0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Değerli arkadaşlar artık doldum patlamak üzereyim sinirden ben 2.5 senedir evlendim eşim ilk başlarda böyle değildi doğum yaptım 9 ay oldu eşimin huyları bozuldu işten geliyor yemek yiyor maç olsun dizi olsun izliyor çay meyve herşeyi istiyor herşeyimi yapıyorum Allah var bebişe.de bakıyor arada ama bana çok ilgisiz yemekten sonra hemen uyuyor benimle hiç akşam sohbeti etmiyor ne yaptın nasılsın neye ihtiyacın var demiyor ben söylersem kredi kartı orda git ne lazımsa al diyor kaç kez konuştum kendini haklı çıkarıp odaya gidiyor bugün gene sakince konustum bana dediki senin derdin ne daha ne yapayım oysaki benimle iki tatlı sohbet etse halimi hatrımı sorsa benimle biraz vakit geçirse başka birşey istemem bide onun işi nedeniyle başka şehire geldik onun arkadaşları burda var ama.benim kimsem yok o halde bile beni anlamıyor çok ağladım kaç saatir halâ sinirim geçmedi yine beni kızımla bırakıp yatmaya gitti çok üzülüyorum acaba terkedip evimemi gitsem ne hali varsa görsün 

21 Cevaplar

+1 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim eşim yemek yer sonra oturduğu yerde horlamaya başlar adamın elinde olan bir şey değil valla ben sıkıntı yapmıyorum kızı da uyutup kendime çay demleyip telden bir şeyler izliyorm . Çok yoruluyorlar  kimisi uykuya hemen teslim olurken kimi de gece birlere kadar oyun oynar . Benim duygusal yönden sorunum yok şükür adam da uyusun napayım diyorum :) 
tarafından
Kızzzzzzz ne içtin bize de söyle bizde içek
(7,187 puan) tarafından
Dedim ya bacım çay (≧▽≦) ya benim eşim uykuya aşırı düşkün birisi nişanlı ikende öyleydi bile bile aldım yani sıkıntı yok yemek yerken 3-5 şiir okudu kızımla ilgilendi sonra yattı bende kizla oda da az kudurdum koltuklardan atladık zipladik yorulduk sonra uyutacakken babasını tekmeledi adamı uykusunda etti yarım saat gönlünü yaptı çocuğun sonra uyudular onlar sağ ben selamet . Benimki akşam erken uyur sabah erken kalkar . Tatil günlerinde ben uyurum onlar baba kız takilirlar
tarafından
Kız benim koca da akşam yatmaz sabah kalkmaz.
(7,187 puan) tarafından
Bak o ben oluyorum sabahları hiç uyanmak istemiyorum ama akşam da uykm gelmiyor gelse bile uyuyarak harcamak istemiyorm o kadar lezzetli geliyor ki o sessizlik ohh mis gibi :) gün içinde canı sağolsun kızım hiç yerinde durmadıgi için anca gece kendimi dinliyorum sabah 7-8 de pat ayakta mecbur bende kalkiyrm
(788 puan) tarafından
Kız aynı benim koca hahaha
-Reklam-
0 oy
(9,575 puan) tarafından
Evi terkedicek kadar bişey yok canım erkeklerin 5 dksı 5 dksını tutmaz 
(220 puan) tarafından
Her zan aynı ama yani doğumdan sonra ki zamanda sıkılıyorum sonuçta benimle hiç sohbet etmiyor
0 oy
tarafından
Benm eşim cocuga baksa öpüp basima koycam cocuk etegimden tutuyor öyle iş yapyoz 
0 oy
(3,765 puan) tarafından
O yönde demi ilgisi yok beraber aynı odada kaliyomsunuz kızımla ilginmesi güzel genel olarak erkerler çay TV tel takilirlar 
(220 puan) tarafından
Bebekle ilgileniyor ama.her zaman erkenden uyur onuda geçtim bana zaman ayirmiyor
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Ah canım orası senin evin zaten. Bu kadar büyütme sende  ilgi istemiyormuş gibi davran. İşler tersine dönecek inan sıkma canını 
(220 puan) tarafından
Ooo kaç kez denedim ne fayda
0 oy
tarafından
CNimm ERKEKLER KADINLAR GIBI HASSAS FIKIRLI FIRASETLI TIPLER DEGİLLERDIRRR

BIZ HAN DERIZ ONLAR HALEPP

ONLAR ICIN ALIYORUM SATIYORUM  AC DEGILLER ACIKTA DEGILLERDIR 

BIZIM ICIN SOHBET ILGI  ROMANTIZM DIR ..

BOSVERRRRR. ERKEKLERI ANLAMAYA CALISMA YAŞLANIRSIN 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla canım benim eşim de öyle bend bikmisim ama Allah'tan gideceğim yerler var da gidip kafamı dagitiyrm yoksa bende çok bunaliyrm
0 oy
tarafından
Canım eşinle benimle neden ilgilenmiyosun eskisi gibi neden olmadığını değştiğini sormalısın evet üzücü bi durum 
(220 puan) tarafından
Evet sordum surat yaptı kapıyı çekti odasına gitti
tarafından
Bu yaptığı cevap değil ki ama canım ya bi gün geldiğinde evde olmayın bakalım ne yapacak
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Belki çok yoğun oluyordur canm türk erkeğine akıl ermiyor
tarafından
Yabancılar nasıl ki :D
0 oy
(695 puan) tarafından
Benim ihtiyacımı kredi kartı alamaz we ben senin paranla ewlenmedim deseydin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kuzum üstüne düşme kendini çek biraz bak nasıl arkanda dolanıyo 

