0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya çok merak ediyorum 35+4 oldum bebeğimi hissettiğim günden beri sürekli hareket halinde bazıları diyor mesela yeri daraldikca hareketi azalır vs şuan bile sanki karnimdan çıkacak gibi:(

48 Cevaplar

+1 oy
(48,362 puan) tarafından
Sakindi kizim cok.hareket etmezdi simdide kurt.kayniyo.ssbit.bi yerde durmaz ama.yaramaz degil 
tarafından
Ahhahah Allah bağışlasın kurtlarida azalsin inşallah:)
(48,362 puan) tarafından
Yok kiz oyun oynuyo sabit bi yerde durmuyo oyle zarari yok kuzumun ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Aynen öyle çocuk sanki sıvı gibi sürekli hareket halinde hamileykende çok haeketliydi
tarafından
:( yaaaa ay bende çok sakin biriyim babasına çekecek sanırım neyse ben yine dua edeyim rabbim akıllı uslu sakın bebe versin bana :) akıllı olsun anneciğim
0 oy
(851 puan) tarafından
Kaburgalarim bile agirrdi 24 aylık olacak hala öyle hala  öyle hiç durmaz sagolsun paşam 
tarafından
Amaaaan Allahım ben çok sakin bir cocuktum babasına çekecek öyleyse :(((
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benimkide öyleydi şu an 4 aylık başaklar aynı şekilde sürekli sallanır tekme atar :D
tarafından
:( benim kızım olacak ne bileyim kızlar daha sakin ilur vs derler
0 oy
(41 puan) tarafından
Ayenn öyle şuan 6 aylık durdurabiline aşk olsun 
tarafından
:( :( :( :(
0 oy
(1,995 puan) tarafından
yok yeri daraldıkça vs onlar yalan 40 haftada doğum yaptım hareketler hep aynıydı öylede olması lazımmış zaten 

3 aylık bebeğim valla kıpır kıpır uyumak istemio yatmak istemio elde gezio sürekli
tarafından
Ayy ne yapsam ben korktum :)))) :(
(1,995 puan) tarafından
haha yapıcak bişeu yok sağlıkla gelsin bebiş ❤️
tarafından
İnşallah
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benimki de tam tersi pek hareketli değildi ama şimdi gel gör ki tutamıyorum :D
tarafından
Demek doğru değil ya inanmak istemiyorum :)) inşallah benim kiizm sessiz sakin olur ay gözüm korktu
(1,785 puan) tarafından
Kız çocukları uslu olur genelde :)
(2,117 puan) tarafından
Aynen benimkide öyle. Doğumdan sonra cok rahat ederim diyordum:)
0 oy
(788 puan) tarafından
Evet canım öyle oluyor:))
tarafından
:( yaaaaaaa
0 oy
(22 puan) tarafından
Benim öyleydi 1.5 yaşında halen aynı şimdiden kolaylıklar diliyorum 
tarafından
:( arkadaşım bugün doğurdu onun bebegide hiç hareket etmezdi neyse ben ona bakayım nasıl olacak bebegi :(
(22 puan) tarafından
Her çocuk aynı olmaz belki seninkide dışarda sakin olur
0 oy
(148 puan) tarafından
Benim oğlum çok sakindi çok keyifliydi ara ara içeride at koşturuyordu sanki şuan da maşallah i var enerji tavan :D
tarafından
İnşallah benimkide tam tersi olur ne diyim
(148 puan) tarafından
Öyle düsünmeyin bütün zorlukların hepsi geçici yeterki canları sag olsun siz yüreğinizi ferah tutun Rabbim herşeyin kolayını veriyor tadını çıkart ben doyamadım hamileligime erken doğum yaptım tekmelerini en hissedeceğim zaman doğdu yavrum :)
tarafından
Ne bileyim öyle çok severim ki uykuyu bıraksalar bütün gün uyurum hep dua ediyorm Allahım inşallah bebeğim sakın uykuyu seven biri olur diye :)
(148 puan) tarafından
Valla benimde en korktuğum oydu çünkü uykum çok ağırdı ve ayakta bile uyuyacak kapasiteye sahibim heryerde uyurdum şimdi gece uyurken yatağında nereye döndüğünü bile hissediyorum Annelik iç güdüsü oluşuyor Allah gönlüne göre sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)
tarafından
Amiiin inşallah teşekkürler
0 oy
tarafından
Oğlum balık gibi bir sn karnımda durmazdı sonuç 2 yaşında dötü yer görmüyor uyurken bile yatağın Bi baş ucunda Bi ayak ucunda 
tarafından
:( ay valla sorduguma pişman oldum gece gece uyuyamayacam :) yada uyuyayim uyuyabildigim son zamanlar sanirim
0 oy
(3,600 puan) tarafından

