0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Aslında ben bu konsepti beğenmiştim . Ama eşim sanki yaz ayındamiyizda saçma olur dedi. Burun kıvırdı bende vazgeçtim. Kızımın elbisesine kadar bulmuştum . Sonradan hayatın bana getirdiği ince detaylara baktım . Bu bir isaret diyip minnie mouse konseptine karar verdim. Hem eşimin yaz ayında değiliz saçma dediği konsepti atacağım size. Hemde bunlar hayatın bana bir isareti dediklerimi atacağım.

image

image

Konseptin renklerine yakın diye☺️

image

image

Daha koyu ve renkler keskin diye ☺️ kendi fikrim tabiki . Konsept renklerine uygun renklerde elbise bulmaya çalışmıştım.

Bu ikisi arasında seçim yaparken gözümün önüne gelen işaretler ise ;

image

image

A101den almıştım kızımın mama saklama kapları ve su bardağı (büyüdüğü zaman) .

image

Buda kızıma hediye alıp getirmişti dayımın kızı.

Hepsi tesadüf olamaz diye düşündüm . Sirf bu detaylardan dolayı konsepti Minnie mouse yaptım <3

Bir kaç kişi özelden yazdı fikir oldu postun diye. Belki bu postumda birileri fikir olur diye açmak istedim :angel:

Eski postumda paylaşmıştım konseptimi burdanda paylasiyim tek posta toplayım . Yapacağım konsept bu kızlar.

image

image

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kızımın doğum günü pastası :happy: bunu beğendim kızımın adı yazicak önde.

image

-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Güzel olmuş cnm
tarafından
Teşekkürler canım ❤️
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Dondurmalı olan da fena degilmissss ♥️
tarafından
Evet benim hoşuma gitti renkli güzel duruyor ama eşim saçma buldu dondurma felan var diye
0 oy
(487 puan) tarafından
Hahaaa ne kadar da ben hiç aklımda yoktu geçen dolabı düzenliyorum 1.yas gününde hediye gelen takımı gözüme çarptı ablam almıştı.. üzerinde birebir Minnie mouse resimli yok ama siyah çıtçıtlı badinin önünde doreli Minnie kafası dore parlak eteği ve Minnie kulak tacı var lambalar yandı birden dedim niye aramıyorum bari elbise derdinden kurtulurum :) ve oradan yürüdüm balonların aldım kırmızı siyah dore pasta süslerini bastırdım kismetse Mart'ta kutlayacağız hem ekonomik ve güzel anıları olsun diye uğraşıyoruz sende değerlendir bence canım kismetleri.
0 oy
(119,251 puan) tarafından
guzelmis funda     
tarafından
Teşekkür ederim sevdam ❤️❤️
0 oy
(6,047 puan) tarafından

image

o zaman buda benden sana pasta tavsiyesi olsun. Kızımın doğum gününde yapmistim
tarafından
Pastasını ayarladım canım buldum paylaşıyorum yukarda ❤️❤️❤️ buda çok güzelmiş canım yapmıştım derken kendin mi ?
(6,047 puan) tarafından
Evet canim kendim yaptım. Baktım senin pastan da çok güzelmiş.  Ben öyle aile arasında iki balon bı pasta ile kutladım koca essek oldu benim kız 5 yaşına girdi agustosta
tarafından
Ayy canım insanın kendi emeği ile yaptığı pastayla pastane pastasını asla bir tutamam. Çok güzel ellerine kollarına sağlık süper olmuş ❤️❤️❤️
(6,047 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim elimizden geldiği kadarıyla işte. Size de mutlu yaşlar iyi eglenceler
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️❤️
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Herşey çok güzel de cnm. Bu konseptlerin fiyatları yüksek dimi
tarafından
Her yerde aynı değil canm. Ben Ankara'da oturuyorum. Ayrıca konseptin hepsini kullanmak zorunda değilsin. İstediğini çıkartıp sade bir hale getirincede fiyati indiriyorlar.
(2,671 puan) tarafından
Hı anladm güzelmiş :-):-)size şimdiden iyi eğlenceler
0 oy
tarafından