Sen yalnızlıktan bunalmışsın
(220 puan) tarafından
Evet hem onun için onca fedakarlık yap aslında evimizde kalsaydik işi yasadigimiz yerdede olabilcekti ama.beni şehir dışına getirdi kizim küçük kış ayı doğru düzgün yerde bilmiyorum çok bunaldim.ve anlamıyor beni
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Npsınlar bacım çalısıyorlar.. :/
0 oy
(77 puan) tarafından
Valla canım benim  kocam çocuğuma bakacak bana kredi kartıni verecek ben ondan hicbirsey istemezdim erkekler öyle sen ilgilenmiyeceksin bir bakmışsın o gelmiş sana diyor sen niye beni takmiyorsun konusmuyorsun
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Sıkıcı bir hayat yaşatıyorsa sende ona yaşat seni anlayana kadar kaybetme korkusunu evi terk ederek verme 

O senden ilgi istesin isteyene kadar ilgilenme 
tarafından
Onu nasıl yapacak bize de takdik ver  bacı
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım terkedicek bişey yok bunda copu erkek aynı şekilde zatii benim eşimde cok yorgun oldugu zaman TV karsısında uyuduğu oluyo 
(220 puan) tarafından
Ama yorucu bir işi yok sabah 9 10. Akşam 4 gibi gelir her zaman aynı
(1,101 puan) tarafından
Kız benim ki 3 qy işte 25 gun izinde ona ragmen bazen hiç bişey yapası gelmiyo okuz yatıyo aksama kadar cocukla bile ilgilenmiyo zorluyom yapasom yok uyicam diyo  ama hakkınıda yiyemem ara sıra ev işlerine yardım eder özellikle misafir gelcekse
0 oy
(897 puan) tarafından
Alkah başka dert vermesin... Bnmki konuşmaya başlar ben hemen kalkar giderim. Hiç çekemem valla 
0 oy
(204 puan) tarafından
Kuzum ne sıkıyorsun canini tamam anliyorum ilgi istiyebilirsin normal inan burdaki kadınlar bende dahil hepimiz bu durumu yasiyoruz yani suanda bunu yazarken esim odada ben salonda cocuk uyutuyorum o da film izliyor odada ayni sekilde aksam gelir yemek yer cocugu sever bi 5 dk sonra tlfonuda alir odaya gider cocugu uyut der bide kizar ben yatiyom artk saat kac oldu diye valla hic takmiyorum daha diyom sen yat bize ne bakiyon ben uyutur gelirim yani hic umursama bak gör 
(220 puan) tarafından
Yalnızım uykusuzum bunalıyorum ve beni hiç anlamıyor ne bir komşu var gelen ne bir tanıdık onun arkadaşları var arada takılıyorlar inan onu bile sert etmiyorum ama.cok yalnizim
(204 puan) tarafından
Kiyamam kuzum ben sana keske evlerimiz yanyana olsaydi gelirdin bize bi arkdsn olurdu en azindan bende senin gibiydim onceden simdi yeni eve tasindik artk oyle degl sukur ama eski evimde bende oyleydim komsu fln yoktu aksama kdr evde tektim uzuldum ya
0 oy
(655 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi yemeğini yer ya televizyona dalardi yada telefona bu sebepten çok kavga ettim.gercegi hâlâ öylede ben alıştım galiba sesimi çıkarmıyorum bende kızımla ilgileniyorum uyuyuncada işlerimi yapıp telefonla ilgileniyorum
0 oy
tarafından
Bizde öyleyiz. İşinden dolayı farklı memleketteyiz. Beyefendi kendine arkadaş ortamı kurdu. Benim doğru düzgün şöyle oturup konuşacağım bir komşum yok. Jiç demez bile o da yetmiyormuş gibi telefon da görüştüğüm arkadaşlarıma laf söylüyor. Şununla konuşma bununla konuşma diye. 
(220 puan) tarafından
Aynen öyle işte onun burda arkadaşları var benim kimse yok zaten 2 ay oldu geldik senemiz dolunca evimize gideceğiz beni anlamıyor sanki tek dert para ev alışveriş onun için çok zoruma gidiyor
0 oy
(49 puan) tarafından
Yani karakter meselesi canım burda okudum çoğu öyleymiş istisnalar var tabi ki benim eşim onlardan biri  bizde eşim polis memuru işinden dolayı küçük bı ilçedeyiz kimsem yok yani istemiyorum da eşim yetiyo bana çok çok yoğun çalışıyorlar bı hafta gece bı hafta gündüz gidiyo geldiği gibi benimle ve oğlumuzla ilgilenir beraber yemekleri hazırlarız sabah geliyosa kahvaltı. Akşam çay işleri onundur demler ayağıma kadar getirir. Meyvemi soyar ilacım vatsa hatırlatır benden daha çok düşünür beni. Oğluyla oyun oynar. Bakar yorgunsam ki oğlum çok yaramaz onu uyutur masal okuyarak sonrası beraber film izleriz sohbet ederiz. Evlenmeden önce ki halı hala devam ediyo yani hic değişmedi hamileyken bile ev işi ve yemekte ona aitti Allah ondan razı olsun anneme diyorum zaten beni kadir gecesi doğurmuşsun o kadar şanslıyım çok çok şükür....
(220 puan) tarafından
Çok şükür gerçekten ne güzel

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,039 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...