0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Alt komşunun bebeği bildiğin yirtinircasina ağlıyor 6 7 aylık bebek sesi gibi. Suriyeli bir aile var bikac çocuk daha var yani kapılarını calsam mi bilemedim bebek sürekli ağlıyor diğer çocuklar da tam bir azman evden bağırış çağırıs eksik olmuyor. Kadın biraz stresli kapılarını çalınca kapıyı tam açmadan aradan bakıyor.

Bebeğin sesi beni acayip geriyor. kolik bebek böyle yirtinircasina mi ağlar yoksa uzun ve aynı tonda mi bilen var mi

6 Cevaplar

0 oy
(120,034 puan) tarafından
kolik bebek cok feci aglsr susmaz
(4,040 puan) tarafından
Evet susmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yırtarcasına ağlar canm benm kzıım ilk 6 ay öyleydi allah yardım etsin
(4,040 puan) tarafından
Amin :( gerçekten çok kötüymüş gece gündüz durmuyor
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bebeğim kolikti, alt katta ki komşum dedi ki sanki kaynar suda yanmış gibi geliyo ağlama sesi. Ama onlar rahatsız değillerdi bebek ozlemisler, şuan 6 aylık oldu geçti diyebilirim o ağlama krizleri, şimdi dikkatini dağıtacak bişey bulabiliyorum, o zamanlar sadece ağlardı, offff çok zor günler geçirdim
(4,040 puan) tarafından
Rahatsızlık değil acaba bişey mi var diyorum. Aynı tarif ettiğin gibi başına bişey gelmiş de ağlıyor gibi
0 oy
(470 puan) tarafından
Ne diyeceksin kapıya gidip eğer bebek kolikse yada sıkıntısı varsa dur sustan anlamazki kadını uyarasin en iyisi idare etmen sevap kazanmış olursun. Diğer çocukları çok büyük değilse onlarda durmaz 
(4,040 puan) tarafından
Belki yardıma ihtiyacı var diye calacam kapıyı ama çok kapıyı açan bı tıp değil. Yoksa sesi.rahatsiz etmiyor derdi mi var diye rahatsız oluyorum
(470 puan) tarafından
Pardon cnm bende rahatsız oldum diyeceksin sandım ama çekinik birine benziyor virüs var ve ülkelerinden başka bir vatana gelmisler ne bileyim insanın yardıma da ihtiyacı oluyor bazen diyorum biri baksada iki dakika otursam diye bende ailemden uzaktayım kimsem yok bunaldigim zamanlar oluyor
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız kapıyı çalıp söylesen ne olucak kolik bebek susmayinca susmaz kii 
(4,040 puan) tarafından
Susması için değil sıkıntısı mi var diye kolik mi değil mi bilmiyorum ki
(3,599 puan) tarafından
Yazık yaaa üzüldüm
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Valla soyle deyım benım oglumda kolık be ekti. Bıldıgın 2 sokaktan sesı duyuluyodu. Arka sokaktakiler bebegı gorunce bundan mı cıkıyo okadar ses dıye soruyolardı. Meme ver almaz gezdir susmaz nabarsan yap sankı kesıyormusun gıbı aglar. 
(4,040 puan) tarafından
Bu cocuk da öyle galiba

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 161 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busesndr (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 244 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 740 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤️Baloğlanınanası❤️ (1,523 puan) tarafından soruldu

384,844 soru

11,511,356 cevap

35,172 kullanıcı

...