En son cafe tutmak istedigini soylemistin ikna oldu mu esin? Ayy ben de her seyi ayarladim herkes gelmek istiyo esim dedi bu kadar kalabalik yapacagimizi bilsem cafede yapardik dedi ama is isten gecti artik insallah cok fazla yorulmam bizimki persembe gunu yasina girecek ama biz cumartesi gunu yapcaz senin prensesin de simdiden dogum gunu kutlu olsun canm yapinca burda foto paylas ben de aticm :)

tarafından
Teşekkür ederim canimm senin evladınında şimdiden doğum günü kutlu olsun nice mutlu yılları olsun ❤️❤️ valla ev temizlemek, herkes gelince ortada koşturmak, birde herkes gittikten sonra tekrardan temizlemek istemedim. 20 kişi diye hesapladık eşim iş arkadaslarimida cagirsam 30u bulur dedi. Ortak tanidiklarimiz var eski iş yerinde onlarda gelse 35 oluruz. O yüzden bazı kişileri cagirmadik. Kişi sayısına göre fiyat veriyorlar menülü yaptık. Kim evde ikramlık hazirlayacak annem çalışıyor kaynanamla aram bozuk zaten mecbur bir araya gelicez doğum gününde. Oda çalışıyor zaten. Kimseyede gelin yardım edinde diyemem. Hem kızımı hazirlayacam hem kendimi kuaföre gidicem saç baş. Yorulurum yetistiremem. Bir gün öncesinden gecesinden yapmam lazım kızım gündüz durmaz. Her türlü zor yani yardım edenin olmayınca. İnşallah çok yorulmazsin canım . Foto paylascam inşallah net çeken birileri olursa ❤️ seninde fotolarına bakarım canım ❤️❤️❤️
tarafından
Sagol canm benim evim o konuda musait ama yorulmayi ben de dusunuyorum oncesinde de sonrasinda da yorgunluk olacak illa ki ikramliklari da yavas yavas yaparm artik bi sekilde zaten ilk diye bu kadar kalabalik olsun istedik diger dogum gunlerinde kendi aramizda yapariz ❤❤❤
tarafından
Bizde öyle canım ilk doğum günü diye böyle masrafa girdik. 2 yaşında esim sadece pasta keseriz diyor
0 oy
(1,887 puan) tarafından

image

image

çok güzel fikir bende yapmıştım kızıma fikir olur belki paylaşmak istedim❤
tarafından
Çok güzelmiş canım mutlu yılları olsun inşallah iyiki doğmuş kızım ❤️❤️ eski postumda paylaştım canm bende konsepti
(1,887 puan) tarafından
teşekkür ederim kuzum amin senin prenseste iyiki doğmuş mutlu sağlıklı hayırlı ömrü yılları olsun inşallah ❤❤
0 oy
(1,159 puan) tarafından
2 sinede bayildim gercekten fikir güzel ama biraz dolu dolu olmus cikarmak gereken seyler var bence tabi benim fikrim ama baya güzel hepsi pasta ve elbiseler de güzel kiz valla sagol paylastigin icin banada fikir oldu. Bende ilk dogum gununu guzel kutlayım hatira kalsin diyorum sonra bidaha kutlmam heralde ama bende memlekette bahcede veya kendi evimde salonumda ypicam karar veremiyorum 
tarafından
Hatıra kalsın tabikii ❤️❤️ Minnie konseptini yapacam inşallah herseyi ayarladım gününü bekliyoruz bi magnetler kaldı karşılama panosu kaldı okadar
0 oy
tarafından

Elbisen nasıl yakışmış maşallah :angel:

tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️❤️☺️
0 oy
(621 puan) tarafından
Çok güzel bana da fikir oldu bayıldım tabi ben balon vs kendim hazirlaycagim elbise bulamadım hangi sayfadan alışveriş yapıyorsunuz sakıncası yoksa söyler misiniz elbise bulamadım güvenilir site mi birde önceden alış veriş yaptınız mi
tarafından
Hira baby design sitesinden sipariş verdim canım bu hafta gelecek inşallah. İlk defa alışveriş yapicam bu siteden parayı gönderdik inşallah gelie elbise
(621 puan) tarafından
Hadi inşallah paylaşırsanz gelince sevinirim inşallah memnun kalırsınız
tarafından
İnşallah kalırım canım sağol ❤️
0 oy
tarafından
Bence minnie gğzel canm
tarafından
Bencede canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.