende bir kaç haftaya kadar alışırsın ama dikkat et ağırlık kaldırma temizlik olsun fark etmez 
tarafından
Allah sabır versin canım cok zor Rabbim kimseye vermesin inşallah oyle birşey olmaz Rabbim diğer çocuklarını bağışlasın
(58 puan) tarafından
Amin canım inşallah rabbim yine nasip etti iki buçuk aylık hamileyim
0 oy
(7,971 puan) tarafından
35 aylik 3 yaş sanırım yani bence çocuk içinde ideal yaş ama sen istemezsen bilemem tabi alışırsın ya 
tarafından
İnşallah alışırım canım aynen ideal yaş araligi ama gözüm çok korkuyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 278 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evaa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 667 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 386 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (273 puan) tarafından soruldu