Kız benimde öyle bide doğumum bu ay herkes  Mart çocuğu çok yaramaz olur diyo  bakalım nasıl olucak benim cimcime :D

tarafından
Benimde nisanda inşallah
(3,600 puan) tarafından
Sağlıkla gelsinler inşallah
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Doktor nst de Allahım Ne kadar hareketli demişti. Hareketleri nst de çıkmıştı. Gerçekten de öyle şu an 15 aylık yerinde durmuyor. Ondan yediği de yaramıyor. Fitir Fitir :D
tarafından
Moralim bozuldu gece gece hahahah sagolun
0 oy
tarafından
evt canim tepiklerinde 400 kez corabi tekrar giydiriyorum
tarafından
:( sormaz olaydım soruyu valla gece gece :) :)
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim ki de öyleydi ben derdim bu hiç uyumaz mi ? Dkskdnd doğdu huc uyumuyordu :))) Tam bir sene uyku sıfırdı neyse ki artık daha iyi dndndndj
tarafından
:( offf deme yaaaa
(1,845 puan) tarafından
Malesefff :))))))
0 oy
(788 puan) tarafından
36 haftaligim karnim cok aciyor ilk kizimdada  doktor solemisti karninda naslsa dguncada ole olur 2 yasinda uyanma saatleri bile ayni 2 haftaya dgumum var   buda kesin ayni olur
tarafından
Allah kolaylık versin ne diyim ben dua ediyorum inşallah sakın bebeğim olur :(
(788 puan) tarafından
Suan bnde cnm karnimdakide fena bu nari sessiz sakin olsun artik ikisi evi basima yikarlar :))
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Kendimden örnek vereyim canım benim bebeğim hiç teprenmedi hiç hareket etmezdi sürekli acillere giderdim hemen hemen her gün acile giderdim teprenmiyor diye ama şu an gör yerinde bile durmuyor yani bence onunla alakası yok
tarafından
Ayy inşallah yoktur ya
0 oy
tarafından
Canım bunun gerçeğe bağlı bir yani yok ama benim kızım karnındayken de hareketliydi şimdi de çok hareketli.
tarafından
Bence de gerçeklik payı olmasın :( bnm çocukluğum sessiz sakindi bana çeker umarım bebegimde
tarafından
İlk anne olduğumuz için endişeleniyoruz yetisemeyecegiz sanıyoruz hamile iken kara kara düşünürdüm ben ama şu an hareketli.olmasi daha iyi biliyor musun daha çok mutlu oluyorsun diğer türlü sessiz sakin bir bebek olsa hareketsiz olsa atıyorum dönmese bir şeylere uzanip tutmaya çalışmasa yürümeye baslamasa falan endişe edersin bu sefer doğunca tüm hallerine o kadar alışacaksın ki biraz da hamilelik psikolojisi var sende sanırım. Sen boş ver hazırlıklarını yap bebeğini düşün. Karnındaki hareketlerini özleyeceksin doğunca bol bol keyfini çıkar kuzum
0 oy
(7,484 puan) tarafından
Benim büyük kızım fazla hareketli değildi küçük kızım sanki heran çıkacakmış gibiydi büyük kızım 11 aylıkken emekledi küçük kızım 3 buçuk aylıkken yuvarlandı ama şimdi büyük kızım 5 yaşında o kadar hareketli ki 1 saniye yerinde durmaz küçük kızım tam tersi sakin
tarafından
Neyse gorecez bakalım bizde :(
0 oy
(800 puan) tarafından
Evet canım kesinlikle öyle

Benum ilk kızım 25 de hareket etti ilk ve 39 a kadar 3 5 kere anca hareket etti 

Oğlum 21 de hareket etti ilk ama çok hareketli değildi.

Doğduklarında ikiside sakun ve uslu bebeklerdi.

Bol bol rua süre kuran aç dinle. 

Yatarken uçuş moduna al kuran aç dinle 

Salâvat çek
tarafından
Ne süresi demişsin anlayamadim ne ye iyi geliyor veya ne ixin dinleniyor
(800 puan) tarafından
Cnm belli başlı başy değil ayetel kürsi aç bakara aç meryem suresi aç.
Bol bol salavat getir.
Kalben
İyi gelir
tarafından
Teşekkür ederim aklıma geldikçe yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 308 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy