0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Bi ümit sormak istedim kızlar ilk 1207 ile öğrendim iki gün sonra 3333 oldu kese görüldü 5 gün sonra ise 1269 a düştü kanamam hiç olmadı sadece açık pembe akıntı oda 1 kere bi kaç kerede kahverengi lekelenme çok aşırı değildi tabi ne bilim böle olupda yükselen oldu mu ki bi ümit işte 

7 Cevaplar

0 oy
(2,014 puan) tarafından
Dış gebelik olabilirmi acaba benim 946ydı 1 hafta sonra 230lara düşmüştü doktor ultrasonla baktığında dış gebelik olduğunu söylemişti, 2 günde bir kan verdim eğer değerlerin kendi kendine sıfırlanırsa ilaç vermicem sıfırlanmazsa iğne vurcam demişti. Sıfırlanana kadar 2 günde bi kan verdim kendi kendine sıfırlandı 
(19 puan) tarafından
Kese görüldü canım dış gebelik değildi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aaaa niye öyle olmuş ki. Daha çın yükselmesi lazım
(19 puan) tarafından
Evet hiç bi sıkıntım da yok Allah'a şükür ama anlamıyorum ağrı kanama vs
tarafından
Dış gebelik olabilir
(19 puan) tarafından
Kese görünüyor mu dış gebelikde
(831 puan) tarafından
Dis gebelik yasadim ustteydi kese
(19 puan) tarafından
Yaa geçmiş olsun
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Geçmiş olsun ya dis gebelik yada düşük yapiyorsunuz
(19 puan) tarafından
Ama kese görüldü
(4,389 puan) tarafından
Anladım canim bende 2019 da bu durumu yasadim ve düşükle sonuclandi benimde beta degerim dusmeye başlamıştı yinede doktora görünün takip etsinler
(19 puan) tarafından
Yarın gidicem sonuç için bakalım ne diyecek
(4,389 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı ne ise onu versin Rabbim
(19 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(1,159 puan) tarafından

Dusen betanin yükseldiğini duymadim hic :'( doktor nee diyor peki düşük mü yapiyorsun acaba benim ilkinde hic kanamam olmadan kurtaja almislardi

(19 puan) tarafından
Ama kan değeri düştü düşmemiş olsaydı haklıydınız yani sürekli doktor değiştirmeyi sevmiyorum hepsine ayrı dert anlat cidden bunaldım artık
(1,159 puan) tarafından
Yani sen bilirsin tabi. Benimde 3 aylik bir kaybim oldu kanamam agrim hic biseyim yoktu bi anda kalbi durdu kurtaj deyip ilaci dayadilar kucuktum cahildim bilmedigim yerdeydm. Hala vicdan azabi cekiyorum keske baska doktora da gosterseydim diye o yuzden dedim sende oyle hissetme diye
(19 puan) tarafından
Allah razı olsun tabi yarın sonuca göre başka bi doktorada giderim
(1,159 puan) tarafından
Rabbim isteyen dileyen herkese evlat nasip etsin insAllah. Hakkinda hayirlisi olsun asla üzülme olurmu zor biliyorum ama stres cok etkiliyor herseyi kendine dikkat et
(19 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(954 puan) tarafından
Bi kere düştükten sonra yükselen olmaz bildiğim kadarıyla ve hemen kanama ağrı olmaz herkeste 10 günü bile bulabilir o yüzden her şeye hazırlıklı olman gerekiyor tabi bi yanlışlık olmadıysa ve karismadiysa başka birisiyle 
(19 puan) tarafından
Kan verirken kimse yoktu yani pek sanmam kesin iki güne bir kan veririm oda yine yıpratır
0 oy
tarafından
Canım sağlıksız gebelikmis demek ki. Ben de bir hafta oldu olmadı kimyasal gebelik geçirdim benimki çok baslardaydi kanamamla birlikte sıfırlandı gitti. İnşallah tahlillerden kaynaklı bir durumdur düşük olsa çok ağrın sancin olur ve parça gelir hem kese de oluşmuş diyorsun mutlaka bir doktor degistir
(19 puan) tarafından
Hiç bi sıkıntı yok canım ne ağrı ne kanama değerim düştüğü için anlam veremiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 147 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elifnaz1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 56 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...