0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (2,032 puan) tarafından

image

ben çok beğendim güzel anneler ve anne adayları hepimizin aklında olsun

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben hep dikkat ederim kızıma da özellikle öğrettim mahrem yerlerini ve kimsenin dokunmasına izin vermemesini geçen annemle falan dışarı çıktık ben kıyafet bakıyordum annemin yanındaydı ravza kadının biri zorla elini tutup öpmeye çalışmış kıyameti kopardı çiğlik kıyamet beni öpmeye çalışıyor diye ") kadın baya kötü oldu ama bi yandan da aferin kızım çok güzel öğretmişsin kimseye izi  vermesin böyle dokundurmasin kendine ortalık çok bozuk diyor ") ben bile tuvaletten sonra izin alırım silip temizlemek izin sen annemsin sana bir şey olmaz ama başkasına izin veremem der hep 
(2,032 puan) tarafından
Valla cnm o kadar güzel yetistirmişsinki harika tebrik ederim seni❤
tarafından
Teşekkür ederim canım çok şükür öğrettim kendimce bir şeyler ")
(2,032 puan) tarafından
Rica ederim cnm bunlar cok önemli şeyler cnm❤
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kesinlikle Katılıyorum !!
(2,032 puan) tarafından
Aynen cnm ☺☺
+1 oy
(10,046 puan) tarafından
Çok doğru canım 
(2,032 puan) tarafından
Ne güzel böyle düsünen annelrin cogunlukta olması
+1 oy
(2,100 puan) tarafından
Çok doğru::::::::::::::::::
(2,032 puan) tarafından
Kesinlikle ☺☺☺
+1 oy
(3,695 puan) tarafından
Sonuna kadar  katılıyorum.  Daha 2 aylıktan beri dikkat ediyorum bu konuya sadece ozel bolgesi degil dudağını öpmek de  ilerde normal karşılamasın diye esimle o zamandan konuştum o da hassas sagolsun ama cevremde oyle  insan cok malesef 1 kez uyardık 2.defa yapmadılar. 
(2,032 puan) tarafından
Cok mantikli davraniyorsun cnm aynen bendw sana katiliyorum
(3,695 puan) tarafından
Halimiz ortada canım hic kimseye güvenilecegi kalmadi.. Yargılayan cok oldu ne var ki onda diye. Cok  opmek istiyosaniz dogurun bi tane gelip gidip öpün dudağını dedim o oldu daha olmadı.  Nasip olursa Ileriki yaşlarında da ayni tutumu sergileyeceğim yani..
(2,032 puan) tarafından
Aynen öyle dudaktan öpmek nedir ya arkadasim kreste ögretmen cocuklardan bazilari dudaktan öpmeye calismis arkadasimda hayir ordan opülmez diyince ama annemde beni ordan öpüyor diye bizzat söylemis ne kadar kötü bi durum maleseff
+1 oy
tarafından
Kesinlikle çok doğru canm haklısın 
(2,032 puan) tarafından
Aynen cnm okuyunca sizlerlede.paylaşmak istedim
+1 oy
(5,850 puan) tarafından
Zaten bu devirde kadın cinayetleri hep şu uçkuru olduğu için kendini bi *** sananlar yüzünden oluyor kesinlikle çok doğru söylemiş..
(2,032 puan) tarafından
Aynen öyle cnm biz annelere çok görev düsuyor
(5,850 puan) tarafından
Kessinliklee
+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Ben asla ellemem oynamam. Ama bazen kaynanam benden habersiz oğlumun altını degistiriyo bide gidiyom ki organına elliyo o anda patlayasim geliyo
(2,032 puan) tarafından
Sakiñ yaptirma cnm
(1,114 puan) tarafından
Yapma diyorum ama nolacak sanki küçücük çocuk diyor 3 aylık ama farkediyorum ne zman kaynanam organıyla oynasa gülüyo oğlum sinir oluyorum yapma diyorum zaten

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 655 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 300 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Annakuzusu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 781 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 175 göst.