0 oy
1,579 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Arkadaşlar ikili test için şimdiden randevu almak istiyorum devlet hastanesine, malum cok zor randevu bulunuyor. Önce gideceğim hastanenin kadın doğumuna muayene olmam mı gerekiyor, direk ikili test için randevu vermedi çünkü mhrs. Birde Üsküdar Zeynep Kamil hastanesini düşünüyorum, oraya giden doktor tavsiyesi ve bilgi verebilir mi lütfen

4 Cevaplar

0 oy
(335 puan) tarafından
İkili test kandan bakılıyor ki. Haftanı geçirme sadece. İkili nin 3lünün 4 lünün haftası farklı. Kadın doğuma sıra alacaksın. 2 li test için haftan uygunsa kan vereceksin. 

Ayrıntılı ultrason ise farklı bir şey. Onun için randevular blraz ileri tarihe veriliyor. Hele de yoğunluk varsa. Onun da haftası var 

Önce muyaneye gidin. Ona göre doktor yönlendirir veya siz talep edin. 
(214 puan) tarafından
Anladım cok teşekkür ederim o zaman kadın doguma randevu alıyorum
(335 puan) tarafından
Hayırlı haberler olsun inş.
(214 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Önce doktora muayene olman gerekiyor canım o giriş yapıyor bilgisayarından sonra kan veriyorsun iki hafta da çıkıyor sonuc 
(214 puan) tarafından
Evet ama randevu almak zor oluyormuş ondan sordum doktor mu veriyor günü peki şu gün yaptır diye
(1,983 puan) tarafından
Canım onun belirli haftası var zaten doktora gidiyorsun o bilgisayardan giriş yapıyor sende gidip kan veriyorsun sadece sonuçlarida iki hafta da çıkıyor
(214 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim :)
(1,983 puan) tarafından
Randevu almana gerek yok sen sadece kendi doktoruna git sor ikili tarama testi ne zaman yapılacak diye o seni gönderiyor
(214 puan) tarafından
İlk defa gidicem oraya kaydım yok o yuzden mecbur randevu aldım
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Zeynep kamilden direk alabilirsin ama çok kolay alınıyor ikili test için mhrs yi indir oradan kendin al gece 23.59 da tam aç o sıra hemen boş oluyor 00.05 e kadar doluyor yada gece 23.59 da 182 i ara ben bulmuştum hemen ama eşim özelde yaptırttı 
(214 puan) tarafından
Obezite ve diyabet hastaları yazıyor yanında normal gebe izleme değil o. Diğerindede sezeryan sonrası vajinal dogum yazıyor bunlara gidemem ben
(5,938 puan) tarafından
Diğer postuna attim resim
(214 puan) tarafından
Sadece jinekolog yazana aldım ya
(5,938 puan) tarafından
Jinekolog bakmaz ki gebe olmayan a bakıyor geri yollar seni
(214 puan) tarafından
Of ya nereye alcam ben :D
0 oy
(5,938 puan) tarafından

image

buna alacaksın çabuk al dolar kalmaz gebe izlem işte 
(214 puan) tarafından
Ama sezeryan sonrası vajinal dogum diyo
(5,938 puan) tarafından
Canim gebe izlem 5 ve diyor yani ve dediği için gebe ye sezeryan sonrasına vajinal doğum değerlendirmesine hepsine bakiyor demek oluyor
(214 puan) tarafından
Buldum sonunda meger muayene tipi seçebiliyormusuz gebe izlem 4 diye yazıyo buldum çok şükür
(5,938 puan) tarafından
Iyi bari canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Merve5656 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ceren66676677777 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
10 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
10 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (79 puan) tarafından soruldu

380,252 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...